Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65810 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
Szilvia1980
2013-11-20 10:26:19
 
Sziasztok lányok!

Kérdésem lenne; szerintetek mennyire igaz, hogy a c-vitamin kitolja a nemvartat?
Én 100mg-os szedek, és a nemvártnak semmi jele, csak azért kérdezem mert ezt olvastam??
kukac
2013-11-20 10:25:32
 
Sziasztok Lányok!

Moha, köszönöm a könyvet! :)

Szerintetek normális, hogy ennyire "cikk-cakkos" a görbém?
Moha13
2013-11-20 09:40:53
 
Azért írják ezt, mert reggel kezd elvileg termelődni az LH. Nálam viszont volt olyan, hogy erősödött, erősödött, de egészen pozi nem lett, aztán másnap délután már negatív volt teljesen...és tuti, hogy volt ovum. Szóval ha délután tesztelek és még nem gészen pozitív, de mondjuk ha éjfélkor még teszteltem volna egyet, akkor elkaptam volna, szóval a reggeli kimutatta volna, hogy előző nap igenis megvolt a csúcs...így viszont előző nap még negatív, másnap meg már negatív...simán le lehet csúszni róla esetemben...ezért ellenőrzök reggel...:)
luciffer73
2013-11-20 09:34:26
 
Igen, én is ezt olvastam, éppen ezért fogok délután tesztelni...mohának viszont bejött...abban igaza van, hogy kinek mi a jó, kényelmes, vagy megoldható...
Az első baba azért nem jó, ha "későn" jön, mert akkor már nem annyira rugalmasak a szövetek. Nehezebb a tágulás, kevesebb az erő, stb.
...és persze mondom, hogy akár első, akár többedik, a betegségek sűrűbben előfordulhatnak. Hiába van több ezer peténk, vagy több száz, az idő múlásával sajnos ezek is károsodnak...ez van.
De én tegnap láttam, meg a doki is azt mondta, hogy szép vigyori petéim vannak...így a többi nem is érdekel. :)))) Ráérek aggódni majd akkor, ha már aktuális lesz...ami remélem hamar eljön! :DDD
Archangel85
2013-11-20 09:28:09
 
Huh csajok, én nagyon sok helyen azt olvastam, hogy a reggeli első pisi nem alkalmas ovutesztelésre, mert nem biztos, hogy az ovut mutatja. :(
Moha13
2013-11-20 09:14:45
 
"az a nem túl jó"
Moha13
2013-11-20 09:14:08
 
Nekem korábban tesóm mondta, hogy úgy hallotta, az a nem túl , ha első gyerek születik nagyon későn. HA már többedik, akkor mindegy.
Ennek az orvosi vagy egyéb alapjáról fogalmam sincs.
luciffer73
2013-11-20 09:11:49
 
Antika örülök, hogy tetszik :)
Azért ha átcsapnék valami idegesítő stílusba, valaki szépen finoman szóljon nyugodtan rám....nem szeretném, ha valami olyan alakulna ki bennetek a kommenteket olvasva, hogy ..."szegény hülye" :))))))))))))))))
No moha, akkor én délután pössentek...reggeliből majd a terhességit nézem! :DDDD
Bár már ott tartanék...de szép is lenne...! :)
Moha13
2013-11-20 09:10:16
 
luciffer73
Szerintem még ma kapsz választ, nekem mindig gyorsan válaszolt és a csomag is még aznap feladásra került, amikor a pénz megérkezett. :)
luciffer73
2013-11-20 09:08:23
 
Persze capri, körülöttem is vannak pozitív példák...szerencsére. Abban reménykedek én is, hogy ha nekik sikerült, akkor akár nekem is...szóval így állok hozzá :))
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!