Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65810 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
Moha13
2013-08-08 09:43:13
 
Kira84
Vagy még csak most lesz...?
Kira84
2013-08-08 09:42:32
 
Sziasztok lányok hát úgy látom nálam nem volt peteérés,nem rakja be a rendszer,én ma igy állok.
Moha13
2013-08-08 09:40:28
 
pixibaba
Sajnálom...de fel a fejjel, és kitartás!

veroni07
Szép a görbéd! :)
Én is 13-ra nem várom..már nagyon izgulok. Remélem, mindketten pozit tesztelünk. :)
veroni07
2013-08-08 09:37:25
 
Moha
A nyaralàs szuper:)
M
Nàlam semmi különös.jól érzem magam.semmi jel- hasfeszülés; hasfàjàs
Nincs...elvileg 13 ra nm vàrom.
Nàlad???nm is figlalkozom most a jelekkel...mivel strandolunk...
pixibaba
2013-08-08 09:34:40
 
sziasztok ma reggelre nekem megjött :( Ladrein te hogy állsz? remélem neked baba van :) drukk!!!!
lujza01
2013-08-08 09:14:19
 
Moha igen, 15 percre lakom Jászberénytől, igaz még Pest megyében, de nagyon közel.:) Egy pasi miatt költöztem ide:) amúgy a főváros mellett laktam 22 évig, mikor elrabolta a szívemet:) Én is sok jót olvastam, az itteni szülészetről :) bár már itt tartanánk.

Egy ilyen műsort én is láttam, de számomra olyan hihetetlen, hogy egy nő nem veszi észre, hogy terhes?? Mondjuk, nagyon régen olvastam valahol, hogy egy amerikai nő aki 200kilós volt, bement a korházba, hogy fáj a hasa, és akkor közölték vele, hogy igen mivel szülni fog.. szóval tényleg hihetetlen.

A tornát megnézem még, hátha Nagykáta szóba jöhet még. Azért köszönöm, a bíztatást, ez ad egy kis löketet, hogy ne adjam fel. :)
Moha13
2013-08-08 08:59:53
 
lujza01

Jászberény mellett laksz? Ott nagyon klassz szülészet van, tavaly az év szülészete volt, szóval már csak ezért is hajrá! :D

Egyébként szerintem most is lehettek együtt, nem tudni, mikor jön össze. A múltkor pont néztem a "nem tudtam, hogy terhes vagyok" c. műsort és volt benne egy csaj, aki már hónapok óta nem menstruált, amikor teherbe esett...:)
Ja, és a múltkor is írta itt valaki, hogy az ismerőse is így volt. Szóval a nemvártra várakozás alatt se vesztegessétek az időt, a természet és az emberi szervezet kiszámíthatatlan. :)
Az aviva torna meg tényleg csak 1 nap, szerintem ha valahol a közelben van ilyen tanfolyam, kirándulhatsz egyet. :)
Moha13
2013-08-08 08:55:39
 
veroni07
Veled együtt haladunk...hogy vagy?
Jól telik a nyaralás? :)
lujza01
2013-08-08 08:55:24
 
Csajok, köszönöm! igen beszéltünk az aviva tornáról, de sajnos én egy faluban a lakom, Jászberény 15 perc, de sajna itt nincs ilyen. Pest meg majd 2 óra busszal. Pedig olvastam én is a tornát, nagyon érdekelne. Ultrahangot csinált mikor először mentem, azt mondta szép tiszta minden oké. Szóval nem tudom. Lehet az is baj, hogy kövér vagyok. Szóval nem soká szabin leszek, és elmegyek egy endo dokihoz. De köszönöm csajok. :) Azért kérlek szurkoljatok, hogy mielőbb jöjjön a nem várt, gyorsan el is múljon, és tudjunk összebújni..:) hátha sikerül!! :)
Dia1984
2013-08-08 08:20:35
 
lujza01
Sajnálom, ez tényleg nem normális! És leginkább az nem normális (szerintem), hogy a dokid szinte semmit se tesz. Valami oka biztosan van, hogy ilyen rendszertelen!
Engem bosszant, hogy miért nem jár utána?
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!