Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65810 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
renato
2013-08-07 05:48:34
 
Azt hiszem tényleg nem kell tesztelnem. :( Egész éjjel görcsölt a hasam meg a derekam.Azt hiszem meg fog jönni.A görbém is 36.9-ről leesett 36.7-re.
Ez az első görbém,nincs hasonlítási alapom.
Köszönöm,hogy itt lehetek veletek!
Kitartás mindenkinek!!!!EGYSZER ÚGY IS MI GYŐZÜNK!!!! :)
Missy
2013-08-06 22:27:14
 
Moha,
le a kalappal előtted, szép hosszú lista! Köszi szépen. S ha a július csak két babát is hozott, itt az augusztus. A melegtől ne tarts, szerintem sem árthat, s sajnos már nem is tart túl sokáig.

Renato,
üdv közöttünk! Ígéretes a görbéd, szerintem még ne tesztelj! Kísérjen a kezdők szerencséje!

Kiara, ne foglalkozz a mensivel előre!

plumeria14
2013-08-06 22:16:51
 
renato,
szerintem, hogy biztosra menj, ne tesztelj a nemvárt előtt. A hődet csak most kezdted el vezetni? Általában hány napos a luteálisod?
renato
2013-08-06 21:51:29
 
Mi egy éve próbálkozunk. :( eddig semmi....de most elég szépnek látom a görbémet.Pénteken kellene megjönni de nincsen semmi előjele.Enyhe hányingeren kívül semmi.
Én is drukkolok nektek nagyon!!!!!!!
A teszt még korai lenne ugye?
Kiara
2013-08-06 21:38:51
 
Sziasztok!
Úgy gondolom ebből inkább mensi lesz..3 nap van még, ma enyhe mensis görcs, mell feszülés, először rózsaszínezés, majd nagyon enyhe barnázás,ami mostanra szinte teljesen elmúlt és leszakad a derekam bár ez eddig egyszer sem volt...szerintem ez inkább a nem várt mint babóka....
De a barnázást nem értem, amióta szedem a méhpempőt ( 3 hónap) azóta nem jellemző..akkor most miért, lehet rajtam már ez a csodaszer sem segít és hormonális gond van?
plumeria14
2013-08-06 21:25:50
 
Moha13
Én ma nem csatoltam görbét, mert semmi extra…Ne izgulj, a meleg nem gátol semmit!

pixibaba
Sajnálom, tudom mit érzel

Dia1984
Innen szép emelkedni.

MRitu
Az ovu napja még versenyben lehet!

jniki82
Mindig ilyen magas a hőd ovu előtt?

Kira84
Szerintem a görbéd alapján még nem volt ovud….a következő napokban kiderül, ha megemelkedik és fent is marad, akkor lehet csak megmondani.

renato
Eddig szépen alakul a görbéd. Mióta próbálkoztok?
Mirmite
2013-08-06 20:57:07
 
Renato

Üdv a csapatban!:)
Szép a görbéd!
Megy a drukk neked!
renato
2013-08-06 19:48:46
 
Sziasztok lányok!

Én még itt új vagyok!Gratulálok mindenkinek és szorítok nektek!!!
Meg néznétek a görbémet?Mit szóltok hozzá?
Nagyon reménykedem én is!!! :)
Moha13
2013-08-06 18:13:38
 
Ez a nagy hőség nem árt a babásodásnak? Valaki képben van ezzel kapcsolatban?
Csak mert az előbb 37,76 volt a hőm...:X
Már lehűtöttem magam vizes törölközővel...meg bealusztam közben, így lehűltem, de nagyon nem voltam jól.
Kira84
2013-08-06 16:59:01
 
adrienn128.Hát lehet hogy ma van mert reggel óta érzem hogy szurkál a hasam alja....
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!