Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65810 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
luciffer73
2013-11-07 08:30:05
 
....de az azért akkor is furcsa, hogy pontosan úgy fáj a hasam, mint mielőtt megjönne...király! Lehet, hogy még előbb is nekiállok mensizni, mint 12-e?
luciffer73
2013-11-07 08:28:19
 
:)))
Jajjjjj capri...az a jó memóriád!!!! :DDD
Igen tényleg én voltam, aki rád szólt...de te ki voltál bukva....én viszont csak egykedvűen tudomásul veszem, hogy ez a hónap is kuka...majd november 12-én én is új hónapba lépek...aztán folytatódik minden ....megint
:)
capri
2013-11-07 08:21:03
 
Sziasztok!
Ildibaba, már csak Te maradtál, aki a vége felé jár, és még kell neki drukkolni? :-(
Luciffer, azért ne add fel még! Ha jól emlékszem, Te voltál, aki lecs.szett engem, amikor napokkal ezelőtt írtam, hogy tudom, hogy nem vagyok terhes! :-) És én akkor már előbbre jártam.
Nálam indul a 9. próbálkozós ciklus. 12. napon orvos.
luciffer73
2013-11-07 08:14:43
 
Kiváncsi lennék azért, hogy vajon a többieknek van-e ilyen jellegű problémájuk mint nekem, vagy csak én vagyok ilyen szerencsés :(
Nálunk ez a játékos cucc nem jöhet szóba, hiszen egy lakásban vagyunk a 18 éves lányommal...:))) elég furán venné ki magát, ha egyszercsak a fürdőből kilépve egy növérke szerkóba lejtenék a lakásba...gyerek csak nézne nagyokat, hogy most akkor mi van??? :))))
Arról már nem is beszélve, hogy mi minden nap találkozunk. Eszembe jut néha, hogy amikor még csak udvarló fázisban voltunk, és nem találkoztunk minden nap, sőt még ott sem lakott, akkor nálunk is parázslott a levegő...de ez az évek során (most már lassan 7 éve) szépen elmúlt. Olyanok vagyunk, mint két nyugdijas :DDDD
Plusz ott a sok meló, a napi stressz...de gondolom ezt nem kell külön mondanom, hiszen ez mindenkinél meg van.
Tehát ez a részemről nem magyarázkodás, ezek tények.
Nyilván ettől függetlenül azért sok mindent megteszünk mi is, igyekszünk....és én személy szerint nagyon örülök annak, ha valakinek itt közülünk összejön.
Én például a barátnőmet is elvesztettem e miatt. Már több mint egy éve nem beszéltünk egymással, nem találkozunk. Mindezt azért, mert nekik évekig nem jött össze a gyerek sok próbálkozás után, hormonkezelés satöbbi után. És én tavaly októberben, mikor kérdezték tőlem (és a barinőm is ott volt), hogy akarok-e még gyereket, akkor azt mondtam, hogy igen. Innentől kezdve nem tudok róla semmit...
Én nem akarok ilyen megkeseredett ember lenni....aki azért hidegül el valakitől, mert az akar, vagy éppen már meg is csinálta a babát...nem tudom, hogy ez mennyire volt így érthető...
mkinga
2013-11-07 08:06:05
 
Luciffer!

En is azert meg tudom :), de elovettem a kis szexi ruciim, kis magassarku , egy ket illo olaj , nallam is meghozza a hatast, en amugy is egy elegge jatszos tipus vagyok :p probalom elterelni a gondolatom, hogy itt gyereket nemzunk, csak elvezzuk egymast. Nem konnyu azt en is tudom, mert nekem se jon ossze mindig igy de nagyon igyekszem, hisz en sem szeretnem , hogy eltavolodjunk egymastol, ami sajnos de legtobb hazassagban ahol babat terveznek elofordul. Komolyan lanyok ! Ezt ne hadjuk !
A kovetkezo honap nallunk pont jo lessz mert ha minden igaz a ferjem pont a csucsidoben jon haza 3 het terepezes utan :D szoval nekunk ez jo pont lessz :D
luciffer73
2013-11-07 07:43:24
 
mkinga...nálatok működik...én sem szólok neki direktbe, de attól én még tudom...:(
mkinga
2013-11-07 07:41:30
 
Jooo reggelt en ma igy es en is varom, hogy jojjon mar meg , hogy kezdjuk ujbol az egesszet....

A programozott szexet... en nem szolok mar a paromnak, hogy most kell, vagy most nem csak 2 nap mulva vagy ilyensmi, csak amikor tudom , hogy na most jo lenne odamegyek es jooool elcsabitom,ez sokat segitett nekunk, sot . Igy nem erzi , hogy "baba projekt szex"....

en ma igy, tobb barnazassal, alacsonyabb hovel remelem holnap mar megjon
luciffer73
2013-11-07 07:41:29
 
Kriszti aranyos vagy, de hidd el érzem, hogy ez a hónap a kukában végzi :/ ez van, ezt kell szeretni.
A dokidnak igaza élvezd...sajnos nálam ez már majdnem kötelesség jellegű. (
Nagyon ritkán, mondjuk 10 esetből kb. 2 alkalommal nem jut az eszembe, hogy ezt most azért csináljuk, hogy baba legyen.
NNa ez a szomorú....
krisztibaba85
2013-11-07 07:37:26
 
Luciffer!

Miért irod le ezt a hónapot,hisz terhességnek még túl korai lenne,hisz ha sikerült mostanság lesz még a beágyazódás....:-)

nekem úgy mondta a doki,miután megkért hogy ebben a hónapban hagyjuk abba a próbálkozást a párommal "ÉLVEZZÜK A SEXET"

Szóval én is csak ezt udom javasolni:-))))
krisztibaba85
2013-11-07 07:31:19
 
Jó reggelt:-(
Ildibaba nagyon nagyon drukkolok:-))))))))))

Mkinga tetszik a hozzáállásod,fel a fejjel:-))

Én ma így,hát nem tudom ettől a 36.4-től nem tudok elrugaszkodni, most volt egyáltaláb ovum én szerintem nem,gondolom ez a 36.4 csak az alaphőm nem??? Tud valaki ebben segíteni?

Köszönöm!
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!