Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65810 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
adrienn128
2013-08-07 08:37:46
 
Lemaradt a görbe :)
adrienn128
2013-08-07 08:37:29
 
Sziasztok lányok!

Renato, üdv a csapatban :)

Plumiera, jó összebújást a hétvégére :)

Moha, a te görbéd változatlanul szép :), legalább emelkedik rendesen.

Az enyém szórakozik most, és zuhanórepülésbe kezdett. Eddig ilyenem még egyik hónapban sem volt! Kerestettem a fertility - vel hasonló görbéket, mint az enyém, a statiszika szerint ezeknek 30% - a sikeres terhesgörbe volt. Úgyhogy úgy döntöttem, ezen se izgatom magam :) Úgyis a vége számít.

Dia, még pár nap, és kiderül, hogy ovud volt - e :)

LAdrienn, ne add még fel!Még csak a 12. DPO - n vagy elvileg, ha jól nézem! Van egyéb jele is, hogy hamarosan megjönne?

LAdrienn
2013-08-07 08:30:21
 
Moha
nem tudom pontosan mert elvileg hétfőre nem vártam, de mivel később volt PÉ-m ebben a hónapban így gondolom csúszik minden pár napot.
Moha13
2013-08-07 08:22:00
 
LAdrienn

Nekem minden eddig görbém szép és ígéretes volt...szóval ez még bármi lehet.
Mikorra nem várod?
LAdrienn
2013-08-07 08:11:21
 
Moha
nagyon ígéretes a görbéd :-)

Renato
üdv a csapatban!
LAdrienn
2013-08-07 08:09:51
 
Jó reggelt!

Én ma így :-( sajnos veszni látszik a hónap..
Dia1984
2013-08-07 07:57:59
 
Jó reggelt Lányok!

Renato
Én is üdvözöllek!! :) Mielőbbi babásodást!

Moha
Ez aztán tetszetős görbe! Szerintem ne aggódj amiatt, hogy meleged volt. Még ha 1-2 tizedet levonnánk, akkor is szép magas a hőd! Drukkolok! :)

Plumeria
Irigyellek a hétvégi, kellemes hőmérsékletben való összebújás miatt! :) Jó lenne már úgy romantikázni, hogy ne olvadjon össze az ember a párjával. Vagyis ne a hőség miatt.

Nálam semmi izgalmas. A tegnapi nagy leesés után minimális emelkedés lett. Szkeptikus vagyok, hogy ovu miatt volt-e a leesés.
plumeria14
2013-08-07 07:36:31
 
Moha13,
én is pont erre gondoltam, mert ez a nagy meleg nem annyira kedvez az összebújásnak, úgyhogy nekünk pont jókor jön a lehűlés :)

Tetszik a görbéd!
Moha13
2013-08-07 07:26:35
 
plumeria14
Hétvégére pont lehűlést ígérnek végre, úgyhogy a meleg sem zavarja majd az összebújást...:):):)

Én ma így, de szerintem csak azért lett ilyen magas, mert melegem volt...
plumeria14
2013-08-07 07:18:16
 
renato,
itt az a mondás, hogy addig nem adjuk fel a reményt, amíg meg nem jön, illetve új hónap, új remény :) Igazad van, egyszer úgyis mi győzünk! Szerintem ez is felkerülhet a listára :)

Én így állok ma, hétvégén várható a peteérésem, nem ahogy a rendszer mutatja.
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!