Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65810 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
csillka
2013-11-21 11:41:11
 
Dzsudzsa

Köszönöm, hogy írtál. Tudod, maig nem jött meg addig bizakodunk. Magunk közt szólva az én fejemben is megfordult, hogy mi van ha :D
Az elmúlt napokban mértem a hőmet( nem vezetem, csak úgy kíváncsiságból reggel bekapom :)) és olyan 4 napja emelkedett meg a hőm. Vagy csak akkor volt peteérés( ha volt) vagy minden jól összekavarodott(ami most szerintem normális)
Neked a doki mondta-e, hogy szünetet kell tartani?
Nekem azt mondta nem kell, ugyanis spontán vetélésem volt :(
luciffer73
2013-11-21 11:25:49
 
Dzsudzsa csak nyugodtan lopkodj...én is beszereztem már itt egy nagyon jó mondást :)))
Nem 40 éves öreg vagyok, hanem 20 éves plusz 20 év tapasztalattal! A szerzőnek azóta is hálás vagyok érte! :DDDD
Dzsudzsa
2013-11-21 11:15:21
 
Csillka!
Azért csatolom a görbét.
Dzsudzsa
2013-11-21 11:14:23
 
Csillka!
Nekem 33. napra. Az orvosok azt mondják 4-6 hét között normális.
Engem szept. 02-án műtöttek. És!!!! Tegnap még majdnem biztos voltam abban, hogy ismét sikerült. Ma már elbizonytalanodtam.
Viszont annak örülök, hogy a görbém alapján visszaálltak a hormonjaim. Most ez a lényeg!!!
Meglátod, neked is gyorsan elrepül ez az idő, és mindjárt grafikonokat csatolsz nekünk!!!
Addig pedig gyere! Nyomjuk Zen-ben :)))))))))))))))))))))
Bocs Luciffer, de már nagyon átvettem.
Dzsudzsa
2013-11-21 11:11:01
 
Luciffer73!
Zen-be????? Nagyon jó :DDD
Átveszem.Mostantól zenbe akarom nyomni, nem a mensibe.
Inkább zenbe, mint xanaxba (lehet, le se tudom írni a nevét, ebből is látszik, hogy nem szedem:))
csillka
2013-11-21 11:09:12
 
Sziasztok,

az ikrekben én is nagyon bízom, mert mindkét nagyapám iker volt. :D

Az a kérdésem, hogy vetélés után mennyi időre szokott megjönni? Most vagyok a 32. napban. (nem tudom egyáltalán jó időpontot jelöltem-e meg a menstruáció kezdetének)
Szerencsére ehhez sokan nem tudnak hozzászólni, de akinek volt ebben a szörnyűségben része megkérem írjon.
luciffer73
2013-11-21 10:52:16
 
Nagyon helyes kukac...csak nyomd így tovább zen-be! :))))
...aztán ha esetleg elszakad a gépszíj az se baj...mi itt vagyunk, meghallgatunk.
De valóban az eleje szóljon arról, hogy ismerkedsz magaddal, a hőddel, meg a többi "égi jellel". A dokinak meg tetszeni fog, hogy már görbékkel készülsz...bár erre ne kerüljön sor. És inkább sikerüljön. :))
kukac
2013-11-21 10:49:07
 
Ja és nekem is ikertestvérem van. Mi kétpetéjűek vagyunk, de nagyon jó a kapcsolatunk!

Én is szeretnék ikreket :)
kukac
2013-11-21 10:45:55
 
Lucifer: Köszi a szabit :D Egyébként nem stresszelek most egyáltalán. Még az is lehet, hogy holnapra felmegy megint, de ha nem, az sem baj. Még csak másfél hónapja mérem a hőmet és pont azért kezdtem el, hogy megismerjem a testem működését. Meg is lepődtem, hogy a 20. napon volt ovum. :)

Ha meg összejön, akkor nagyon boldogok leszünk, ha nem akkor pedig folytatjuk tovább. Januárban tervezünk dokihoz menni, ha addig nem sikerül.

Egyébként eddig minden hónapban nagyon stresszeltem a mensi előtt, most valahogy nem.Előző hónapban tökre úgy éreztem, hogy babás vagyok, aztán kiderült, hogy nem, de most tök nyugodt vagyok! :)
luciffer73
2013-11-21 10:16:36
 
Capri érthető..és persze mindenki magának dönti el, hogy mit szeretne. Nekem erről mondjuk az a véleményem, hogy te nem vagy a saját szülőd, a férjed pedig nem a testvérei...nem tudom, hogy ez így érthető-e. Szóval azért mert neked nem volt, párodnak meg nem jó, hogy van, az nem jelenti azt, hogy ugyanolyanok lesztek. Nem követitek el ugyanazokat a hibákat (majd másokat igen, de nem ugyan azokat)....de mondom, hogy ez az én véleményem.
Lehet, hogy én azért állok ehhez másként, mert nekem van egy öcsém. Elég nagy a korkülönbség köztünk 12 év, de anyu pont azokkal bajokkal küldött, mint itt sokan. Ovu hiánya, elzáródott petevezető, méhszájseb, stb. Két év alatt kezelték ki belőle, de megérte! Én imádom a mai napig az öcsémet, és ajánlom neki, hogy ő is így érezzen! :DDD
Emlékszem, hogy kisbaba volt még, jött a hétvége, és én reggel felkeltem a hangjára...anyuék aludtak...beosontam és szószerint kiloptam a kiságyából :)))) Imádtam etetni, tisztába tenni, beszélni hozzá meg mindent ami vele járt. :)))
Szerintem egy jó testvér legalább olyan fontos, mint a jó párkapcsolat, vagy szülőkhöz való viszony. :)))
Na ennyit a nosztalgiázásról...lábakönnyedt a szemem is :/
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!