Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65810 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
Ildibaba81
2014-01-03 20:36:29
 
Mel!

Én is valahogy úgy vagyok vele, mint Jiniki, tök nyugodtan várom a mensit, bár az tök fura, hogy csak barnázok. Egy kicsit befogta a tisztaságit, de nem erősödött - amikor az előbb WC-re mentem, a papíron pont ugyanannyi volt, mint amikor írtam nektek a dolgot, szóval nem tudom igazából, mire véljem...

Adrienn!

Én is drukkolok az ikercsíknak! :)

Adry!

Biztos beágyazódás, biztos beágyazódás...te is mondogasd velem magadban! :)
Adry03
2014-01-03 19:51:48
 
Sziasztok !

Szorítok mindenkinek aki a nem várhoz közeleg !


Részemről megint lejjebb ment kicsit a hőm. Bár még kb. 1 hét van a nem vártig. Addig még bármi lehet. Majd kiderül.
Dzsudzsa
2014-01-03 18:37:20
 
Adrienn!
Még pár nap, kitartás!!! De jó lenne már egy jó, két csíkos hír :)
Adrienn830
2014-01-03 18:25:08
 
Csajok köszönöm a biztatásotok, sokat jelent, remélem hamarosan jó hírrel szolgálhatok :)
Dzsudzsa
2014-01-03 18:23:00
 
Luciffer!
Ablak nyitva, repülhet az lángos. Jó fokhagymásan, ha kérhetem :))))
plumeria14
2014-01-03 17:55:35
 
KatkaManó,
szuper évkezdés! Ez az első lombikotok? Hol csinálják? Mi a protokoll?
KatkaManó
2014-01-03 16:53:09
 
Mi ma elkezdtük a lombikot !!! :)
A férjemnek kellett vinni kontroll mintát. 3-5nap az önmegtartóztatás. Mi tavaly kezdtük a vizsgálatokat januárban volt egy nagyon rossz eredménye. Ekkor elkezdtük szedni a FER14-et (valóban elég drága) plusz E-vitamint és C-vitamint 3 hónap múlva kellett kontrollra mennünk a változás nagyon pozitiv volt :)
Ma is kellett kontroll hogy beletudjunk vágni a lmbikba.
A doki annyit mondott hogy akinek jók az értékei az hónapok alatt nem romlik használhatatlanná. Viszont akinek rosszak az lehet sokkal rosszabb vagy jobb is ezért kell odafigyelni.
Bocsi ha kicsit hosszúra sikerült.

jniki82
2014-01-03 16:04:09
 
Mel84,

már nem agyalok, nem hiszem pont az utolsó pillanatban jönne össze,nyugodtan várom a mensi napját,- na jó nem teljesen nyugodtan,- aztán irány a vizsgálatok!
Mel84
2014-01-03 15:49:29
 
Köszi a választ Plumeria, gondoltam, hogy ez lehet a dologban. Legalábbis nagyon remélem, hogy ez, és nem egy hormongond!
Hát ezért nem keltem 7-kor az ünnepek alatt. :) (Érdekes, hogy a 16 hónapos lányom se)

Jniki, Ildibaba: pattik, barnázás simán előfordul terhesség alatt is.
Lentebb írta valaki (bocs, nem emlékszem ki volt), hogy felesleges a tüneteket figyelgetni. Ezzel én nagyon egyetértek. A mensi tünetei nagyon hasonlítanak a kora terhességi tünetekhez. Amíg nem jön meg, addig ne agyaljatok rajta! :)
Ildibaba81
2014-01-03 15:41:30
 
Szóval, hát, elekezdtem barnázni. Megjegyzem, soha nem szoktam barnázni...mindezt a 30. napon, 36,8 mellett... valaki mondja már meg, mi az ördög folyik itt... ???!!!

Kész vagyok... asszem, lemondhatok a holnapi tesztről... :,,((((
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!