Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65810 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
luciffer73
2013-11-22 08:20:44
 
....hm...mkinga...te is malac vagy! :)))))
És ahogy magunkra nézek, meg visszaolvasok...ez már egy kész sertésnevelde! :DDDDDDDDDDDDDD
...ugye nem gáz, ha nem írom neked, hogy "..akkor ma gondolok rátok!" :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
mkinga
2013-11-22 08:18:19
 
Igen lanyok igazatok lessz :D
Erzi a hom az apa erkezeset ma :D !!! En is nyeregbe ugrok ma, vagy megnyergelnek :)))))
jaaaj miket irok :))))
capri
2013-11-22 08:18:13
 
Kedebab,
ritkán van ilyen, de most szerintem a ciklusnak van igaza. Ha 36,6-hoz húznánk egy vonalat, látszana, hogy előtte egy nap kivételével alatta van a hőd, a 25. nap óta pedig felette.

Luciffer, nem biztos, hogy lejjebb esik ovu előtt a hő (nézd meg az én görbémet). De az is lehet, hogy holnapra kicsit feljebb megy, vasárnap meg megint le, és onnan indul meg (ahogy a program kalkulál). Szóval nyeregbe! :-D
luciffer73
2013-11-22 08:18:12
 
Ja!!! Arra meg még nem is reagáltam, hogy az lh tesztet a doki is mondta...szigorúan a hőmérőzéssel együtt :)))
luciffer73
2013-11-22 08:15:09
 
mkinga nyugi....ha te kihűlsz 36,2nél, akkor mit szóljak én??? 35,8...ez már nem is hőmérséklet ! :DDD
Moha...mondom...ma tutira fennmaradok, megvárom, aztán hajrá! :)))
mkinga
2013-11-22 08:14:42
 
Moha!
nekem is mondtak a Clomid miatti szarazzsagot de azt is tanacsoltak hogy Robitusint vegyek ha ilyen tortenik es akkor lessz nyak. Nekem valahogy nem okozott szarazsagot, komolyan, sokszor kuszkodom a peteeresi napokon mert annyira vizes vagyok mintha bepisiltem volna, majd egy nap nyulos utanna kevesbe nedves es majd ragados. De en a napi 2 L vizet megisszom az tuti :D es ezt ujbol megkoszonom neked :D azota sokkal jobb meg a kozerzetem is :D
Kedebab
2013-11-22 08:13:23
 
Sziasztok! Minden ciklusom eddig 29 napos volt.Most már a 32.napon vagyok.A kérdésem az lenne, h a ciklus.hu az ovut a 24.napra teszi, ez a progi meg előre...Szerintetek? ? Köszönöm szépen a válaszokat
capri
2013-11-22 08:12:02
 
Mkinga, hogy hova készül a hőd?! Hát apa fogadására!!! :-)
Moha13
2013-11-22 08:11:18
 
mkinga
Ez nagyon jól néz ki, ki ne hagyjátok a ma estét! :)
luciffer73
2013-11-22 08:11:02
 
:DDDDDDDDDDDDDDD
Nyugi lányok...apuról sem feledkezem meg...oly annyira, hogy asszem ma nyeregbe is pattanok, aztán yyyihhhááááááááá :))))
Hát (tudom ezzel nem kezdünk mondtatot) én nemt tudom...a hőm alapján, mintha ma lenne...vagy létezik, hogy a napokban még lejjebb is tud menni a béka segge alá? Viszont egyenlőre semmi jelet nem érzek...a dobogás, vagy lüktetésen kívül, de azt meg még nem írtam a jelek palettájára. Eddig. :/
Tegnap kipróbáltam, hogy a csipogás után is még a nyelvem alatt tartom a hőmérőt...ha elhiszitek, ha nem, semmit sem változott percek múlva sem.
Én nagyon sokat iszok...mégsincs nyákom...vagyis nem említésre méltő (ez pont most dőlt meg, mert megemlítettem) :DDDDD
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!