Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65810 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
luciffer73
2013-11-20 07:31:09
 
Sziasztok!
Nagyon nagy gratula az új anyuciknak!!!! :)))) Asszem lassan egy albumot meg lehet majd tölteni az uh képekkel amit a fa alá idéztem! :))))
Beszámoló:
Tegnap elmentem a puncigyógyászhoz. Elmondtam, hogy mi a bajom, vagyis hogy mit szeretnék. Sóhajtott egy rohadt nagyot és megkérdezte, hogy ugye tudom, hogy a 40 év az már nem túl ideális a természetesen módon történő teherbeesésnek?! Mondtam, hogy tisztában vagyok vele, de mégis szeretném, ha alaposan megvizsgálna, amennyire csak lehet. Szóval felmásztam az asztalra...megnézte a méhszájamat (évekkel ezelőtt volt egy kicsi méhszájsebem, meg ugye terhesség alatt össze is varrtak), azt mondta tökélesetesen néz ki. Aztán jött a kézi vizsgálat...nagyon fimonam nyomizta a hasamat...jobb oldalon semmi extra, a méhem rendben, de hoppá...a baloldalon fájt...oda vissza is tért még vagy két alkalommal. A lényeg az, hogy valami gyulladás miatt egy kis hegesedést érez a baloldali fészken, de nem vészes, csak érzékeny.
Aztán hüvelyi uh. Ott is csodálatos méhhel és méhszájjal rendelkezem, jobb oldali fészekben már most havi után 1 nappal lát tüszőket, nem is egyet, de a bal oldali fészkemet nem találta ott, ahol kereste. Elviccelődtem egy darabig rajta, hogy lehet, hogy nekem nincs is..:))) aztán meg lett. Eltérés látható. Meg van rövidűlve a petevezetőm...szintén a gyulladás miatt, és igazából akkor fedezte fel, hogy a méhemben van egy kis ömleny. Azt mondta, hogy ez így mind együtt sem gátol a teherbeesésnél...csak hát a korom. Mert valljuk be őszintén iszonyatosan jól nézek ki, :DDDDDDDDDDDD, de attól még 40 vagyok.
Nézte a görbét, mondta, hogy csodálatos, és valószínűleg, amikor 29 napra jött meg 24 helyett, valóban terhes voltam. Azt mondta, hogy próbálkozzunk még természetes módon, de csak tavaszig, utánna pedig húzzal el a klinikára. Van ott ismerőse, jó kezekben leszek. Végül említettem neki a hormonsort...azt mondta, hogy tök felesleges, mert a hőm alapján, meg a tapizás alapján teljesen rendben vagyok.
Viszont azt is mondta, hogy lh tesztet szerezzek be. Tehát...kinek van olyan forrása, ahol iszonyatosan olcsón betudnék szerezni tesztet?
...és én ma így
Dzsudzsa
2013-11-20 07:30:22
 
Luciffer73!
Remélem még élsz:) Nem olvastam a hírekben, hogy egy nőgyógyász lelőtte egyik kedves, de régen látott betegét :))
Mit mondott az orvos?
Dzsudzsa
2013-11-20 07:27:12
 
Ildibaba81!
Ott van az az ovu. Be fogja jelölni a rendszer, ha szépen fent marad a hőd.
Antika!
Elcsíptétek :) Azonban ne hagyjátok ki a mai és a holnapi napot se! Biztos ami fix :))) HAjrá!
Moha13
2013-11-20 07:21:46
 
mirjam
Teszteltél? :)
Moha13
2013-11-20 07:20:37
 
arachnoidea
Köszi, hogy írtál és én is szurkolok, hogy minden rendben menjen! :)
Légy szíves írj majd a reményhozónkba is. :)
gianna
2013-11-20 07:18:20
 

arachnoidea
Szivbol gratulalok es minden jot kivanok nektek!!



Moha13
2013-11-20 07:16:28
 
kbettina
Sajnos ennyiből nem nagyon lehet megállapítani, hogy hol volt az ovud. Szerintem nekem egyébként stresszesebb lenne a dolog így, hogy nem mérsz, mert így is állandóan arra gondolsz, hogy mikor lesz, volt-e már és ha igen, mikor...de ez csak az én véleményem. Remélem, hamarosan pozitív hírekkel jössz...:)

Antika
Úgy tűnik, Te is szépet ugrottál ma. Már hárman vagyunk. :)
arachnoidea
2013-11-20 07:11:19
 
Kedves Dzsudzsa és Szilvia!

Nagyon köszönöm a biztató sorokat és a jókívánságokat!
Kívánom, hogy mihamarabb egészséges kisbabátok szülessen itt az oldalon mindnyájatoknak!

Olvasni foglak még benneteket írni csak akkor ha szeretnétek ha valaki szeretné tartani a kapcsolatot esetleg velem az emailcímem: narancsvirag75@gmail.com

Legyen szép napotok és mivel itt az ősz igazán hullanak azok a falevélbabák!
Antika
2013-11-20 07:04:17
 
Jó reggelt :)
Nagyon jó látni, hogy sok mindenkinek hosszú próbálkozás után sikerül a babaprojekt :)
Gratulálok Nektek!
Mi is nagyon vágyunk egy kis karácsonyi csodára! Ezért most sem bíztuk a véletlenre.
Ti, hogy látjátok?
Tegnap voltunk együtt, ma emelkedett a hőm. Szerintetek sikerült elcsípni?
Ma igy:
Ildibaba81
2013-11-20 06:48:01
 
Kösz, csajok!

Reméljük, holnap már beteszi, viszint, Moha, mi eléggé egyszerre mozgunk... :)
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!