Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65810 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
Dzsudzsa
2013-12-01 15:11:02
 
fbzsuzsi!
Szerintem ne hasonló görbéket keressél, hanem egy terhességi tesztet :)) Jót jelent a felugrás ilyenkor. Pláne, ha napok múlva is ott lesz. Én szurkolok!!!
kbettina!
Szerintem - ha csak itt a fórumot nézem - nagyon sokan szurkolunk neked. Ha remegő kézzel is (max. a kezedet pisiled le) de lassan neki kéne veselkedni annak a tesztnek! HAJRÁ!!!
Moha13!
Mi már nagyon régen haladunk itt együtt. Plumeria volt még velünk. Én nagyon-nagyon szurkolok Neked. Holnapra még vehetsz egy kanyart fölfele.
Én eldöntöttem, hogy most nem veszek ovu tesztet. Ami volt elfogyott. A hőmérőt viszont reggelente szopogatom :)
kbettina
2013-12-01 15:00:15
 
jól van Lucifer :)
luciffer73
2013-12-01 14:56:04
 
khmm...mármint megvárod! :DDDD
luciffer73
2013-12-01 14:55:10
 
Katka a teszttel megvárom a nemvártat, vagy előbb pisilsz? :)))
luciffer73
2013-12-01 14:53:28
 
Mi az, hogy már nem vagy aktív tag? Itt mindenki aktív tag, aki regisztrál, és időnként bejelentkezik a fórumra. Akkor is írj, ha már tényleg kiderült teszt alapján is, hogy babás vagy. Mindenkinek örülünk, aki még utána is beszámol az állapotáról. Móninak is nagyon tudunk örülni. Neki is, és vele is, tehát rád is számítunk...ezt szerintem a többiek nevében is nyugodtan írhatom.
Egyébként nagyon örülök, ha jó kedvre derítelek a hülyeségeimmel! :DDDDD
KatkaManó
2013-12-01 14:52:05
 
Aranyosak vagytok :)
De az előzményeket tekintve valóban nagy csoda lenne ha babás lennék :)
Dec 5-én kellene megjönnie de most korán volt ovum.
Az már a 18dpo lenne.
kbettina
2013-12-01 14:46:44
 
hát jól bevok szarva,ez tény:D minenképp írok!bár aktív tag már nem vok,de mindig olvasok,és tőled meg sokszor szakadok:D talán még 2 napot várok,ha addig semmi.márpedig most nem lesz semmi!
luciffer73
2013-12-01 14:35:01
 
Megértem...én is be lennék szarva...főleg ennyi hónap próbálkozás után...meddig vársz a teszttel? És ugye akármi is lesz az eredmény beszámolsz róla?
kbettina
2013-12-01 14:26:58
 
anyukám.:D ez jó! Hát nem tudom,még nem merek.óriási félsz van bennem.
luciffer73
2013-12-01 14:18:58
 
Jól van anyukám...a saját testedet jobban ismered, mint bárki más és mint egy graf! :))))
Nagyon drukkolok...mikor tesztelsz?
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!