Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65810 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
Moha13
2013-11-21 08:43:11
 
luciffer73
Akkor én most perverz vagyok???
Mert vágyom a büntetésedre...:D
luciffer73
2013-11-21 08:35:14
 
Moha...a hármas ikreket büntinek szánom! :))) Gondold csak át...egy gyerek két cici, két gyerek két cici, három gyerek....nnnna, nnna!! Ugye...? :DDDD
Így van dzsudzsa...nem is kell kardba dőlni...kicsit dühöngeni kell, meg haragudni a világra, idejönni, elmondani...én meg majd leoltalak a többiekkel együtt! :DDD
Asszem a második variáció dőlésre szimpatikusabb lehet mind a kettőtöknek.
És csak úgy mondom, hogy ma már valszeg megérkezik az lh tesztem, ami azt jelenti, hogy ma már este 8-kor lepisilem! :DDDD
...egyébként fájdogál a bal oldalam... :/ Nem tudom eldönteni, hogy azért mert közel az ovu, vagy azért, mert a doki megnyomizta...
Karolina01
2013-11-21 08:30:13
 
Jó reggelt LÁnyok!

Én most nagyon alacsonyan kezdem ezt a ciklust. Nem is értem miért. Az átalgom a 36,5 volt idáig. Remélem nagy emelkedés lesz a vége, és fent is marad.
capri
2013-11-21 08:29:20
 
Dzsudzsa, sajnálom, hogy negatív. :-(( Így marad a várakozás. De tetszik a hozzáállásod! :-)
Dzsudzsa
2013-11-21 08:21:11
 
Capri!
Teszteltem reggel, de negatív :(
Igaz, nem tudom mennyire számít első vizeletnek. 2-kor nagyon kellett pissss....., 20 percig küzdöttem, hogy kibírom 6-ig,de nem. Így a reggeli 6-os vizelet nem tudom mennyire számít töménynek hcg szempontjából.
Szerintem, ha baba lenne, már mutatnia kellene.
Holnap minden kiderül. De a kardom a páncélban. Nem fogok beledőlni, ha megjön. Max. apába ovuláláskor :))
Moha13
2013-11-21 08:19:39
 
Hozzám jöhetnek a 3-as ikrek, csak annyi kikötésem lenne, hogy ha lehet, ne egyneműek legyenek. Az arány mindegy. :)
capri
2013-11-21 08:19:18
 
Moha, jó pár héttel ezelőtt írtad, hogy kicsit megfogyatkoztunk meg nincs olyan élet itt a fórumon. Azt hiszem, most már nem ez a helyzet. :-DDD
Dzsudzsa
2013-11-21 08:17:22
 
Luciffer73!
3-as ikreket ???? Hát, én a magam részéről inkább összekapom magamat meg apát :DDDDDD
Figyelj! Nálunk a melegedés megengedett. A pasiknál már kevésbe :)))
capri
2013-11-21 08:15:57
 
Sziasztok!
Dzsudzsa, nem teszteltél?!
Mérés: én 2. csipogásig mérem. De igazából nagyon hasonló lenne a görbém akkor is, ha elsőig mérném csak, mert szinte mindig 1 tizedet megy feljebb (néha-néha előfordult 2 tized emelkedés vagy semennyi).
Kukac, Mohának igaza van!
Dzsudzsa
2013-11-21 08:12:02
 
Szilvia1980!
Szigorúan tovább, ha megfigyeled csipogást követően mindig feljebb megy.
Én kb. 5 percig szoktam mérni, addigra megáll, és nem megy feljebb. Ma reggel pl. csipogáskor 36.43 volt. 5 perc elteltével 36.8. Úgyhogy nem mindegy :))
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!