Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65810 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
Moha13
2013-11-20 09:07:09
 
ÉN is olvastam a leírásokat, és igen, az LH reggel kezd termelődni. De én azért tesztelek reggel, mert nekem így jó, és ilyenkor nem az aznapi, hanem az előző napi szintre vagyok kíváncsi. :)
Mindenki úgy teszteljen kedvére, ahogy neki jó.
Antika
2013-11-20 09:05:35
 
Sziasztok :)
Köszönöm Moha és Dzsudzsa a biztatást, próbálok elterelő hadművelettel rárepülni a férjemre, majd látjuk mi lesz belőle :)
Kíváncsi vagyok Moha, hogy hogyan alakulunk így együtt.

Én a Mikulástól babacsomagot kérek :)

Lucifer, úgy bírom a humorod :D

Szép napot Mindenkinek!
luciffer73
2013-11-20 09:03:37
 
Háhh moha...most még nem néznek...majd egy 5-6-10 év múlva, mikor nekik sem jön össze...:/
Írtam a Zolinak...kiváncsi vagyok, hogy mikor válaszol?! :)
capri
2013-11-20 09:02:54
 
Moha, köszi. És de, én is pisiléssel indítok, azért tudnám még az elsőből otthon megcsinálni az ovutesztet. A későbbiek vannak a melóhelyen. :-)

Luciffer, ja értem, akkor ez egy korábbi gyulladás volt. Azt hittem, hogy most van gyulladásban. Egyébként barátnőm 37 és 39 évesen, unokanővérem 40 felett szült, szóval van bőven pozitív példa! :-) Én is majdnem 36 leszek (minimum), mire szülni fogok... :-S
Moha13
2013-11-20 08:57:53
 
Hát igen...ezek a felfázások. Csak elnézem a mai fiatalokat az utcán...basszus...minden kint van a legnagyobb hidegben is. Aztán meg néznek, hogy mi van...:X
luciffer73
2013-11-20 08:57:15
 
Nagyon kapós ez a Zoli gyerek! :DDDDDD
Én is mindjárt írok neki...
Moha...a leírásokban nem az van, hogy az elsőből nem túl jó tesztelni, mert valamiből több van, vagy kevesebb? Most olvastam a Zolinál is a leírást. Ott azt írta, hogy reggel 10 és este 8 között....Mondjuk a délutáni is jó nekem.
Én személy szerint olyan pohárral még táboroztam is, ha tudni akarod! :)))))
...és de. Reggeli kávé, pisi...a többit nem mesélem el! :DDDD
luciffer73
2013-11-20 08:53:35
 
Moha...akkor én asszem inkább a 100 db-ot rendelem meg. Inkább több legyen, mint kevesebb :)))) Hátha többször is kellene tesztelnem egy nap...ahhoz meg kevés a 40. Legalábbis nekem. :)
Capri...nem kaptam gyogyót, mert már nincs gyulladásom. Évek óta nem is volt. Még valamikor a 17-18 évem táján felfáztam, de valami brutálisan. :/ Rendbejöttem kb 1 hónap alatt, de úgy látszik, hogy ez lett a szövődménye. Hiába na....eltelt azóta 100 év azóta sem történt semmi rossz, és mégis...De írtam, hogy a doki kihangsúlyozta, hogy ez nem lehet az akadálya a babának :))) úgyhogy megnyugodtam e téren.
Tavaszig próbálkozunk, aztán leállunk mi is. A doki egyébként azt is mondta, hogy ha 40 fölött esek teherbe, akkor valószínűleg a korom miatt veszélyeztetett lennék...meg amitől igazából én parázok...az egy beteg baba. Ilyenkor már sajnos nagyobb az esély a degenerációra (azon kívül amit tőlem örökölhet), szóval ez elég para, még akkor is, ha tudom, hogy egy csomó vizsgálat van már, amivel ki lehet szűrni, de 100 %-os bizonyosság akkor sincs.
Ti meg babások, csak dagadjatok szépen, hízlaljátok azt a gyereket...remélhetőleg mi is követünk benneteket a sorban! :DDDD
Karolina01
2013-11-20 08:49:03
 
Sziasztok Csajok!
Én is a Lipták Zolitól rendelek ovu teszteket. Nekem bevált.
Én ma így:
Moha13
2013-11-20 08:48:15
 
capri
Igen, a reggeli elsőből csinálom...
Egyébként...az jutott eszembe, hogy régen voltak ilyen utazópoharak, amik et össze lehet csukni, aztán ha inni akarsz, egyszerűen felhúzod...ilyen körökből áll...emlékeztek? :D
Na, azt vihetnéd a zsebedben is. :)
Amúgy meg...nálam azzal kezdődik a reggel, hogy pisilek...vagy Ti elindultok úgy munkába, hogy majd ott? :O
capri
2013-11-20 08:42:21
 
Moha, amikor reggel csinálod az ovutesztet, az első pisi? Mert azt még meg tudnám oldani, de később már nem. Csakúgy, mint Luciffer, én is érdekesen néznék ki a folyosón a pohárkámmal... :-)
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!