Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65810 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
plumeria14
2013-08-29 14:38:30
 
MRitu,
én olyan leletet kaptam, amin a referencia érték is szerepelt, nem csak a végeredményt közölték.
Most sikerült bejelentkeznem a dokihoz, és tök mákom volt, mert szept 9-ére kaptam esti időpontot, így a PCT tesztet is meg tudják csinálni. Érdekes lesz megszervezni, mert állítólag nem szabad túl korán se menni, úgyhogy majd hamarabb le kell lépnem a munkahelyről, hogy fél 7-ig beleférjen az akció és elteljen a minimum 2 óra is.
jniki82
2013-08-29 14:03:49
 
Plumeria sajnálom!Remélem a következő hónap összejön!
Én így állok most, kíváncsi vagyok ebben a hónapban is berakja-e a mensi uánra az ovut,elméletileg holnap vagy holnapután lesz akkor.
NewHope
2013-08-29 13:49:34
 
Plumeria - téged jöttelek megnézni - sajnálom h nem jó hirre jöttem :( Szerintem kezdd el a vizsgálatokat, ártani nem ártasz vele!

Meg jöttem dicsekedni a szép szabályos görbémmel. Tényleg mint a tankönyvekben olyan lett a ciklusom... Mondjuk senkinek nem ajánlom ahogyan ezt az eredményt elértem... De reméljük a méhi reset tényleg segit és minden flottabbul működik majd mint előtte. Barátcserjés homeós cseppeket is szedem, lehet annak is a hatása a szép ciklus.
MRitu
2013-08-29 13:13:38
 
plumeria14

Akkor ti ügyesebben kezdtétek mint mi..:)
Nekem a 21-ik (ami nálam 23. nap lett)vérvétel van meg épp ma, és egész délelőtt a neten kutakodtam referencia érték miatt. A dokim a héten szabin, én meg nem tudom eldönteni, hogy a progeszteron jó e vagy kevés. Van ahol jó, de van ahol mást írnak..
Szerintetek a 18,1 nmol/l kevés?
plumeria14
2013-08-29 13:01:28
 
MRitu2013, Dia1984, járókriszta
Mi a sperma vizsgálaton már túl vagyunk és szerencsére minden a legnagyobb rendben…én is voltam már hormon-profil vizsgálaton, ott is mindent a legnagyobb rendben találtak. A dokim az átjárhatóságit javasolta, de én azt olvastam, hogy ezelőtt célszerű elvégeztetni a sperma antitest vizsgálatot, hivatalos nevén posztkoitális teszt.
Az én dokim sajna ma csak délután rendel, így még nem is tudtam őt hívni időpont miatt :(
Mirmite
2013-08-29 09:39:11
 
Plumeria14,Adry03

Sajnálom:(
Fel a fejjel!!!

Hisztismirtil

Megy a drukk Neked!!
MRitu
2013-08-29 09:28:42
 
Sziasztok lányok!

Olvasgatlak titeket, látom írjátok a kivizsgálásokat. Most személyes tapasztalat alapján azt mondom, mindig úgy kell kezdeni, hogy a párunk megy először. Mi fordítva csináltuk mert ő soha nincs itthon hét közben, így egyszerűbb volt. Mivel én ok, és baba sehol, ellógta a múlt hetet, egy gyors sperma vizsgálattal kiderült, szinte alig mozognak a spermák.
Ezer szerencse, hogy nem kezdtem el ebben a hónapban a clostyt.
Inszemet javasolnak, de úgy döntöttünk minden turbózási lehetőséget bevetve megpróbáljuk feljavítani, decemberig megnézzük mi lesz..:))
Dia1984
2013-08-29 09:27:02
 
Na tessék, szept.20-ra kaptam időpontot. Még jó, hogy fogad a doki! A bibi csak az, hogy kb akkor múlik el a mensi (ha pár napot késik, akkor cseszhetem). :S
Dia1984
2013-08-29 09:10:26
 
Plumeria

Eddig én a hormon vizsgálaton vagyok túl, ott minden jó volt. Ettől függetlenül már 3 hónapja szedem a Merckformint + Women's krémet használok. A doki szeptemberig adott időt: úgy gondolta, hogy ezekkel össze fog jönni. Ha mégsem (és sajnos így is lett), akkor tovább lépünk. És ez a "továbblépés" az, amit sajnos akkor nem fejtett ki. Úgyhogy én sem tudom, hogy milyen vizsgálat fog következni. Most úgy vagyok vele, hogy mindegy micsoda, de valami történjen már! :(
plumeria14
2013-08-29 08:19:54
 
Dia1984,
te milyen kivizsgálásokat tervezel vagy mit javasolt a dokid? Én ma kérek hozzá időpontot, hogy átbeszélhessük a lehetőségeket. Sajnos az én dokimra (Dr. Timmernamm Gábor) mindig elég sokat kell várni, mert nagyon kapós...
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!