Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65810 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
Moha13
2013-09-02 15:12:50
 
Hát...nem tudom...szerintem erre gondoltam, hogy mindenkinek furi ciklusai vannak most augusztusban, meg mintha mindenki ritkábban írna...:)
ancsika10
2013-09-02 14:23:34
 
Maximail
Folyamatossan jártam 4hònapig uhra a ciklus 10. Napjàtòl a 18.ig és a 4 ből 2x egymás után nem volt és ez az én koromban (28)nem igazàn jò.azòta mérem tovább a hőmet és a hő alapján sem nagyon van .Cak jùli agusztusban pihentünk ezért szebtemberbe folytatjuk a beavatkozàsokat.
Mirmite
2013-09-02 14:16:42
 
Sziasztok lányok!

Moha13

Én itt vagyok még minden előtt:)
Az előző fura hónap után kiváncsi vagyok most hol lesz
az ovum?11-12-13-netán14 nap?Mindegy is mi azért aktívak leszünk:)
capri
2013-09-02 13:19:00
 
Moha, hogy érted a káoszt? És azt, hogy eltűnt mindenki? Arra gondolsz, hogy pár hónapja napközben csak úgy pörögtek a hozzászólások?
A fura ciklusokat meg a rossz híreket értem.
maximail
2013-09-02 13:18:57
 
Ancsika!

Hogy derült ki, hogy nincs rendes peteérésed?

Köszi!
Moha13
2013-09-02 12:18:06
 
Csak nekem tűnik úgy, hogy kb 1 hónapja olyan káosz van? Mindenkinek furcsa ez a mostani ciklusa, jött két rossz hír is, meg valahogy eltűnt mindenki...:X

capri
2013-09-02 11:12:34
 
Sziasztok!
Dzsudzsa, gondolunk Rád! Minden rendben lesz!
Hát csajok, szerintem még nem volt ovum (túl korán lenne, 15-16. nap körül szokott lenni), de a jelek szerint akár lehetett is... Tegnap tojcsis nyák, méhszáj magas, puha és szinte nyitott, a hőm ma felment... Azt hiszem, volt már hasonló ciklusom, és ott még visszaesett a hőm, szóval én most is ebben bízom. Mert ha nem, hát akkor ebben a hónapban értem nem kell izgulni... Úgy lemaradtunk róla, mint a huzat... :-(
Ki van a ciklus vége felé, kiért kell most legjobban izgulni?
ancsika10
2013-09-02 09:38:50
 
Sziasztok!
Ismét jelentkezem,lassan letelik a várakozási idő és ismét kezdődik a tortúra:)előzményül aki nem emlékszik és hogy adjak nektek egy kis akarat erőt:)Én 28 vagyok a párom 38.az előző kapcsolatomból van egy 12 éves lánykám:)de szeretnénk egy közöset.2 éve próbálkozunk és január óta járunk orvoshoz,túl vagyunk 2 inszemináción de kiderült hogy nem igazán van peteérésem úgy hogy a következő ciklus 3. napjától elkezdem a Clostilt és az estrofemet majd egy ovitrelle injekció azután köv az inszem és végül az utrogestan:)ezt tartogatja szeptember számunkra.Már nagyon izgulok és nagyon várom a nemvártat:)
Csatolok nektek egy ovu nélküli görbét:(
Mindenkinek drukkolok és kívánok 2 csíkos tesztet:)
Dia1984
2013-09-02 09:11:08
 
Moha

Általában 36,2-36,3-ra szokott leesni, és ovu után 36,7-36,8-ra felmenni. Az első teljes ciklusom 34 napos volt, ott a 22. napon volt ovu (júni-júli), viszont az előző extra rövidre sikeredett - 21. napos volt -, ott a 17. napra tette be a rendszer. És sajnos csak erre tudok hagyatkozni, mert pozi ovu tesztem egyszer sem volt. A múlt héten (ahogy Te is ajánlottad) kipróbáltam egy érzékenyebb tesztet a 12. napon, és ott volt halvány második csík, másnap már semmi. De legalább volt második csík, még ha negatívnak is számít a teszt.
Dokimhoz csak 20-ra kaptam időpontot, úgyhogy konzultálni sem tudok vele... Jó lenne ha a következő alkalommal kapnék PÉ-t serkentő gyógyszert vagy valamit!
Moha13
2013-09-02 08:05:18
 
Dia1984
ÉS amúgy mennyi szokott lenni a hőd ovu előtt és után? És az ovud hol szokott lenni?
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!