Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65810 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
Dzsudzsa
2014-01-03 10:49:08
 
Napsugár!
Én két kúrát csináltam a Gynevacból. Nekem egy orvos azért tanácsolta, mert rendszeresen felfáztam. Velem csodát tett! kb. 1,5 évvel ezelőtt 11 ezer Ft volt. 5 ampulla van benne.
Barátnőmnek a nőgyógyásza a folyton visszatérő folyásaira adta. Őneki is nagyon jó tapasztalatai vannak. Azt olvastam, hogy az injekciót egy magyar nőgyógyász dnő fejlesztette ki, mert a meddőségek hátterében is állhatnak ugyebár bacik. Időnként nem kapható, ez igaz. Gyógyszertárban vényköteles. Én vettem már természetgyógyász központban, recept nélkül.

Lányok! A hideg futkos a hátamon! Vannak itt ígéretes görbék! Nagyon várom a jó híreket! Engem úgy fel tud dobni, ha már valakinél úton a baba :))

Mára visszaugrottam.
luciffer73
2014-01-03 10:42:19
 
Plumeria...én már az előző hónapnál is azt néztem, hogy a hőm lecsökkent, lh teszt pozi...utána két nappal megint lecsökkent a hőm...nálam nyák nincs...legalábbis nem annyira jelentős, hogy észrevenném...pisilni meg elég sűrűn elmegyek, mert sokat iszok...
Remélem ti is betartjátok a sok folyadék-bevitelt?!
plumeria14
2014-01-03 10:36:10
 
Ildibaba81,
nekem tutira nem ott volt az ovum, ahova a rendszer tette...én 11.napon este éreztem valamit, de szerintem csak a 12 cn-on repedhetett meg, mert akkor emelkedett a hőm is.

Luciffer73,
pozitív LH teszt után 24-36 órával később van az ovu, így akár lehetett 28-a is...vagy a görbéd alapján akár 26-a is, mert utána szépen megemelkedett, ovu után nappal átmenetileg csökkent, majd újra emelkedett és még tovább emelkedett.
Archangel85
2014-01-03 10:35:22
 
Sziasztok! Én ma így, az első clostis hónap vége felé...
ma hajnalban arra ébredtem hogy görcsölök, kicsit félek,nagyon reménykedem :(((((
Ildibaba81
2014-01-03 10:34:30
 
Nekem egy nappal korábbra tette, de az enyémet szerintem a hüvelyváladék adat zavarta meg....
luciffer73
2014-01-03 10:19:08
 
Nektek is későbbre rakta az ovut? Én pl biztosan tudom, hogy 25-26-án volt pozi az lh tesztem, a grafon mégis 28-át jelöli ovunak.... jó mi?
mirjam
2014-01-03 10:19:00
 
Elhiszem,h nem akarod megelni,h te mar rakeszultel es megsem lehet.gondoltam,h tisztaban vagy a jatekszabalyokkal,nem is neked szantam,csak leirtam,h nekunk mit mondott a doki annak ellenere,h jok lettek az eredmeoyek.
Ildibaba81
2014-01-03 10:11:26
 
Catgirl!

Korábban hányadik napon volt ovud? Nekem még a 26. is késeinek tűnik, főleg, ha 30 naposak a ciklusaid - bár ha a 26-on volt, akkor érthető az elnyúlt follikuláris...

Pulmeria!

Neked sem értem, miért nem a 11-re tette... mondjuk az enyém is szerintem egy nappal az után volt, mint ahova tette...

Ha holnap sem konyul le, tesztelek... ha lekonyul, nem biztos...
plumeria14
2014-01-03 09:57:08
 
catgirl20,
nagyon biztató ez a görbe :) Szerintem is csinálj egy újabb tesztet, mert ha van bent valaki, akkor most már ki kell mutatnia. Érdekes, hogy a rendszer áttette az ovudat a végére. Szerinted mikor volt ovud? A grafikon alapján nehéz megmondani, mert a látványos emelkedés valóban most indult el.

Adrienn830,
a te görbéd is szépen alakul.

Antika,
ez így nagyon érdekes, szerintem ez még nem ovu.

Moha13,
3 nap önmegtartóztatás elegendő, mert ennyi idő alatt termelődik annyi, amiből látható a mennyiség, a minőség és a mozgékonyság...Általában csak egy mintát szoktak megvizsgálni, de természetesen ez is változhat. Én korábban valami olyasmit olvastam, hogy a katonák 72 nap! alatt érnek meg. Tehát a mai sperma minőségére a 72 nappal korábbi megfázás, vagy bármi ilyesmi hatással lehet. Remélem, érthetően fogalmaztam...Ez olyan, mint a hormonsor, mert az sem lenne ugyanolyan, ha minden hónapban megnéznék.

Ildibaba81,
az jót jelent, hogy felfelé mozdultál, holnap nyugodtan tesztelhetsz.

napsugar24,
az Aspirin Prtotectről én nem hallottam, de a Gynevacról már olvastam...állítólag itthon nem szerezhető be és elég drága is, ha jól emlékszem.

Én most elmozdultam, igaz lefelé...egy kicsit korábban mértem, mint szoktam, a későbbi mérés eredménye 37 volt, de inkább az alacsonyabbat írtam be.
catgirl20
2014-01-03 09:50:28
 
Ildibaba alapvetően 30 naposak a ciklusaim, így ez egy fura hónap.... Szerintem is a 26. napon lehetett az ovum, akkor volt is némi fájdalmam, de nem nagyon szoktam megérezni az ilyen dolgokat.
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!