Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65810 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
kbettina
2013-12-11 16:43:02
 
Mel84! Én is a gyerek cseppjét fogyasztom:D
Mel84
2013-12-11 16:07:24
 
Ani, a lányomat a mensi elmaradás utáni első nap kimutatta a teszt. (Corax be sure, Dm-ben lehet kapni)
Vannak tesztek, amik már ovu után 10 nappal is kimutatják.
Ani0630
2013-12-11 15:53:20
 
Sziasztok
Szerintetek mikor erdemes eloszor tesztelni?
Mel84
2013-12-11 14:58:35
 
Sziasztok!
Mirmite, Lucifer :(
D vitamin: én a gyerek Vigantolját lopom! :) Dokinéni még nem kérdezte, miért fogy ilyen gyorsan.

Vannak nagyon tetszetős görbék, drukkolok nagyon! :)

Ma voltam nőgyogyinál, írt fel (vény nélküli, hogy mondjam) Lactofeelt még múltkori panaszom okán, hogy ezzel valsz. nem fog újra előjönni, terhességet nem befolyásolja. Erre olvasom, hogy ne használja, ha teherbe szeretne esni... na bumm...

Én ma így, szerintem még mindig nem volt PÉ-m...
luciffer73
2013-12-11 12:16:08
 
Sziasztok!
Bocsika, de különmunkát kaptam...juhéjjj! :/
Szóval...mirmite nagyon sajnálom...az hittem, nálad legalább más lesz a helyzet :(
Lányok aranyosak vagytok..., de én erre számítottam..mármint a neg tesztre...ugyan még mindig havinak nyoma sincs, és lehet, hogy holnap sem fog megjönni, de végülis tök mindegy....szerintem felesleges tesztelgetnem
capri
2013-12-11 12:12:59
 
Karolina, most inkább a saját hődet fújd, ennyi önzés belefér! Mi is beszállunk! ;-)
Karolina01
2013-12-11 12:10:42
 
Sziasztok Csajok!
Reggel nem volt időm írni, annyi munkám van. Most is ebéd időben vagyok. Gyorsan írok pár sort...
Egy tizedet estem megint. Holnapra nem várom, de a cikluson mára írta,hogy meg kéne jönnie. Egyenlőre semmi jele, sőt még ami fura, hogy előtte szokott nekem lenni kis folyás, vagy rózsaszín, vagy barna. De még az sem. Tegnap kekszeltünk is és semmi rózsaszín nem jött ki belőlem ami ilyenkor szokott, ha a nemvárt előtt kekszelünk. Szórakozik velem a testem. Meglátom a holnapi hőmet...
Akinek kell fújom, Mirmite... sajnálom!!! : o(((
capri
2013-12-11 10:24:27
 
Hát, főzés témában tuti nem én vagyok az embered! Vendéglátó suliba jártam, de utálok főzni - és szerencsémre nem is kell, anyukám főz ránk... :-)
Moha13
2013-12-11 10:19:15
 
capri
:)

Nem babatervezős kérdésem lehet?
Használt már itt valaki wasabi port? Sushihoz kéne, de amiket látok árulni, mind olyan fehérek...ez meg elvileg zöld. Igaz, hogy csak kikeverve (vízzel) láttam, abban az állapotában zöld. Lehet, hogy a por fehér, de amikor megcsinálom, zöld lesz?
capri
2013-12-11 10:05:28
 
Rendelés leadva! :-)
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!