Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65810 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
capri
2014-01-17 09:33:50
 
Krisztibaba, fújom-fújom!!! :-) Ma vagy holnap van a nemvárt napja?
krisztibaba85
2014-01-17 09:18:57
 
Reggelt:)

Adry köszi:-)

Hàt Nyuszómuszó,nagyon jó volt olvasni amit a férjed tett:)úgy látom ő sem kevésbé várja az utódot:)

Hát ami a hőmet illeti érdekes hogy csak egy tized fokot esett,persze lehet hogy holnapra már visszaesik alaphőre,Dec jó lenne ha nem:)Szóval fújjátok légyszi mert eddig egész jot tett a görbémnek:)
Szép napot:)
capri
2014-01-17 09:07:06
 
Gianna, sajnálom a rossz híreket... :-((( De hogy a pozitív oldalát is írjam: párod eredményei hogy javuljanak, kell 3 hónap, addigra remélhetőleg Te is elfelejtheted a cisztákat, és akkor több eséllyel próbálkozhattok újra.
(Zárójelben kérdezem csak: mindenképp a fogigátló mellett döntesz? Van több alternatív módszer, amire sokan esküsznek, pl. Aviva. Tényleg csak kérdezem, nem rábeszélni akarlak!)
gianna
2014-01-17 08:58:24
 
Sziaszatok lanyok!
En ma megint nagyon magam alatt vagyok,tegnap voltam nodokinal es nem eleg,h rossz a parom eredmenye, nekem is van 2 jokora cisztam,ugy ,hogy most fogamzasgatlora fel:(((
Ugy,hogy nekem egyelore nincs meg remeny sem, d enektek drukk!!!
capri
2014-01-17 08:44:57
 
Ja, tényleg nem Te voltál, Antika, bocsi. :-))
Antika
2014-01-17 08:39:15
 
Capri nem én vagyok, akire gondolsz :)
Nekem mindkettő magas volt 36,9 és 36,6 !
Nyuszómuszó
2014-01-17 08:30:15
 
Jó reggelt Lányok!

Moha
Csatolom a görbémet, de a rendszer szépen módosítgatta, sok az üres karika, pedig csak egyszer felejtettem el mérni. A 9. napon 36,4 volt a hőm, de a rendszer egyszerűen kivette, pedig tuti ott volt az ovum.
Capri
Nem is fújom, lehelem ;-)

Lenne még egy kérdésem, amire gondolom "lekiabáljátok" a hajam is. Minden évben síelek.... szóval idén is szeretnék. Szerintetek?
capri
2014-01-17 08:05:49
 
Sziasztok!
Nyuszómuszó, jaj de jó!!! :-))) Akkor egyelőre drukkolunk, hogy erősödjön a csík, írjál majd! :-)

Moha, gondolom már túlvagy a szúráson. Megkaptad a 3. napi eredményt?

Antika, jól látom, hogy kivette azt a nagyon alacsony értéket a rendszer?! Ugye Neked írtam ezt kb. 3 napja? :-DDDD

Én még ma is változatlanul. A barnázásom teljesen minimális, a megszokotthoz képest szinte semmi. De egy ovutesztet csináltam reggel, ami fehérebb nem is lehetne... Fújjátok még légyszi Lányok! :-)
Antika
2014-01-17 07:18:08
 
Jó reggelt Mindenkinek!
Hát tényleg nem semmik vagytok :)
Kezdetnek nem is rossz!
Örülök és szurkolok nektek csajok!

Tegnap találkoztam egy édesanyával, akinek örökbefogadott gyermeke van! Mind kiderült azért, mert daganata volt és el kellett távolítani a méhét!
Ezért meg fogadtam, hogy nem nyavajgok, hanem türelmesen várok, és boldog vagyok, hogy esélyem van arra, hogy sajátom legyen!

Én stagnálok egyenlőre :)
Moha13
2014-01-16 23:23:49
 
Jelentem, holnap megyek a 21. napi vérvételre...:)

Nyuszómuszó
Görbéd nincs most?
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!