Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65810 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
Encii
2014-01-13 19:39:38
 
Sziasztok a rózsaszín folyás tegnap este át váltott menstruációra :( ;( megjőtt ;( ;(
Ooooo istenemmm miért nem akarsz engem már boldoggá tenni :(
jniki82
2014-01-13 19:35:51
 
Sziasztok Csajok!!

Egy pár napja nem minden olvastam el , ill. vissza!

Ildi, ha jól éretem akkor volt baba, de sajna nem maradt meg, ez jó hír is meg ne is, mert tudjátok, hogy tud jönni, de sajna most nem jött össze.

Nekem még nincs semmi, és nem is érezek semmit, de ahogyan ismerem magam holnap lesz a 26. nap és az elmúlt 2 hónapban mindig ezeken a napokon jött meg, szóval szerintem holnap és akkor csütörtökön vérvétel, de lagalább kibírta, hogy ne ma vagy holnap kelljen mennem.
Holnaptól ismét mérek, mert szerintem kell!!
Majd beszámolok!

Capri, kéredzted az alphőm vmelyik nap, szerinted utalhat vamire, hogy általában minid magas?
Szilvia1980
2014-01-13 19:18:48
 
Dzsudzsa: Koszonom szepen a gyors valaszt:) Szoritok neked nagyon:)

Szep estet:)
Dzsudzsa
2014-01-13 19:13:43
 
Szilvia!
Én is jártam már úgy. Normális. A léányeg, hogy egyértelműen pozitív legyen.
Szilvia1980
2014-01-13 19:09:16
 
Dzsudzsa: Mult honapban 2 napig volt pozi az ovutesztem, ez normalis?
Dzsudzsa
2014-01-13 18:56:46
 
Szilvia1980!
Hajrá! Abszolútli :))) Jók vagytok még!
Szilvia1980
2014-01-13 18:54:16
 
Sziasztok!

Dzsudzsa: Gyonyoru a gorbed:) Szoritok, hogy baba legyen:)

Lanyok, most csinaltam az ovu tesztet pozitiv ,ma hajnalban voltunk egyutt es csak holnap tudunk legkozelebb, szerintetek jo lesz igy van esely?
Dzsudzsa
2014-01-13 18:49:44
 
Lányok!
Köszönöm, nagyon aranyosak vagytok. Még nem jött meg, így lehet reménykedni :) Hát igen, nagyon rosszul mutatna egy hőleesés a végén, úgyhogy nem is lesz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Sajnos nem ugyanazzal a teszttel teszteltem. Hétvége jött és elfelejtettem bespájzolni.
Péntekem kellett volna megjönnie. Aznap reggel egy gyógyszertari papírcsíkos vacak, ami pozitív volt és kissé vasárnapra erősödött is. Ma reggel Gabriel tesztkazetta, ami végül 20 perc múlva egyértelmű pozitív lett, de gyengébb az előzőnél.
Én nem tudom, ti hogy látjátok - a sikeres tesztelőkre gondolok - de annyira vacaknak tűnnek nekem ezek a tesztek, hogy száradás után 1-2 nappal már szellemcsíkos. Nem tudom emlékbe melyiket érdemes megcsinálni, ami meg is marad. Pl. a péntekiből, ami ugyanolyan széles volt mint a kontrollcsík, csak halványabb, már csak egy cérnacékony vonal látszik.
Na, nem siránkozok, hanem bizakodva nézek a következő napok elé.
Tudjátok, én is egy csalódás után már bizonytalan vagyok. Nyáron, az első babánál ilyenkor már nem is hőmérőztem. Biztos voltam benn, hogy ott van. Most pedig, csak agyalok, csak agyalok, csak... :))

Na, elég ebből és széles babaváró mosoly mindenkinek :)))
Archangel85
2014-01-13 18:20:13
 
Köszönöm Moha!
Szóval nekem már megvan a 3. és 21. napi hormonvizsgálat, nálam minden rendben, a férjemnél minden rendben. Most kaptam 3 havi adag clostit meg utrot, azt mondta a doki, hogy ő úgy gondolja ez a kis segítség elég lesz ahhoz, hogy babánk legyen. Ha nem akkor vissza és először hsg. De mivel ez még csak az első hónapunk volt, nagyon bízom benne, hogy sikerül.
Drága capri, köszi a biztatást, nagyon jól esik. Már rettenetesen kisírtam magam...aznap meghívásunk volt vacsira após meg is kérdezte, hogy na van valami? Azt hitte már terhes vagyok, és attól nézek ki ilyen furán...hányástól...ilyen a szemem.. Na mindegy. Mondtam nem, pont azért nézek így ki mert nem sikerült.... Na de a lényeg, hogy kiadtam magamból, és kezdődik a következő. :)

Kiara neked még mindig szívből örülök!!!!!
Mirmite
2014-01-13 17:02:45
 
Sziasztok Lányok!

Visszatértem:):):)
Hosszú pihenés otthon Magyarországon!!!:)
Ezért tüntem el ilyen hosszú időre.
Próbálok mindent visszaolvasni,de közel 1 hónap
kimaradt és nagy volt a termés!
Ezért akinek most kell megy a drukk!!!!
13 ciklus közepe fele járok és még mindig tud meglepit
okozni!Pl a hétvégi magas hőmet nem tudom mire vélni így
ovu előtt:)
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!