Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65810 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
Ildibaba81
2014-01-04 09:35:43
 
Köszi a bíztatást, Archangel! :) Jó lenne, ha igazad lenne. :)
Ildibaba81
2014-01-04 09:28:37
 
Köszi, Gizgazz,

Azt hiszem, várok egy hetet, addig elválik az is, hogy megjön -e rendesen...mondjuk ha megjön, nem fogok tudni hőt mérni, mert ugye hüvelyben szoktam, pedig hallottam már olyanról is, hogy terhesség mellett 1-2 honapig még menstruált az illető... szóval passz.

Ha viszont nem terhességtől, akkor mitől magas az LH szintem annyira, hogy rózsaszín legyen a csík? lehet, hogy most ovulálok... :D

Valakinek valami 5lete?
Archangel85
2014-01-04 09:24:35
 
Ildi szerintem a pozitív az pozitív, van olyan hogy a szervezet emlékezik, és picit vérzel még, de ha megnyugtat hívd fel a dokit. :)
Én lemondok erről a hónapról... :(
gizgazzz
2014-01-04 09:22:50
 
Ildibaba81 ez még bármi lehet. Próbáld kibírni és ne agyalni hanem várj hétfőig és csinálj még egy tesztet. Drukkolok, hogy az már egyértelmű pozitív legyen.

Látom sokan nem várjuk 8-9.-én. Nekem sajnos jönni fog mert érzem és a hőm se magas. Így az erre fókuszált energiáimat arra tudom fordítani, hogy nektek drukkoljak.

A férjem is megmérte a hőjét. Mert ugye mérem a sajátom, ma, hogy beteg lett a lányomét is, így ő sem akart kimarni a sorból. Azt mondta 35,5 a hő akkor ő most ovulál...... Azt hiszem kicsit az agyára megyek a hőmérőzéssel :)

Antika
2014-01-04 08:36:13
 
Jó reggelt!
Mostanság nagyon ingadozó a hőm, de jövő héttől már helyre áll, mert visszatérek a taposó malomba :(
Nem hinném, hogy most ovulalnék, mondjuk a derekam az fáj, de semmi egyéb, tegnap az ovu teszt csak halványan mutatta a második csíkot, szóval negatív. Lehet, hogy korábban lesz ovum?
Ma így:
Ildibaba81
2014-01-04 08:33:17
 
Jó reggelt, csajok!

Szeretnék egy kis helyzetjelentést adni. Szóval, az objektív tények a következők:
Tegnap óta ugye barnázok, reggel mértem egy 36,9-et, ami baromi magas hő nálam, ezt sosem szoktam elérni, a hőmérő azonban (hüvelyben mérem a hőt) maszatos lett (olyan pirosas-barnás. Szóval, gondoltam, alszom rá még egyet, aztán kitalálom, mi legyen. Mikor felkeltem, úgy döntöttem, ellövöm azt az egy Amazon 10-es tesztet, ami már hónapok óta lapul a szekrényemben - márciusban úgyis lejár a szavatossága. Elmentem a WC-re, a papíron olyan elég erős, pirosas-barnás cucc volt, az éjszakai tisztasági betéten azonban minimális folt volt csak (láthatóan csak a hőmérőzés eredménye). Mindegy, gondoltam, a 36,9 baromi magas, csak letesztelem, mi helyzet: sokra mentem vele: a teszt csík halvány rózsaszín...

Most mit kezdjek ezzel az infoval? A 31. napon vagyok, ami a 18. dpo és van egy halvány rózsaszínem, meg pecsételek és tökre úgy néz ki, hogy meg fog jönni. A tájékoztató igazából semmit nem ír rózsaszínre, csak azt írja, hogy az egyértelműen negatív eset az, ha egyáltalán nem jelenik meg semmi. Régebben ugyanígy, Amazonnal teszteltem már negatívat, még a legerősebb fény alatt sem látszott semmi, tök fehér volt...

Valakinek van valami ötlete ezzel kapcsolatban?

Előre is köszike! :S
Karolina01
2014-01-04 08:16:46
 
Jó reggelt!!
Ani!! Húúú ez nem nem semmi!!!!! nagyon szép.

Csatolom az enyémet is:
Ani0630
2014-01-04 08:12:39
 
Jó reggelt
Én ma így:
KatkaManó
2014-01-03 22:38:29
 
Plumeria ez az első lombikunk. Pesten a Forgácsba. Rendesen normál cikluskezdéssel. Nem a long protokoll.
Adry03
2014-01-03 22:23:57
 
Ildibaba

Biztos beágyazódás, biztos beágyazódás. :))
Végül is az esély +van.
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!