Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65810 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
capri
2013-11-21 15:46:32
 
Mkinga, nyugi, lesz ott ovu! Nem nézitek uh-val? (Most is szedtél Clomidot, nem?)
Napsugar, mi majd innen drukkolunk neked! Aztán majd gyere, és számolj be mindenről! :-)
Archangel, a beszólásodért a büntetés egy részletes beszámoló! :-DD Hadd halljuk!
luciffer73
2013-11-21 15:40:19
 
Archangel...ez nagyon csúúúúnya volt...egy malac vagy!
Nagyon gyorsan számolj be!!!!
luciffer73
2013-11-21 15:39:06
 
Napsi nagyon drukkolok neked a holnap miatt is, meg a többi héthez...nagyon remélem, hogy sikeres lesz a holnapi "kis" beavatkozás!!! Majd jelentkezz, és írj le mindent...kiváncsi vagyok
Archangel85
2013-11-21 15:37:24
 
Tudom, hogy nem érdekel szinte senkit :) de túl vagyok az orvoson :)
luciffer73
2013-11-21 15:36:44
 
Mkinga üdvözlöm az urad! :)))) Mondd meg neki, hogy egy párszor a múlt hét óta már ellőttem ezt a dumát és nagy sikert arattam :DDDDD
Te meg ne keseregj anyukám...lehet, hogy csak később lesz...már előre nem kell ezen túráznod magad :/
Lehet, hogy holnap reggelre akkorát ugrik a hőd, hogy kiesik a hőmérőből! :))
napsugar24
2013-11-21 15:35:32
 
Kedves Csillka!
Nekem is sajnos spontán vetélésem volt-az addigi ciklusaim 31 naposak voltak, a vetélést követően 33 napra jött meg, De sajnos megjött. Nekem azt mondta a dokim nem kell várni, mert kiürültem teljesen-tudjuk is hogy mi volt az oka, s erre megpróbálunk odafigyelni. Azóta most van a második ciklusom, s holnap lesz az inszemem.
Én is csatlakoznék a 30-klubbhoz, decemberben leszek 31 és első babára gyúrunk már egy jó ideje.
mkinga
2013-11-21 15:18:50
 
Hello lanyok, olvasgatlak minden nap, csak elegge foglalt vagyok mostanaban... szoval gratula az uj mamaiknak :D nagyon orulok nektek, sok sok egeszsget, az ujaknak meg ...aztan sokat ne uljetek itt , tessek tovabb menni a remeny hozo forumhoz... :D


Nekem ovum sehol... ilyen keson soha nem volt ha lessz eggyaltalan, vizes folyasom az van, kis hasszurka is de a hom...elegge stagnal


Luciffer , szivesen a "mondast" ;) orulok hogy tetszik en is az ferjecskemtol loptam, o is 20 eves 20 ev tapasztalattal ;)


Lanyok , igyekezzetek !!!!
csillka
2013-11-21 12:36:49
 
Dzsudzsa

Én a tankönyv szerinti 6 héten mentem először orvoshoz, barnázni kezdtem. Azt mondta 5 hetesnek felel meg, aminek oka vagy az, hogy már elhalt, vagy az, hogy később fogant( szerintem a második)Majd hazajöttem, és este vérezni kezdtem. Másnap nem tudtam visszamenni a dokihoz, mert 70 km-re van tőlem, és a közeli kórházba nem akartam bemenni, mert ott kérdés nélkül beavatkoztak volna. Következő nap elmentem a dokimhoz,(én egyedül vezettem oda, és haza is :D ) aki megállapította, hogy teljesen spontán kiürült :(

Én is nagyon szorítok Nektek! Valóban fel kell készülni lelkileg, mert a következőnél még nagyobb lesz a félsz, mint most volt.
Dzsudzsa
2013-11-21 12:09:19
 
Csillka!
Nekem sajnos műtéti befejezésre volt szükség.
leállt a szívhang, de a vetélés nem indult be.
Nekem műtét után 6 héttel volt a kontroll.
Ott fizikálisan már minden rendben volt.
A doktornő azt kérdezte lelkileg hogy vagyok. Ha jól, nyugodtan fogjunk bele, mert egyéb akadálya nincs.
Nagyon szorítok neked is!
csillka
2013-11-21 11:41:28
 
Dzsudzsa

Köszönöm, hogy írtál. Tudod, amig nem jött meg addig bizakodunk. Magunk közt szólva az én fejemben is megfordult, hogy mi van ha :D
Az elmúlt napokban mértem a hőmet( nem vezetem, csak úgy kíváncsiságból reggel bekapom :)) és olyan 4 napja emelkedett meg a hőm. Vagy csak akkor volt peteérés( ha volt) vagy minden jól összekavarodott(ami most szerintem normális)
Neked a doki mondta-e, hogy szünetet kell tartani?
Nekem azt mondta nem kell, ugyanis spontán vetélésem volt :(
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!