Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65810 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
kbettina
2013-10-16 12:54:08
 
köszi a törődést lányok!:) próbálok inni.eszegetek,és a fekvést is kipróbáltam.alig tudok mozogni.olyan erősen fáj a fejem.és jobb oldalon még nyilal is.
mkinga
2013-10-16 12:46:56
 
ÚÚÚÚÚ lanyok!! en megfeletkeztem ujbol a vizivasrol :( meg csak az elso poharnal tartom, szerintem en is bevezetem az uveges modszert! Magam melle veszem aztan , csak belebotlok es akkor tudom inni kell :D
capri
2013-10-16 12:44:06
 
Régebben én is nagyon keveset ittam. Aztán az előző munkahelyemen elkezdtem azt, hogy vittem egy 1,5 l-es vizet, és az a munkaidő végére általában el is fogyott. Volt, amikor 3 l körül volt a napi ivászatom. :-) Most 9,5 órát vagyok az irodában, egy bögre tea és 1,5-2 liter víz a napi adagom. Meg ami még este otthon elfogy.
Szóval csak hajrá Csajok, igyatok szorgalmasan! :-) De a ciklus vége felé nehogy amiatt bizakodjatok a szokásosnál jobban, mert sokat jártok pisilni! ;-)
Moha13
2013-10-16 12:40:42
 
luciffer73
Mindenki az ivócimborám, aki most próbálkozik az ajánlott folyadékmennyiségre rászokással...:D
Ügyes vagy ám, ha már túl vagy az 1 literen...:)
Még 2 pohár és én is odaérek :D
luciffer73
2013-10-16 12:33:10
 
Moha, ha én is a cimbik közé tartozom, akkor jelentem én már benyomtam 1 liter citromos vizet, és mindjárt kocogok a másik üvegért...
Egyébként csak elkezdeni nehéz...megfogod látni, hogy egy hónap múlva, ha nem iszod meg a szokott mennyiséget, konkrétan érezni fogod a hiányát. Én úgy állok fel délután négykor a székemről, hogy iszok...de mire leérek az aláíró ívhez, vagy legkésőbb a villamosnál már úgy érzem, hogy kiszikkadok...:))))
Moha13
2013-10-16 12:28:55
 
kbettina
És ittál ma már eleget? :)
Én most nyűzöm a 3. poharat. :)
Tegnapelőtt kezdtem, akkor 6 pohárral sikerült meginnom, tegnap már 7 volt, ma törekszem a 8-ra, és ezután is tartani ezt a mennyiséget. Annyira de annyira keveset ittam eddig, hogy jobbnak láttam kicsit fokozatosan kezdeni. :)
A többi ivócimborám hogy halad?
NEkem van egy táblázatom december 31-ig, minden nap mellett 8 rubrika...ahol ixelgetek. :D
luciffer73
2013-10-16 12:23:26
 
Dia én nagyon szurkolok neked...., de szinte biztos vagyok benne, hogy sikerülni fog, hiszen olyan fiatal vagy még! De egyébként igazad van...tényleg ne bízd a véletlenre, viszont ha a doki ad szurit, lehet, hogy tényleg több baba lesz, mint ahány cickód :D
Örülnél az ikreknek? Nálam ennek az esélye is meglenne, ha már végre sikerülne.
A dédmamim anno kétszer volt ikerterhes, bár abból csak az egyik ikerpár maradt meg...szerencsére, mert közte volt a nagymamim! :D
mkinga
2013-10-16 12:22:30
 
Dia!!
Teljes mertekben megertelek!!! En is ezt tennem!!
Dia1984
2013-10-16 12:17:54
 
mkinga

Azt nem tudom, hogy lesz-e szuri, majd pénteken azért rákérdezek. Személy szerint én örülnék, ha biztosra mennénk, és inkább adna egyet. Az a baj, hogy ebben a ciklusban felpörögtek az események, végre látok egy kis esélyt a sikerre, és nem akarom már a véletlenre bízni! :)
luciffer73
2013-10-16 12:12:44
 
kbettina....egy másik módszer, de ezt általában akkor szokták, ha valaki tényleg rosszul van, hogy...
leülsz egy székre, és kicsit szétnyitod a térdeit...közé hajolsz, és valaki (aki áll fölötted) tolja lefelé a fejed, miközben te tiszta erőből megpróbálod felnyomni a kezét a fejeddel együtt.
Nem tudom, hogy érthetően írtam-e le....de az tuti, hogy ez használ. 1-2szer megcsináljátok és utána rendben leszel.
Én sem vagyok a gyogyik barátja...ha csak lehet, inkább nem szedek gyógyszert...fogcsikorgatva tűrök...mert kemény vagyok! :)))))
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!