Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65810 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
Szilvia1980
2013-12-17 08:43:31
 
kbettina: Szivbol gratulalok!!
A ferjednek es neked ez lesz eletetek legszebb es legfontosabb ajandeka!!!:)
kbettina
2013-12-17 08:38:51
 
Arachnoidea, Dzsudzsa:köszi szépen! Minden jót nektek is!
Capri! Nehéz,de ez igy örökre emlékezetes lesz. Kiscipőt csomagolok a fa alá.:)
capri
2013-12-17 07:46:15
 
Sziasztok!
Még a tegnapi írásokra visszatérve:
Moha, szerintem az teljesen rendben van, hogy a pozitív ovuteszt másnapján még nem volt megemelkedett hőd. Akkor megrepedt a tüsző és másnap reggelre ment fel.
Kbettina, el sem tudom képzelni, hogyan tudnám eltitkolni párom elől hetekig! De a karácsonyi ajándék felejthetetlen lesz! :-) Megvan már az is, hogyan tudatod vele? (ha nem titok)
Szilvia, hogy alakult a mai hőd? Ha visszament, akkor nincs gond ezzel az egyszeri leeséssel. Na közben látom, hogy írtál ma is. Hát, így nem nagyon tudok rá mit mondani...
Kukac, megy az majd felfelé is! :-)
Dzsudzsa, megy a drukk! Eddig jól néz ki! :-)
Babaváró, jó hallani rólad! :-) Vigyázz magadra!
Arachnoidea, rólad is! Már 9+5?! Minden rendben lesz, nyugi!
Antika, lehet, hogy holnapra ugrik fel, mint nálam. Hétfőn volt pozi az ovutesztem, és csütörtökön ment fel a hőm.
Monika, eléggé lefelé tendál a hőd... :-((
Nekem ebben a hónapban igen unalmas a hőm, húzom az egyeneseket... És még mindig nem sötétítette be... Pedig a Duphastont még be sem írtam, mert az mindig megzavarja. (Amúgy nem "izgulok" miatta, hogy nem sötétítette be, csak nem értem...)
Küldenétek nekem egy kis jókedvet és optimizmust?! Olyan nyomott hangulatom van már két napja... Ebben a ciklusban valahogy nem is bízom annyira (és nem a hőm miatt, az tudom, hogy egyelőre teljesen jó, ahogy van).
monika80
2013-12-17 07:33:13
 
Jó reggelt lányok!

Én ma igy:
Szilvia1980
2013-12-17 07:32:12
 
Jo reggelt lanyok!

Lanyok, mi a velemenyetek a gorbemrol? miert nem megy vissza a hom? lehetseges, hogy ilyen keson volt ovum, de a tuszo megsem repedt meg? vagy most nagy hulyeseget mondtam? Teljesen ketsegbe vagyok esve:(:(

Ma igy
Ani0630
2013-12-17 06:46:49
 
sziasztok
en ma igy
Antika
2013-12-17 06:41:56
 
Jó reggelt!
Én még mindig egyhelyben toporgok, pedig tegnap előtt pozitív volt a tesztem!
Ma így:
arachnoidea
2013-12-16 20:26:28
 
Sziasztok lányok!

Gratulálok Bettina! Boldog szép babavárást:-))

Olvaslak benneteket lányok továbbra is.
Ma megkaptam a kiskönyvemet azt mondták most már lehet örülni:-) az utrogestant a 12. hétig kell szednem most vagyok 9/5. Drukkoljatok kérlek még egy kis ideig...

Mindenkinek nagyon szorítok, hogy a karácsonyi angyalok hallgassák meg a kívánságaikat!
Dzsudzsa
2013-12-16 18:52:11
 
Kbettina!
Előző terhességemnél én 4-5.héttől szédültem. Teljesen rendben lévő tünet. Már én is nagyon várom :)) csak nehogy idő előtt beképzeljem magamnak.
Nyugodt, kiegyensúlyozott karácsonyváró, apának meglepit előkészítő időszakot Neked!
kbettina
2013-12-16 17:03:29
 
Plumeria!hát remélem nem fog burogatni.:)
Babaváró!két héttel előttem?8 hetes vagy? Nekem ma délután a szédülés van soron.amúgy semmi tünet,csak a bal mellem fáj és kemény is. A jobb rendben van.:)
Innen a fórumról se tudok elszakadni,folyton itt kötök ki.
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!