Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65810 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
capri
2014-01-17 11:32:42
 
Gianna, nem tudom, itt nézted-e, ezen az oldalon vannak az Aviva-oktatók település szerint: http://avivamodszer.hu/aviva-modszer-oktatok Azt mondják, könyvből is meg lehet tanulni, de én mindenképp ajánlanám a tanfolyamot. Egy tanfolyam kb. 4 órás, hátha meg tudod oldani, hogy valahova elutazzál egy fél napra.
Amúgy sajnos mást nem tudok Neked javasolni, szerencsére cisztáim nincsenek (kopp-kopp-kopp), csak ez eszembe jutott.
Viszont én is hétfőn megyek talpreflexológushoz, kíváncsi leszek rá... :-)
capri
2014-01-17 11:27:29
 
Csillka, szerintem jól teszed, hogy nem vársz, hanem mész orvoshoz. Nekem is van ismerősöm, aki a második babáját várja, mindkétszer nagyon hosszú ciklusban sikerült (a másodiknál 40. nap körül volt ovuja... Szóval tényleg nem lehetetlen. :-)
gianna
2014-01-17 11:24:57
 
Capri
Mellette meg reflexologiara is jarok persze meg pilatesz,de azt hiszem a fogitabletta is kell..Aviva-t meg nem tudom elerni,neten nem talaltam, es ahol elek nincs.De ha vannak otleteid nyugodtan megirhatod,szivesen fogadom.Amugy mar volt neked par eve, akkor elmult de ugy 5-6 honap alatt csak.Most meg meglatom, amugyis csak jovo hotol kezdhetem a tablettat ha ugy dontok..
csillka
2014-01-17 10:59:10
 
Az a gond, hogy én sem.
Amit tudok, hogy következő ciklusban új orvos, és vérvétel, és endokrinológus.
Októberben vártuk a nemvártat a vérvétel miatt, de pozitiv lett a teszt, majd a vetélés után a doki azt mondta nem kell vérvétel, mert már egyszer sikerült. De én nem vagyok meggyőződve, hogy a vetélés is csak sima genetikai vetélés volt, ahogy ők nevezik. Azt mondta metformin, mert PCOS van, és ez segíti a peteérést, majd ha 6 hónapig nem sikerül menjek vissza. De én nem fogtam neki a metforminak.
Négy barátnőm is van aki PCOS, mégis spontán teherbe esett. És van köztük olyan is akinek olyan szintű, hogy évente 2-3 menstruációja volt csak, most még is van egy egészséges babája.
Olyan tanácstalan vagyok, eddig azt mondtam türelmesen kell várni, de már lassan 2 éve csak várunk :(
capri
2014-01-17 10:23:44
 
Csillka, hát, akkor nem tudom... Erre nem nagyon van ötletem, mi okozhatja.
csillka
2014-01-17 10:19:20
 
Capri
nem a lázmérő a problémás, hanem én.
Egymás után többször is mérve 1 tized eltérés van csak. (36,5 és 36,6)Sőt egy másik mérővel is ugyanannyi.
Viszont napközben is van olyan, hogy 36-ot mutat, majd rá fél órára már 37, ami szerintem nem normális.
capri
2014-01-17 09:59:48
 
Csillka, digitális lázmérőt használsz? Nem lehet, hogy merül az elem?! Próbáld ki (bármikor, akár napközben is), hogy közvetlenül egymás után többször is megméred, ha eltérő eredményeket ad, akkor dobd ki... Szerintem...
csillka
2014-01-17 09:53:04
 
Sziasztok!

Ma sem ébredtem túl szép napra :(
A reggeli hőm 35.4 volt, azt hittem rosszul látok, majd újra mértem és 36,3 lett :(
Amióta mérek még sosem voltam ilyen alacsony, és főleg ilyen tartósan :(
A vicces az, hogy mensi óta minden másnap tettünk szivecskét. Az este mondtam a férjemnek, ez az utolsó "tervezett" szivecske ebben a hónapba, mi mindent megtettünk, a többi az égieken múlik.
Nem tudom milyen harcok zajlanak bennem, de a hőm nagyon alacsony, még napközben is. :(
Az új ciklusban irány az orvos...
capri
2014-01-17 09:52:13
 
Kukac, nincs semmi baj a cikkcakkal! :-) Nézd meg Nyuszómuszó görbéjét például! ;-)
kukac
2014-01-17 09:39:28
 
Sziasztok!

Úgy látom nekem most is cikk-cakkos luteálisom lesz... úgy irigylem az egyeneseket! :D
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!