Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65810 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
Mirmite
2013-11-21 10:14:33
 
Sziasztok Lányok!

Ikernek lenni nagyon jó:)Én az vagyok!
Egypetéjü ikrek vagyunk,és a tesómnak már van két kislánya a keresztlányaim.
Anno 36 évvel ezelőtt mikor születtünk még nem voltak modern gépek és vizsgálatok.Egybe dobogott a szivünk.Amikor tolták be a szülő szobába anyumat még akkor is azt mondta a doki hogy max 3,5 kilós baba.Aztán mikor Én megszülettem akkor mondták neki hogy ne hagyja abba mert jön a másik...Gondolhatjátok
mit érzett:):)Én 1,74 tesóm 1,46 tehát a 3,5 majdnem megvolt csak felezve::)
Sokat mesélt anyum ennek ellenére én se esnék kétségbe ha ikreim lennének:)
Akkor még nem volt modern pelenka,hihi.Anya 2 naponta 77 db ruha pelenkát mosott(szomszéd bácsi megszámolta)és vasalt:)
Jó buli lehetett(Igaz Ő nem igy fogalmazott)
Lillz
2013-11-21 09:49:23
 
Dzsudzsa

Teszt ide vagy oda szerintem nagyon jó a gorbed! Maradjon is csak igy! Az hogy ma negativ a teszt nem jelenti azt hogy holnap is az lesz. En meg soha eletemben nem csinaltam terhessegi tesztet:))) Pont emiatt. Majd ha nem jon meg, tesztelek.
En ma igy:
capri
2013-11-21 09:47:05
 
Luciffer,
én tényleg nem tervezek két (vagy több) szülést. Nekem sincs testvérem, és nekem ez így volt jó, nem éreztem a hiányát soha. :-) Páromnak négy testvére is van, de kettővel egyáltalán nem tartják a kapcsolatot (inkább a sógorai miatt), a harmadikkal évente párszor beszél, a negyedikkel azért viszonylag gyakran. Egyikünk sem hozott magával nagyon összetartó, szoros családot.
Legyen egy egészséges gyerekem, és az jó lesz úgy nekünk. :-)
luciffer73
2013-11-21 09:38:21
 
Bocsi....a szabadság engedélyezése kukacnak ment.
Antika te maradsz! :)))))
luciffer73
2013-11-21 09:37:01
 
Capri :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Azt hiszed? Van róla fogalmad hány nő mondja a szülőágyon, hogy ezt soha többet? :))))))))))))))))))
Higgy nekem....jó lesz az külön külön is! :))))
Antika, neked meg nyugi...nem volt ez akkora esés...gondolom havi előtt ennél nagyobbat szokott zuhanni a hőd?! Mi lenne, ha nem is gondolnál arra, hogy mi van a hőddel? Mikorra kéne megjönnie?
És tudod mit? Jobbat mondok...addig ne is gyere a fórumra...ne olvass minket mert a gondolatnak nagy ereje van....ha valami olyat olvasol tőlünk, amit a szivedre veszel, vagy elültetünk egy bogarat a füledbe...egy a lényeg. Ne stresszelj, és vegyél ki egy pár nap pihit a fórumtól.
Én elengedlek...ha ez az ára a babádnak, akkor tipli! :))))
capri
2013-11-21 09:31:05
 
Moha, az összebújás is sikerült végül?
Kettes ikerpárt én is bevállalnék Én nem tervezek még egy szülést, mindig azt mondtam, hogy akkor lesz két gyerekem, ha ikreim lesznek. :-)
Antika
2013-11-21 09:29:12
 
Köszönöm a válaszokat :)
A magasabb hőnek jobban örülök :D
Nekem fél perc múlva csipog a hőmérőm, 5 percig szoktam mérni!
Lucifer, akkor én csak kicsit szólok be, hogy csak ikrek legyenek, mert én azt szeretnék :)
Moha13
2013-11-21 09:25:13
 
kukac
Szorítunk! :)

Még nem is mutattam mai görbét...
Úgy tűnik, tutira megvolt az ovum. Meglátjuk, mi lesz ebből...
kukac
2013-11-21 09:13:38
 
Moha: Csak azért írtam ezt, mert az előző ciklusban is 30. naptól kezdett csökkeni a hőm. De így sem esett drasztikusan, mensi alatt is elég magasan volt még... De azért reménykedem még, hogy holnapra meggondolja magát és csak a beágyazódás miatt esett le, de nem akarom beleélni magam!
luciffer73
2013-11-21 08:52:38
 
Igen Moha, TE perverz vagy..., de ennek apu otthon biztos örül! :DDDDDDDDDDDDDDD
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!