Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65810 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
Rencs
2013-08-08 17:22:37
 
Sziasztok!

Rég jártam erre felé, de bőszen vezetem a görbéimet. A vetélésem óta ez a 3. az első kettő minta szerű volt, szépen visszaállt a ciklusom. na de a mostani? láttatok már ilyet? Kíváncsi vagyok ki mit mond, ilyenem még nem volt.
Moha13
2013-08-08 14:13:05
 
Mirmite

Akkor Neked is (plumeris14-nek is) pont jól jön a lehűlés, amit beígértek hétvégére...:):):)
Mirmite
2013-08-08 13:48:27
 
Sziasztok Lányok!


Moha,Veroni itt a finis lassan neketek:)Megy a drukk!

Lujza,tudom nehéz másik dokit keresni de szerintem is jobban járnál!

Adrienn,Pixibaba fel a fejjel!

Akciós napok jönnek:):):)
Moha13
2013-08-08 13:34:38
 
lujza01
Örülök...biztos rossz lehet a várakozás olyan hosszú ideig. Én ezt a két hetet is alig bírom kivárni. :)
ÉS akkor új ciklus, új doki? :)
lujza01
2013-08-08 12:57:09
 
Sziasztok!!

Úgy látszik a beszélgetés hatására a nem várt megérkezett! :) Tudom furcsa, de ennek most örülök! :) Szóval akkor erre módosult:
Kiara
2013-08-08 11:36:59
 
Sziasztok!
Holnap vagy szombaton kéne megjönnie úgy jönne ki a 28-29 nap.
Tegnap tegnapelőtt barnáztam, mára elmúlt, még nem volt ma eddig látható hogy lenne, aztán lehet később megindul.
Elmúlt a hasgörcs és a tegnapi ahogy kocogtam majdnem leszakadnak a ciciim fájdalmat szintén elvágták..
Hőm nem tudom fent van-e nem mértem mert reggelente ebben a melegben mindig úgy kelek, hogy szakad rólam a víz, lehet téves érték lenne....
Szóval ilyen még nem volt, és bármit is hoz ez a honap az tuti hogy nem normális :-) ez a meleg engem nagyon bezavarhatott :-)
capri
2013-08-08 11:36:04
 
Sziasztok!
Pixibaba, sajnálom, de menni kell tovább és nem fel adni!
LAdrienn, ez sajnos valóban nem néz ki túl jól. Pici remény azért van még.
Moha, Veroni, drukk nektek!
Lujza, a többiek is írták, meg én is a múltkor: keress egy másik orvost. Ez nem normális, hogy ilyen hosszúak a ciklusaid meg a vérzésed. Szerintem még a terhesség előtt jó lenne rendbe tenni, mert a terhesség önmagában is megterheli a szervezetet.
Én tegnap voltam dokinál, látott egy szép nagy tüszőt, meg délután feszített rendesen a bal oldalam. Remélem, már megrepedt (vagy legkésőbb ma reped). :-) Felírt az orvos Duphastont, tegnaptól azt szedem.
Moha13
2013-08-08 11:26:28
 
LAdrienn

Tényleg elégg leesett...én is el szoktam keseredni ilyenkor, de tudod, amíg nem jön meg, mindig van egy kis remény...kitartás!
LAdrienn
2013-08-08 11:09:05
 
pixibaba
adrienn128

Én még egyenlőre "csak" barnázok... a hasam fáj és ma reggelre megint estem egy tizedfokot, már nem sok reményt fűzök ehhez a hónaphoz :-(
adrienn128
2013-08-08 10:19:31
 
Sziasztok lányok!

Lujza, ezt tényleg alaposabban ki kéne vizsgáltatni, biztos hogy van valami oka.- Az endodoki jó ötlet! Lehet egyébként, hogy ott volt az ovud, ahova a rendszer rakta, akkor csak pár nap múlva várható a nemvárt...

Pixibaba, sajnálom :(, de tudod a jelszavakat (mostmár az "új hónap, új remény" mellé bekerült Renato jóvoltából az "egyszer úgyis mi győzünk" is, ami legalább ennyire lelkesítő.)

LAdrienn, ha jól látom, nem jelentkeztél ma, veled mi újság? Drukkolok, hogy jó legyen!

Veroni, szép magasan van a görbéd :)Ha jól látom, ti vagytok Mohával a következők, akiknek hamarosan nagyon kell a drukk!

Kira, valószínűleg késői ovud lesz ebben a ciklusban.

Én ma így állok:



 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!