Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65810 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
plumeria14
2013-08-02 07:03:44
 
No comment...
csillka
2013-08-02 06:56:54
 
Jó reggelt!

Adry, plumeria sajnálom! :(

Messze van még hétfő. Előző hónapban is 31. napig magas volt még, majd 32. és 33. csökkent le.
Számomra is érthetetlen nyugalom uralkodik rajtam, semminek semmi előjele.
plumeria14
2013-08-01 22:11:24
 
maximail,
az a rossz a barnázásban, hogy még reménykedni sem hagy, már jelzi, hogy jön a mensi, de még várat néhány napot. Nekem mostanában már csak előző este vagy csak a mensi napján jelentkezik, de így is nagyon rossz lelkileg. Reggel még semmi, vígan elvagy egész nap, aztán este jön a csalódás.

Adry03,
úgy érzem, hogy holnap követlek én is...
maximail
2013-08-01 21:57:37
 
Plumeria!

Én ezt a barnázást utálom a legjobban nekem van, hogy 2-3 napig is eltart. Ha meg akar jönni, akkor már legalább jöjjön meg, aztán múljon el, de ne szívasson még napokig... :-S

Tudom, miről beszélsz. Az elmúlt két hónapban én is úgy voltam vele, hogy hónap közben nem is nagyon foglalkoztam ezzel, de mikor megjött eléggé kiakadtam. Ez sajna ilyen. :-(
Adry03
2013-08-01 21:21:51
 
Kira

Nagyon sajnálom.

plumeria

Remélem még versenyben vagy.

Részemről off ez a hónap is. Ennyit a tökéletes időzítésről. :(
Moha13
2013-08-01 21:10:18
 
Kira84

Nagyon sajnálom...:(
tudod, hogy mi volt a gond? (ha nem szeretnél írni róla, akkor elnézést a zaklatásért)


plumeria

Ez még csak barnázás...kitartás!!!
kbettina
2013-08-01 20:55:10
 
Dia, Plumeria:köszi a segítséget.:)
DRI44
2013-08-01 20:39:42
 
Plumeria
31-32 naposak a ciklusaim,nem kellett volna meg megjonnie,mikor pozitiv lett a teszt. Bocs a hibakert,telefonrol irok.
plumeria14
2013-08-01 19:35:28
 
LAdrienn
Az a baj, hogy ilyenkor a csalódást még az sem enyhíti, hogy az elmúlt napokban, hetekben nem gondoltál rá és nem élted bele magad! Felteszi magának az ember a kérdést, hogy ha minden klappol, akkor miért nem akar összejönni, vajon min múlik az egész? Ennél többet nem tudok tenni? De másnak miért nem kell tennie semmit? Értem ezalatt azokat, akiknek „csak úgy”, hipp-hopp összejön, már azáltal, hogy gondol rá!

Dia1984
Semmi gond…

jniki82
Én 3 oldalon vezetem (itt + tcoyf.com és fertilityfriend.com)…nem minden esetben rakja ugyanarra a napra, de 1-2 nap eltérésnél nem volt még több.
jniki82
2013-08-01 19:21:23
 
pulmeria
Nagyon sajnálom, új hónap új esély :(

Tudja valaki, hogy mennire pontos ez a rendszer?Kíváncsiságból nézelődtem a neten találtam egy másik ehhez hasonló oldalt egy kissé macerásabb, de bevittem az elöző havi hőmérsékleteimet és egyáltalán nem oda rakta az ovut mint ez a program!!Na, most akkor legyen okos az ember lánya!
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!