Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65810 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
veroni07
2013-08-01 09:26:42
 
Jàrókriszta
Rég hallottunk felőled:)...görbéd van???

Csillka
Érdekes amit a hőről írtàl...mindenesetre mindig egyhelyen kell mérni úgy tudom!!!

Jön az az ovu- ne aggódjatok:)!!!
veroni07
2013-08-01 09:19:14
 
Ladrienn
Netty
Nagyon szorítok:) szép magas hő!!!

Moha
Lehet az lh csucs kb csak pàr óra és megreped a tüsző.ezért nm mindig tudjuk kimutatni teszttel.a höd ugrott-a következő 1-2 nap ha magas marad megvolt az ovud.

Lànyok
Az ovus fàjdalom mikor van?amikoe kiszabadul a tüaző vagy előtte???
Mi is myaralunk szombattól...:) legalàbb nm agyalok a babyprojekten:)
LAdrienn
2013-08-01 09:07:16
 
Moha, olyan aranyos vagy! köszönöm a biztatást, szorítást. :-)

Netty, szép a görbéd drukkolok!

Veroni, szerintem jókor voltatok együtt ne aggódj!
Netty9
2013-08-01 08:45:02
 
Moha13

Ebben a hónapban én is sokkal szárazabb voltam, most egyáltalán nincs semmi, pedig alapvetően nekem sok folyásom szokott lenni. Ne keseredj el!!!
Netty9
2013-08-01 08:41:21
 
Adry03 köszönöm, nem méregetem már, mert aztán egész nap, ha van egy kis időm azon jár az agyam, picit hanyagolni kell és nem rágörcsölni.

Dri44 Gratulálok :)


Örülük, hogy ma is fent van, bár sok nap van még a mensi-ig, majd kiderül. A melleim szinte a gép jelezte ovulációtól feszülnek, olyan szép nagyok, feszesek, formásak /a férjemnek külön tetszik :). Ebben a hónapban nagyon erős volt az alhasi fájdalom, több napig is eltartott, volt, hogy menni alig bírtam azóta reggelente amikor felkelek egy kicsit feszít, meg fürdéskor (de csak langyos vízben fürdök).

Holnap megyünk egy kicsit pihenni, nyaralni. Megpróbálok kevesebbet gondolni a kismanóra, és ha hazajöttünk meglátjuk mi lesz az eredmény! :)

Szurkolok mindenkinek! Egyszer mindenki babás lesz! ;)
Moha13
2013-08-01 08:33:49
 
LAdrienn

Nagyon jól néz ki a görbéd, szépen felment...szorítok! :)
Moha13
2013-08-01 08:32:55
 
veroni07
Szerintem is jó volt az időzítésetek, főleg, hogy volt szép tojcsis nyákod...így ha esetleg később volt ovud, akkor is eléldegélnek amíg kell.
A tojcsis nyák a legkedvezőbb erre...ezért is aggódom...mert nekem egyáltalán nem volt.
Moha13
2013-08-01 08:30:53
 
plumeria14
Kitartás, hamarosan minden kiderül, addig meg pozitívan! :)

csillka
A máshol mért hőből úgy tudom, eleve le kell vonni fél fokot, (legalábbis pl. a végbélben mértből) mindenütt ezt írják a neten. De ha ezt levonjuk, akkor is szép magas hőd volt ma. :)

Én nem tudom, hogy állok, mert ma megemelkedett a hőm...az ovutesztek végig negatívak voltak, volt ugyan második csík, de közel sem volt olyan erős, mint az első egyszer sem. Nem tudom mi lehet ez. Régebben ugyanilyen teszttel teszteltem, szóval tudom, hogy milyen amikor pozitív. Érdekes, hogy semmiféle tojcsis nyákom sem volt ebben a hónapban egyszer sem, a maximum az az egy napi vizes volt 5 nappal ezelőtt, azóta szinte semmi...ez elég lehangoló...:X
Mutatom a görbét:
jarókriszta
2013-08-01 08:24:36
 
veroni07 szerintem jó volt az időzités neagodgy ,a dokim azt monta hogy ovu előtt 2napal meg ovu után legyünk együt .Vagy pedig a ciklus 6 napjátol 2naponta együtleni a ciklus 18 napjáig és akkor nem csúsztok le az ovuról. Plumeria 14 nagyon szép görbé szerintem nincs okod félni ,lehet csak a szervezeted emlékszi mikor kell lenni a havidnak,szerintem reggel visza megy a hőd .
LAdrienn
2013-08-01 08:23:00
 
Sziasztok!

Én így állok ma reggel.

Nálatok mi a helyzet lányok? Megy a drukk mindenkinek aki a finisben van!
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!