Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65810 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
Moha13
2013-09-01 07:57:54
 
Dzsudzsa
Sajnálom...:(
Mielőbbi felépülést kívánok.
plumeria14
2013-08-31 22:37:03
 
Dzsudzsa,
őszintén sajnálom, el sem hiszed, hogy mennyire. Annyira lehangol most, hogy az augusztusi, viszonylag sok pozi teszt után most ez a második ilyen jellegű hír. Itt vagyunk neked és bármikor meghallgatunk! Írj, ha bármiben tudunk neked segíteni és kitartás a műtéthez. Gondolunk rád!
sangria
2013-08-31 22:28:23
 
Kira84,Dzsudzsa!
Én is nagyon-nagyon sajnálom!
Tudom, ez most nem nagy vigasz, meg biztos mindenki ezzel jön ilyenkor, de mivel már sikerült teherbe esnetek, ez azt jelenti, hogy ti is, a párotok is teljesen rendben van ebből a szempontból.
Legközelebb már biztosan gyorsabban fog menni, és ezúttal minden rendben lesz majd!
Addig is nagyon sok erőt Nektek!
hisztismirtille
2013-08-31 22:12:18
 
Sziasztok!

Dzsudzsa, csatlakozom az előttem szólókhoz, kitartás, minden rendben lesz.

Nekem a mai nap kezdődött du a barnázás :(
A cicijeim is nagyon fájnak, feszülnek és érzékenyek, de biztos csak a mensi miatt. Teszteltem is párom unszolására, de csak egy csíkos volt. Úgyhogy várom a Mikulást :(

kbettina
2013-08-31 21:42:44
 
Kira,Dzsudzsa: Rettentően sajnálom a történteket!Kivánom hogy mielöbb épüljetek fel testileg és lelkileg!Sok erőt nektek! :(
Adry03
2013-08-31 21:25:29
 
Dzsuzsa

Szívből sajnálom. Ilyenkor nincsenek vigasztaló szavak. Majd az idő segíteni fog. A műtéttel is biztos minden rendben lesz. Aztán megint lehet próbálkozni. Ha már 1x sikerült újra fog.
Mirmite
2013-08-31 20:51:54
 
Dzsudzsa

Nagyon sajnálom a történteket:(
Szorítunk Neked hogy minden rendben legyen a műtétnél!
Kívánom hogy hamar rendbe gyere fizikailag és lelkileg is!
Mi itt vagyunk és meghallagatunk,nyugodtan írd ki magadból hátha jót tesz!
Szilvia1980
2013-08-31 20:27:31
 
Dzsudzsa: Oszinten sajnalom:(:( Szoritok, hogy minden renddben legyen veled:(
Dzsudzsa
2013-08-31 19:28:10
 
Sziasztok Lányok!
Az a szomorú helyzet, hogy rövidesen én is visszatérek hozzátok. Tegnap, 9 hetesen nem volt szívhang. Hétfőn műtenek. Kérlek benneteket szurkoljatok, mert nagyon tartok a műtéttől. Inkább attól, hogy minden rendben menjen, és mihamarabb próbálkozhassunk újra.
Majd jelentkezem!
Bocsánat a lehangoló hozzászólás miatt.
Nokeni
2013-08-31 18:35:19
 
Sziasztok!

Egy másik oldaltól kaptam ma egy figyelmeztető emailt, hogy holnap ovu napom lesz! (ezen oldal szerint csak jövőhét szombaton...)
Reggel a mikroszkóp nem mutatott semmit de egész nap tiszta "zakkant" voltam mint a mensi előtti napon.
Most délután kíváncsiságból csináltam egy ovu tesztet (most először életemben)de negatív lett!
Csak nem hagyott nyugodni a dolog és újra raktam nyálmintát a mikroszkópra, megnéztem és tiszta páfrány volt!!
Szerintetek???
Ez a görbém:
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!