Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65810 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
kbettina
2013-07-12 13:27:10
 
Köszönöm szépen!
Már annyira nehéz ez a tanácstalanság!
Akármerre járok, mindenhol csak megdöbbenve látom hogy az ismerőseim közül hányan várnak babát mostanság!És nálam meg semmi! :(
Szép napot mindenkinek és kitartás!!
plumeria14
2013-07-12 13:24:24
 
kbettina,
ha szépen vezeted a hődet, akkor a rendszer be fogja neked sötétíteni, így ezzel nem kell foglalkoznod. Ha 2 naponta együtt vagytok, akkor mindegy is hogy mikor volt/van/lesz, mert nem tudtok lemaradni róla :)
kbettina
2013-07-12 13:17:32
 
Nem használok, mostanság anyagilag vissza kell fogni magam. :(
Figyelem a nyákot, és próbálom megállapítani azt is hogy milyen magasan van a méhnyak és hogy zárt-e.Mondjuk a zárt/nyitottságát nem igen tudom beazonosítani. Két naponta vagyunk együtt, ezt ebben a hónapban alakítottuk igy. De honnan fogom tudni a görbe alapján, hogy volt-e ovum? mit kell néznem valójában?
plumeria14
2013-07-12 13:12:58
 
kbettina
Használsz ovu tesztet? A rendszer a népességi adatok alapján számolta vissza a ciklusod hosszából az ovu várható időpontját, de az nagy valószínűséggel nem akkor lesz. Az emberek nagy részére ez nem igaz, ezért kell, hogy minden nap mérd a hődet és néhány hónap alapján már látni fogod, hogy neked mikor van az ovud. Nekem általában a 9-11 napokon szokott lenni, vagyis rám abszolút nem igaz a népességi átlag, amely 14 napos luteális fázissal számol, ami nálam általában 17 nap. Ha figyeled a nyákod és ovu tesztet is csinálsz, az sokat segíthet.
kbettina
2013-07-12 13:09:12
 
Sziasztok!
Baj, hogy a görbém a termékeny napok előtt felfele kezdett ívelni??
Dzsudzsa
2013-07-12 13:00:54
 
Katicabogár5!
Nagyon szurkolok Neked!A teszt még nem mutat?
Veroni07!
Tünetem igazából nincsen. Mintha tegnap óta fájdogálna a hasam alja, de a hőm ma még fent.
Hol lehet digitális ovutesztet venni? Én a DM-ben nem láttam(nekem az van közel).
veroni07
2013-07-12 12:44:27
 
Dia
A hasznàlati szerint kb. 12-36 óràn belül van ovud.ez eshet aznapra v az utàna lévőre.nekem 2-àn reggel még nm mosolygott;este igen(ekkor volt tojcsis nyàkom;ezért csinàltam este is- 3-àn vizes nyàk még mosolygott rà egy napra semmi.tehàt kb. 2-àn éjjel v 3-àn volt ovum.remélem segit neked is:)
Dia1984
2013-07-12 12:33:33
 
Plumeria, Moha, köszönöm a bíztatást!! :)
Veroni, a digitális teszt csak közvetlenül az ovu előtt/alatt mosolyog? Mert ugye tudjuk, hogy a normál tesz akkor számít pozitívnak, ha mindkét csík legalább annyira erős...
plumeria14
2013-07-12 11:29:00
 
Katicabogár5,
köszönöm és drukkolok neked, hogy jó híreket kapj!
Katicabogár5
2013-07-12 11:18:33
 
Sziasztok lànyok.

Pluméria neked utòlag boldog névnapot.
Ma van a 45 napom, holnap megyek dokihoz, remélem már biztosra mondja a terhességet mert nem bírom ezt a bizonytalanságot. Nagyon jò lenne ha baba lenne.
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!