Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65810 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
jniki82
2014-01-03 14:46:09
 
Sziasztok!

na, ez a hónap is annyi, megjelent az ilyenkor szokásos vészjosló pattim.

Hőmérőzésről annyit, hogy én pl soha nem tudom ugyanakkor mérni 3 műszakban dolgozom, a héten is a hét elején itthon aludtam reggel, ma viszont akkor döltem ágyba!Úgyhogy nekem marad ez!
plumeria14
2014-01-03 14:41:43
 
krisztibaba85,
ezt az átírásos dolgot nem igazán értem...az előző ciklusodban mért hőnek nem sok köze van a mostanihoz...ahhoz ne szabad viszonyítani.

Mel84,
kérdésedre a válasz igen, ha később kelsz, akkor más az alaphőd, hiába alszol ugyanannyit...Az a lényeg, hogy ugyanakkor mérj, nem pedig az, hogy ugyanannyi alvás után, mert a kettő nem ugyanaz.
Mel84
2014-01-03 14:06:11
 
Sziasztok!

Babaváró, nagyon erős vagy!!! Nagyon szorítok neked, hogy minél hamarabb egy egészséges, 9 hónapos várandósság kezdődjön neked!!! A szervezet emlékszik a terhességre, ilyenkor könnyebben összejön, nem egy ismerős "járt" így!

Vannak nagyon ígéretes görbék! Jó lenne, ha elindulna egy jóóóó nagy babybumm. A környezetemben most megint csomó terhes van, remélem "elkapom" tőlük! :)

Nekem visszatette 27-ére a hőmet, ami eddig nem volt számára reális, áttette az ovumat, de most még világos. Mi lesz itt még!?
Remélem azért van/volt/lesz PÉ-m ebben a hónapban.
A ciklus első felében a magas hő az lehet attól, hogy később feküdtem és később keltem ezekben a napokban? Kb 2 órával csúszott el az ünnepek alatt az alvás a szokásostól.
Mel84
2014-01-03 14:05:49
 
Sziasztok!

Babaváró, nagyon erős vagy!!! Nagyon szorítok neked, hogy minél hamarabb egy egészséges, 9 hónapos várandósság kezdődjön neked!!! A szervezet emlékszik a terhességre, ilyenkor könnyebben összejön, nem egy ismerős "járt" így!

Vannak nagyon ígéretes görbék! Jó lenne, ha elindulna egy jóóóó nagy babybumm. A környezetemben most megint csomó terhes van, remélem "elkapom" tőlük! :)

Nekem visszatette 27-ére a hőmet, ami eddig nem volt számára reális, áttette az ovumat, de most még világos. Mi lesz itt még!?
Remélem azért van/volt/lesz PÉ-m ebben a hónapban.
A ciklus első felében a magas hő az lehet attól, hogy később feküdtem és később keltem ezekben a napokban? Kb 2 órával csúszott el az ünnepek alatt az alvás a szokásostól.
krisztibaba85
2014-01-03 13:47:26
 
Csajok nagyon idegesített hogy a rendszer szerint 9. napon volt ovum,és rájöttem ez azért lehetett mert nem mindig mértem ugyanabban az időben,ezért minél reálisabban próbáltam átírni a hőimet,és alapul vettem az elözö ciklusaim,első felében mérteket is,és woala!most minden jó helyre került,ahogy amugy a legelején is indult:-)))

katicabogár,és Babaváró le a kalappal,az erőtökért ;-)
Katicabogár5
2014-01-03 13:36:47
 
Adry köszi a biztató szavakat.

Babaváró sajnos tudom, hogy mit érzel. Én nekem a 17 hétben kellett megszakítani a terhességet, mert beteg volt a baba. Talàn még csak most kezdem feldolgozni pedig most 29.-én lesz egy éve. Nehéz volt az egész csalàdnak de együtt àtvészeltük. A legnehezebb az hogy azóta se jött össze, de érzem, hogy ez az êv sikeres lesz. REMÊLEM MINDENKINEK. Minenképp írok nektek és figyelem is az oldalt.
Archangel85
2014-01-03 11:52:28
 
Köszi Kriszti, nagyon reménykedem. Úgy éreztem az ovut, hogy csak na :))))
krisztibaba85
2014-01-03 11:44:51
 
Archangel85!
Csak nyugi,tudom könnyen "beszélek":-)))de nagyon szurkolunk neked is,uh ez tényleg izgin kezdődik ez az év:Nálam hálisten megjelent az a bizonyos termékeny nyák,végre,"ungi-bungira" fel:-)Mi így szoktuk hívni a párommal:-)))
luciffer73
2014-01-03 11:37:40
 
Dzsudzsa....én már több, mint egy litert ittam....
...háááát, hogy milyen az idei lángos nem tudom....őszintén szólva akkora zabálást rendeztem szabi alatt, hogy még most is csak szuszogok...a gatyám gombja kigombolva...és hát így....eszembe se jutna most lángost enni... :/
Tegnap egyébként is elég szarul voltam este...hányingerem volt, meg olyan volt, mintha a gyomromat valaki skót dudának használta volna, csak elfelejtette kinyomni belőle a levegőt...iszonyatosan brutális volt
De, hogy most komolyra fordítottam a szót....szóval biztos nagyon fincsi a lángos még mindig...ha erőt veszek magamon, akkor majd valamikor veszek is...és beszámolok róla...na meg persze küldök fénypostával :DDDDDD
Dzsudzsa
2014-01-03 10:52:16
 
Luciffer73!
Jelentem 1 litrecske már lecsurgott a torkomon :) Valahogy most szomjasabb is vagyok, így könnyebb a dolog.
Mi a helyzet a lángossal? Az idei is ugyanolyan jó mint a tavalyi ?
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!