Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65810 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
plumeria14
2014-01-04 10:55:08
 
Ildibaba81,
tényleg, nem tudnád feltölteni nekünk a tesztet (kepfeltoltes.hu)?
Monika5
2014-01-04 10:47:29
 
Ildibaba81,
Szerintem a halvány 2. csík is pozitív. A helyedben én nem várnék, hanem orvoshoz fordulnék. Mert az is lehet, hogy csak emlékszik a szervezeted, de az is, hogy kevés a progeszteron hormonod. Nekem is pont ugyan úgy kezdődőtt a barnázgatás (először nyák, majd pár csepp a tisztaságin), majd vérezgetés.Reggel egyből a dokimhoz indultunk, de sajnos nem volt senki és csak délutánra írtak ki helyettesítést. Délután mire visszamentünk, már sokkal egyértelműbben barnáztam, és a váróban elkezdtem vérezni is... Ez a 6,5. héten történt. Szerencsére a baba jól volt, de azonnal progit írt fel a doki.Aminek hatására meg is szünt minden 2 nap alatt. Szóval szerintem ilyen esetekben jobb azonnal, mégha az elején is vagy, dokihoz fordulni... Mert ha vártam volna én is, ki tudja mi lett volna...Sok sikert. Drukkolok! :)
capri
2014-01-04 10:40:28
 
Sziasztok!
Jaj, olyan szép görbék vannak megint! :-)
Ildibaba, nem tudsz képet feltölteni a tesztről? A halvány pozi is pozi, tudod! ;-)
KatkaManó, nagyon drukkolok a lombikhoz! :-)
Nálam még semmi érdekes, az ovuteszteken nagyon halvány a 2. csík. Igaz, előző ciklusban is így voltam, a semmiből lett full pozi. Ami érdekes, hogy alacsonyabb kicsit a hőm, mint szokott. És még az össze-vissza (nem azonos időben) mérés ellenére is egyértelműen látszik, hogy nem volt még ovu. Tegnap pl. 8:45-kor mértem 36,6-ot, a rendes mérési időm 5:50, előző ciklusban talán egyszer ment 36,6 alá abban az időben. Ma meg 5:30-kor 36,4, 7:30-kor 36,5 volt. Szóval csak annyit akarok mondani, hogy úgy vettem észre, a luteálisban nagyobb jelentősége van az egy időben mérésnek, akkor ha később mérem, jóval feljebb megy a hőm.
plumeria14
2014-01-04 10:36:53
 
Ildibaba81,
akkor örülni kell, hiszen a halvány csík is csík :) Lehet, hogy nemrég kezdett termelődni a hcg szinted, ezért volt még halvány a csík. Szerintem hétfőn tesztelj újra és ha akkor is ott van a csík, akkor menj el a dokihoz, mert vérből jobban kimutatható.
plumeria14
2014-01-04 10:33:01
 
Dzsudzsa,
általában 16-18 nap között mozog, de volt már 14 és 19 napos is...szinte mindig pontosan érkezik a nemvárt...sajnos azt néztem, hogy ha mégis időben jönne, akkor januárban megint nem fog összejönni az inszem spontán cikluszban, mert a 11. nap hétvégére fog esni...ezt nem hiszem el...tudom, nem szabad ennyire előreszaladni, mert még se jött, de kíváncsiságból megnéztem.
Ildibaba81
2014-01-04 10:32:44
 
Úgy értettem, a második csík nagyon halvány volt, de egyértelműen ott volt, apa is látta, még átlagos fénynél is... :)
Dzsudzsa
2014-01-04 10:25:36
 
Plumeria14!
Ha jól számolom Neked sincs sok hátra :) Hány napos a luteálisod?
plumeria14
2014-01-04 10:22:18
 
Ildibaba81,
az emelkedett hő a nemvárt napja körül, szerintem jót sejtet. A maszatolás még nem feltétlenül utal arra, hogy meg fog jönni, mert állítólag a szervezet emlékszik a mensire. Érdemes lenne egy másfajta márkájú teszttel is megpróbálkoznod. Az mit jelent, hogy rózsaszín a csík? Most akkor két csík van csak halvány? Nem akarsz áttérni a nyelv alatti méréshez? A hüvelyen való mérést a fertőzésveszély miatt (könnyebben bekerülnek a bacik) annyira nem javasolják.

gizgazzz,
aranyos volt a férjed megjegyzése :) Én is 8.-ára nem várom!

Úgy látszik, tegnap valamit rosszul csináltam, mert ma ismét 36,9...visszaálltam az egyenesemre...ilyen "görbém" még nem volt...nem hiszem, hogy jót jelentene ez az egyenes...de érdekes, mert az elejétől kezdve ilyen...mi ütött "belém?
Ildibaba81
2014-01-04 10:18:22
 
Dzsuzsa!

Köszi a bíztatást! :)

Azt hiszem, most nem stresszelem magam ezzel, majd a jövő héten csinálok még tesztet, addigra kell hogy látszódjon valami változás, vagy nem lesz egyáltalán csík, vagy erősebb lesz és akkor már hívom is a dokit... :S
Dzsudzsa
2014-01-04 10:14:10
 
Gizgazz!
A hő valamihez képest magas. A luteálisod szerintem egyértelműen elkülönül. Én ezt nem tudom alacsony hőnek értelmezni :) Nem feladni!
Ildibaba!
A 2. csík az csík, tudod ez nem ovu teszt. Ha ott van, akkor az ott van. Én a helyedben vennék (ha nincs) 2 ugyanolyan márkájú tesztet és holnap reggel, majd holnapután is csinálnék tesztet. Ha a csík erősödik, nem kérdés. Türelem, ami tudom, most nagyon-nagyon nehéz.
Én - ha emlékszel - decemberben voltam úgy, hogy nem várt előtti napon du. pozitív. Nemvárt napján reggel negatív, majd másnap megjött. Nálam valami miatt nem sikerült a beágyazódás. De nálad mindenképpen pozitív, hogy van hcg, mert ugye arra ugrik a terhességi teszt.
Nagyon-nagyon szurkolok!!!!!!!!!!

Én ma így, remélem a folytatás is ilyen lesz :)
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!