Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65810 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
Kira84
2013-08-30 17:57:03
 
Köszönöm lányok a sok kedves szót,nagyon jól esik a vígasztalás.Most még abban a stádiumban vagyok hogy nem nagyon tudok róla beszélni mert mindig rám jön a sírás,borzasztó volt a műtét után ahogy felébredtem és magamhoz tértem,pont a szobám alatt volt az a vizsgáló ahol a babák szívhangját vizsgálták és ahogy meghallottam a pici szív veréseket folyton sírtam.Most már egy kicsit jobban vagyok ki is irattam magam egy pár nap beteg állományra azt mondták pihenjek egy pár napot,úgy is lesz.Remélem a 3 .hónap után már sikeresebb lesz a baba projekt.Ja és még valami sajnos a legtöbb doki nem kérdezi a vércsoportot jó ha ti mondjátok mert nekem is csak a tegnap nappal közölte a dokim aki műtött hogy már réges régen kapnom kellet volna ellen anyagot mivel a vércsoportom.."A" Rh negatív .Remélem csak ennyi kell és majd megint lesz baba..Minden jót nektek és kitartás lányok....

Encii
2013-08-30 17:22:41
 
Na hát kiváncsi leszek mi fog ebből kisűlni,3-dika körülre nem várom ..... Vélemény lànyok ?
plumeria14
2013-08-30 15:29:30
 
Kira84
Borzasztóan sajnálom, ami veled történt…esküszöm, először megörültem, amikor elkezdtem olvasni a hozzászólásodat, de aztán hamar az arcomra fagyott a mosoly, amikor megírtad, hogy elment a baba és műtét lett a vége. Remélem sikerült lelkileg feldolgoznod ezt ami történt, hogy utána a 3 hónap elteltével újra folytathassátok a projektet. A doki mondott neked már milyen jó tanácsot vagy csak azt kérte, hogy 3 hónap szünet legyen. Nekem is negatív a vércsoportom és olvastam a vércsoport összeférhetetlenségről, erre rá is akarok majd kérdezni a dokimnál, ha megyek hozzá. Vigyázz magadra!
jniki82
2013-08-30 14:40:50
 
Kira, annyira sajnálom!!Mikor olvastam hírtelem megörűltem neked, de a végére teljesen elszomorodtam!!Pihenny sokat
NewHope
2013-08-30 14:32:10
 
Kira, sajnálom - én is átéltem ez júliusban és szörnyű... tudnék mindenféle okosságot mondani de az úgysem vigasztalja ilyenkor az embert. Meg kell gyászolni, el kell engedni - majd ha kész vagy rá.

Pihenj sokat, kapcsolódj ki, igyál finom borokat vagy amit szeretsz mert utána úgysem lehet majd - és a legfontosabb hogy gyere vissza várunk :) Remélem mire jössz már pozitiv példát is tudok neked mutatni hogy egy missed ab sem a világ vége és gyorsan jöhet utána egy tökéletes, egészséges baba. Igyekszem, most már a te kedvedért is ;)
Mirmite
2013-08-30 13:15:09
 
Kira84

Sajnálom a történteket:(
Kitartást Nektek az elkövetkező 3 hónapra és
utána nagyon várunk vissza!
MRitu
2013-08-30 11:37:29
 
Kira84

Tudom hogy nehéz ilyenkor a dolgok jó oldalát keresni, mégis ezt kell tenni. Vígasztaljon az, hogy ha már nem szánta nektek a jóisten, még most derült ki és nem később lett baj. És ami még pozitívabb: sikerült teherbe esned, és legközelebb már sokkal jobban fog alakulni minden! :)
Moha13
2013-08-30 10:39:10
 
Kira84

Nagyon sajnálom...:(:(:(

Remélem, a pihenős időszak után rögtön sikerrel jártok majd, sok ilyenről olvastam már, próbálj erre gondolni...:)
Dia1984
2013-08-30 10:33:22
 
Capri
Én is úgy gondolom, hogy (ha volt) a 10. napon lehetett. De akkor miért nem megy magasabbra a hőm? Nem értem.
Mindenesetre ha tényleg ott volt, akkor sikerült jól időzíteni: 9. és 11. napon voltunk együtt. Biztos ami biztos, még azért összebújunk! :))
Neked is hamarosan ovu....
Dia1984
2013-08-30 10:29:05
 
Kira, annyira sajnálom!!! :( Végre mire boldog lenne az ember, hogy tényleg babát vár, jön valami, ami hirtelen szétrombol mindent!
Pihenj sokat, regenerálódj, és 3 hónap múlva újult erővel kezdjetek neki!
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!