Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65810 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
Ani0630
2013-12-16 07:02:32
 
Jo reggelt lanyok
en ma igy
Szilvia1980
2013-12-16 06:58:25
 
Jó reggelt!

A tegnapihoz képest ma jó nagyot zuhantam:(:(

Ma így...
monika80
2013-12-16 05:47:58
 
Jó reggelt lányok

Én ma igy:
KatkaManó
2013-12-15 20:23:43
 
Vannak akik tudják hogy decemberben a lombikot keztük volna de sajnos késett és a doki elhalasztotta mert pont karácsony másnapjára esett volna a beültetés. Így január lesz belőle de ott már nincs akadály 2-3 án kell mennünk :)
kicsit rossz volt a halasztás mert már mi is olyan régen vágyunk a babára...
Ha kíváncsiak vagytok a fejleményekre akkor majd jelentkezem.
Addig is megy a drukk mindenkinek :)
KatkaManó
2013-12-15 20:17:11
 
Antika, nekem kb. egy hónap volt mire hozzászoktam a gyógyszerhez. Én 3x1et szedek de sokáig csak reggel este tudtam szedni.
Folyékony édesítőt használok.
Nekem a kenyérrel nincs gondom én előtte se ettem fehér kenyeret.
Antika
2013-12-15 20:09:24
 
KatkaManó erre én is gondoltam, de a házi dokim mondta, hogy most hagyjuk,aztán újra, de januárban megyek vissza endokrinológushoz kontrollra.
Ő Meforalt(500mg) adott, de attól iszonyat rosszul voltam, a merckformint(1000mg) a házidoki ajánlotta. Napi 2x1-et!
Te mivel helyettesíted a cukrot? Nekem már a tk. kenyérféléktől herótom van!


Csajok ma pozitív lett az ovu tesztem :)
Moha13
2013-12-15 16:28:45
 
kbettina
Gondolunk Rád...és szerintem nyugodj meg. :)
Akkor...holnap már írhatsz a reményhozónkba is! (clap) :):):)
kbettina
2013-12-15 13:52:13
 
Hellóó!
Lucifer: sajnálom,szerencse h te egy pozitiv emberke vagy.hogy csinálod??
Lányok!kérlek holnap 9 körül jussak eszetekbe,és szoritsatok.végre megtudom h rendbe van e a baba.nm érzem h baj lenne,de ettől még lehet.fejgörcsöm van az idegtől.vajon lenne jele ha n, lenne rendbe valami?????
Macseszka
2013-12-15 11:20:58
 
Lillz! Koszonom a rèszletes leiràst,megfogadom! Moha,Neked is koszonom! Tobb oldalon olvastam rola,javasoltàk,dicsèrgettèk. Gondoltam egy probàt megèr,hàtha... Nem ittam annyit amennyit ir,csak napi egy pohàrkàval. De amint irtàtok lehet,hogy ez okozott gondot,mivel sosem volt barnàzàsom,sem mensi elejèn,sem ovukor,sem pedig az eddigi terhesègeim alatt. Most meg... hàt igen. Ebben a ciklusban màr nem fogom inni,-ès a tovàbbiakban sem- kivàncsi leszek mi fog tortènni.
KatkaManó
2013-12-15 11:05:14
 
Antika, én szedek Merckformint IR-re.
én egészen addig voltam tőle rosszul míg nem tartottam hozzá rendesen a diétát. Nagyon kell figyelni a szénhidrát bevitelre. A túl kevés és a sok is bezavar.
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!