Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65810 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
Dia1984
2013-09-02 08:00:28
 
Jó reggelt!

Dzsudzsa, nagyon sajnálom, remélem ma minden rendben fog menni!

Moha, tényleg elég érdekes, hogy leesés elé teszi a rendszer az ovudat.

Én teljesen el vagyok keseredve, nem akar feljebb mászni a hőm. :(
Moha13
2013-09-02 06:41:29
 
plumeria14
Nincs kedvem rákérdezni...a többi helyen jól jelöli, úgyhogy nem izgat már...:)
Van valaki, aki már ovu után várakozik velem együtt?
Ma:
plumeria14
2013-09-01 22:15:43
 
Moha13,
ez számomra is érdekes. Én a helyedben rákérdeznék az ügyfélszolgálaton, mert szerintem ez így nem okés. Ovu napján vagy előtte van a leesés, de olyat még nem hallottam, hogy utána...
Bernie77
2013-09-01 18:20:08
 
Kira, Dzsudzsa nagyon sajnálom a történeteket és kívánom hogy minél hamarabb vissza gyertek. Dzsudzsa szorítok holnap neked. Csak pozitívan.
Moha13
2013-09-01 17:57:59
 
Miután beírtam a mai hőmet, áttolta az ovumat egy nappal korábbra...nem értem, miért. Megnéztem, ha kivenném a pozitív ovutesztet, akkor visszarakná az emelkedés előtti napra, amikor is leesett a hőm. De nem veszem ki...mert ott volt pozi, de szerintem másnap volt ovum, nem aznap.
Nokeni
2013-09-01 16:21:35
 
Szia Plumeria!

Csináltam fél órája egy ovu tesztet de negatív ill. van egy nagyon halvány csíkocska de már lehet beképzelem :-), viszont a mikroszkóp megint tiszta páfrány!!!
Na ezt én már nem értem, mindenesetre ma is "próbálkozunk" így nem hagyjuk ki az esélyt :-)
Aztán majd meglátjuk....
plumeria14
2013-09-01 15:33:20
 
Nokeni,
nekem a 9-10-11 nap környékén szokott lenni az ovum, a hőm is mindig szépen mutatja az ovut és a hormon profilommal is minden rendben volt, úgyhogy szerintem emiatt ne aggódj. Bár tény, hogy a korai ovu sokkal ritkább, inkább a későbbi jellemző.
jniki82
2013-09-01 14:49:25
 
Dzsudzsa, bocs nem jól írtam a neved!
jniki82
2013-09-01 14:48:17
 
Dzsuzsa,nagyon sajnálom!Holnapra sok-sok erőt és lelkiekben ott leszünk Veled!Várunk vissza!
Nokeni
2013-09-01 13:34:54
 
Szia Moha13!
Köszönöm, hogy írtál :-)
Ez már a második görbém, múlt hónapban sajnos nem a ciklusom elejétől tudtam mérni a hőmet, hanem kb 1 hétre rá.
Amikor elkezdtem akkor ugyanígy középidőre rakta a peteérést, majd egy pár nap múlva ugyan így a 9,10 nap köré! Akkor még csak a hőmre hagyatkoztam (nem volt mikroszkópom) elvileg pont jókor voltunk együtt Apával aztán mégis napra pontosan megjött :-(
Most mindennel "felszerelkezve" vágtam bele ebbe a ciklusba :-)
Érdekes, hogy tegnap reggel még semmi nem volt a m.kópon délután meg tele volt páfránnyal.
Ma reggel le is ment a hőm 0,2fokot de a m.kóp megint nem mutatott semmit :-( Kicsit összezavarodtam
Késő délután majd megint megnézem, hátha... és lehet csinálok egy vizeletes ovu tesztet
Viszont azt olvastam nem túl jó ha mensi után ilyen hamar van ovuláció, mert a petének nincs ideje rendesen megérni :-(
Ez szerintetek is így van???
Köszönöm még egyszer
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!