Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65810 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
Kira84
2013-08-30 10:22:25
 
Sziasztok lányok!Gondolom sokan olvastátok amiket kb 2,5 hete irtam miszerint pozitív lett több terhességi tesztem is.Mivel elkezdtem barnázni kételkedtem és most szerdán elmentem az orvoshoz,teljesen biztosra vettem hogy azt mondja hogy nem vagyok babás.Bementem elmondtam mi a gondom majd közőlte velem hogy csinált egy uht...Pár perc elteltével k elég erőteljesen csak egy pontot nézet és közőlte velem hogy egy 10x15mm es petezsákot lát ami kb 6 hetes terhesség,de sajnos szabálytalan a körfogata.Elöszőr nagyon boldog lettem, majd rá döbbentem hogy nagy baj van mert a doki már 20 perce csak a petezsákot nézi és csóválta a fejét,azonnal beutalt a kórházba.Ott is megvizsgáltak majd közőlték velem legyek nyugodt a méh száj zárva van és ne féljek emiatt a kis vérzés miatt,Aztán reggel 5 kor görcsökre ébredtem és sajnos elment a baba,mire megcsinálták az újabb uh már nem láttak petezsákot,sajnos műtét lett vége hogy teljesen rendben legyek.Kaptam még egy inyekciót ellenanyag termelésre is , mivel negatívos a vérem és az is okozhatta a vetélést .Sajnos nagyon megviselt azt modták majd csak 3 hónap pihenés után lehet próbálkozni újra.Így én most elköszönök egy időre tőletek,remélem senki más nem tapasztalja meg ezt amit én.Mindenkinek sok sikert kívánok....
MRitu
2013-08-30 09:39:38
 
sangria

Most maca vibét eszik, c vitamint, e vitamint, meg egy cink-szelén kombinációt.
Ezen felül nincs dohányzás, és ennek hatására vagy a vitaminoknak ki tudja, rengeteg gyümölcsöt eszik, pedig előtte nem tudtam belekönyörögni.
Nincs ölben laptop csak asztalnál, nála ez is sarkalatos pont volt mert ugye Ausztriában van egész héten, ahol délutánonként a szálláson ez az egyetlen elfoglaltsága.
A sportra kellene még rákapnia, de az egyenlőre várat magára :)
sangria
2013-08-30 09:05:38
 
MRitu
Milyen vitaminokat fog végül szedni a párod?
LAdrienn
2013-08-30 08:57:38
 
Moha13 semmit sem csináltam másképp se gyógynövény se gyógyszer inkább úgymond lelazultam kicsit ebben a hónapban lesz ami lesz alapon. Szóval egyáltalán nem értem. Beágyazódásra azért nem is mertem gondolni mert nem volt itthon a párom és csak pé után két nappal tudtunk együtt lenni így még ha sikerült is azòta ez csak a 4.nap ami beágyazódáshoz túl korai szerintem.
Moha13
2013-08-30 08:39:10
 
LAdrienn
És csináltál valamit másképp ebben a ciklusban? Nem kezdtél el inni valami gyógynövényt vagy egyebet ami bezavarhatott?
És mi van, ha nem is megjönni készül, hanem beágyazódás?
LAdrienn
2013-08-30 08:33:08
 
Jó reggelt lányok! Teljes tanácstalanság fogott el ma reggel elkezdtem barnázni de olyan szinten, hogy ebből pár óra alatt tuti rendes vérzés lesz. Viszont még csak a 22.ck-n vagyok és múlt vasárnap volt elvileg pé-m.Nem értem jó esetben is csak jövőhét vasárnap kellene megjönnie. Szerintem ez nagyon korai 6.dpo-n mit gondoltok mi lehet az oka? Annyira csalódott vagyok pont ma indulunk nyaralni gondosan utánaszámoltam , hogy mikor biztos, nem lesz erre tessék...:-(
MRitu
2013-08-30 08:09:21
 
napsugar24

Aranyos vagy, nem is keseredem..fura, most hogy ezek kiderültek, leszállt a teher a lelkemről, hogy mániákusan elemezzem a ciklusom, vagy görcsöljek rajta..

hisztismirtille
ezt a HRI-Vitaliont én is olvastam, gondoltam ha elfogy a maca vibe, veszek ilyet hogy kipróbáljuk, ha jól láttam gyógyszertárba is van.Mondták ne váltogassak a vitaminok közt, mert ha siker lesz nem tudom mitől..de kit is érdekel akkor már..:))
Moha13
2013-08-30 08:01:57
 
plumeria14
Az elmúlt 4 ciklusban 3szor 14-én volt ovum, egyszer meg 12-én, de az az a ciklus volt, amikor elkezdtem málnalevélteát inni és előrehozta (olvastam neten, hogy tud ilyet csinálni).
Szóval most két nappal lett később.
plumeria14
2013-08-30 07:57:16
 
Moha13,
a görbéd kezdi felvenni a rád jellemző mintázatot :) Mennyivel volt most később az ovud?
capri
2013-08-30 07:42:13
 
Jó reggelt!
Moha, mára már nem maradt kérdés. :-)
Dia, neked nem lehetett ovud 3 napja?
Nekem most kicsit lenyugodott a hőm.
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!