Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65810 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
kbettina
2013-11-19 12:54:01
 
Sziasztok!

Babaváró: gratulálok:)
Rég irtam már, nem is nagyon olvasgatlak titeket. 5 teljes görbét vezettem itt végig veletek, de most a 6. görbe már nem került sorra, mert ugy döntöttem elég. Ezért sem forumozok, és nem is méregetek.Belefáradtam... persze ha csak ez a pár hónap próbálkozás lenne, de ugye ennél azért sokkal több ideje próbálkozunk már.:(
Néhányszor mértem az elmult napokban,hogy belőjem volt-e már ovum. most úgy néz ki hogy volt. De ti melyik napra tennétek???
A röhej az hogy a 8. ciklusnapomtól a 16. napig minden nap voltunk együtt, és erre kiderül hogy hiába, mert még csak ezek után jött az ouv. Úgy utálom hogy vándorol.17 és 18. nap szünet volt, és 19. napon voltunk együtt csak.
Légyszi tippeljétek meg hogy mely napon lehetett az ovu!! Csak arra lennék kiváncsi hogy én jó helyre tenném -e.
köszi :)
mirjam
2013-11-19 12:47:38
 
Huuuu!DE JO!nagyon orulok BABAHORDOZO! Vigyazzatok magatokra! Van remfny csajok!
luciffer73
2013-11-19 12:38:51
 
Már nem babaváró, hanem babahordozó lettél!!!!
Fülig ér a szám!!!! :DDDDDDDDDDDDDDDDD Nagyon, nagyon, nagyon!!!!! :))))
...és ugye igazam lesz???? Az első ajándék a fa alá...remélem mindenki más is követi szépen... :))))
Annyira örülök, mintha legalábbis én pisiltem volna le egy tesztet! :DDDDDDDDDDDD
Juhéjj bazzzzeg!!!!!! :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
capri
2013-11-19 12:32:32
 
Babaváró, nagy gratula!!! A görbéden szépen látszódik a beágyazódás. Csak így tovább! :-)
Moha13
2013-11-19 12:29:35
 
babaváró33
Azért azt elárulod, hogy ovuteszteltél-e és ovuhoz képest mikor voltatok együtt? :)
Karolina01
2013-11-19 12:25:09
 
Babaváró!
Én is beállok a sorba... GRATULA!!!! Én nagyon tudok örülni a mások örömének. Az visz előre engem is. Néztem a görbédet, nagyon tetszik. Ovu után 8 nappal le, az a beágyazódás, aztán felfelé erősen. Ez lebeg nekem is a szemem előtt. Hátha nekem is össze jön.
Moha13
2013-11-19 12:21:20
 
"karácsonyfa alá való" akart lenni...:D
Moha13
2013-11-19 12:20:34
 
luciffer73
Úgy tűnik, megvan az első karácsonyfa alávaló...:):):):):):)
Moha13
2013-11-19 12:19:18
 
babaváró33
Gratulálok! :):):)
NAgyon várjuk a beszámolót és kérlek, ne felejts el majd írni a reményhozó fórumba is! :)
Nagyon szép görbe egyébként...szorítok, hogy minden jól alakuljon továbbra is!
Én is a 10 hónapomat taposom...remélem, szerencsét hoz ez a 10-es nekem is. :)
Dzsudzsa
2013-11-19 12:17:44
 
Babaváró33!
Gratulálok :DDD
Olyan, jó, hogy írtál! Már nagyon vártuk a jó híreket! Ez mindenkinek erőt ad. Vigyázz magatokra! Várjuk a későbbi beszámolókat!
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!