Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65810 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
krisztibaba85
2014-01-04 18:26:50
 
http://kepfeltoltes.hu/140104/IMG_20140104_172527_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Lányok ez pozitív ez az ovuteszt ugye? nemrég csináltam mert egésznap fájt a derekam és a job petefészkem

válaszokat köszönöm:)
maximail
2014-01-04 18:23:07
 
Plumeria!

Nem lehet valami hámsérülés?
plumeria14
2014-01-04 18:09:56
 
Dzsudzsa,
a holnap reggeli hőmre én is nagyon kíváncsi vagyok, de ha megint 36,9 akkor nem tudom, hogy mit csinálok...egy kicsit már unalmas :)

Capri,
a beágyazódásos vérzés úgy tudtam, hogy csak néhány csepp, ezért is ijedtem meg...azóta mondjuk semmi, de ez is úgy jött, mint derült égből villámcsapás.
capri
2014-01-04 17:58:03
 
Plumeria,
hátha beágyazódás... ;-)
Dzsudzsa
2014-01-04 17:20:40
 
Plumeria14!
Izgalmas. Ha látjuk a holnap reggeli hődet, talán okosabbak leszünk.
plumeria14
2014-01-04 17:12:51
 
Lányok,
a véleményetekre lennék kíváncsi. Az előbb elmentem WC-re és akkor láttam, hogy élénk piros vér volt a papíron...majd belenéztem a wc-be és ott is volt...nem sok, de 1-2 cseppnél több. Mi lehet ez? Semmi mensire utaló jel nem volt (mindig érzem előtte 1-2 nappal, ha meg fog jönni)és elvileg csak 8-ára nem várom...nekem az esetek 99%-ában hajszálpontosan jön meg. Éreztem én, hogy ez az egyenes nem jelent jót...a mensim nem így szokott megjönni. Szerintetek mi lehet ez?
Dzsudzsa
2014-01-04 16:49:36
 
Maximail!
Én is rákérdeztem az orvosnál, mitől lehet. Azt mondta ezeregy oka van.
Én azt gyanítom, hogy decembertől hetente, két hetente eljártunk kolléganőimmel szaunázni. Időnként úsztunk is. Utána jött elő februárban a tünet. Én ezt okolom. A barátnőm is összeszedett valamit, de őt simán egy kúppal kikezelték.
Mohának igaza van. Vannak olyan pici sebek, amik maguktól begyógyulnak.
Nekem határozottan azt tanácsolta az orvos, hogy ne játszak vele. Gondolom a mérete miatt is. Nekem égették. Ugyanúgy 6 hét szünet :( de a jó hír, hogy azóta semmi gondom vele. 11 év telet el. Látom a kolléganőimnél, vannak akiknél 1 éve játszadoznak erős gyógyszerekkel kúpokkal, és mindig kiújul.
A lényeg, hogy mihamarabb legyél túl rajta!
Moha13
2014-01-04 16:42:34
 
Catgirl
Szerintem szép a görbéd...és még mindig azt mondom, hogy szerintem a 27. napon volt az ovud...az az emelkedés, amire most rápakolta az ovut, szerintem inkább a beágyazódás utáni emelkedés lehet...legalábbis nagyon szorítok, hogy ez derüljön ki pár nap múlva. :)

Hol a csudában vettél ennyi mindent 900 Ft-ért? :O
Moha13
2014-01-04 16:38:33
 
Sziasztok!

Most értem ide és csak így nagyon gyorsan végigböngésztem a mai termést... és...
...jól látom, hogy van egy pozi tesztünk??? :):):)

maximail
Nekem pár évvel ezelőtt mondta az akkor i nődokim, hogy van egy kis méhszájsebem, de nem vészes...utána dokit váltottam és rákszűrésen mindig rákérdeztem, hogy mi újság ezzel a méhszájsebbel és mindig azt mondta, hogy nem kell vele foglalkozni, nem jelentős. Jelzem, ez a doki az osztályvezető fődoki volt, nagy tapasztalattal...szóval hittem neki, már csak azért is, mert nem volt semmi panaszom.
Most lett megint új dokim, akinél decemberben voltam, és azért választottam őt, mert utánaolvasgattam a neten a város nőgyógyászainak és mindenkiről írtak mindenfélét, de róla csak jókat olvastam, és a háziorvosom is őt ajánlotta. Tőle is rákérdeztem a dologra, és mondta, hogy igaza volt az előző dokimnak, az ilyen kis méhszájsebek jönnek mennek, hámosodnak, begyógyulnak...
Nálam így volt, de persze lehet, hogy Nálad nagyobb, ezért mondják, hogy kezdeni kéne vele valamit. Úgy tudom, ez ilyen rutineljárás, ne aggódj. :)
maximail
2014-01-04 16:21:20
 
Köszi Dzsuzsa, ez egy kicsit megnyugtatott.
Plumeria! Igen, most másik dokinál voltam. Azt mondta, hogy szerinte legjobb lefagyasztatni. Csak utána sajna 6 hét önmegtartóztatás. :-(
Lehet, hogy tényleg Dzsuzsának van igaza, és eddig nem volt semmi gond ott. Viszont akkor tényleg mitől alakulhatott ki, illetve akkor meg nem ettől nem jött eddig a baba.
De terhesség előtt mindenképpen tanácsos kikezeltetni, úgyhogy ez van.
Nem tudom, hogy ez csak egy újabb akadály-e, vagy pedig végre a baba felé vezető út nyílik meg.
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!