Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65810 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
gianna
2014-01-17 17:44:27
 
Kukac
Érdekel persze, írhatók ide email címet .?
jniki82
2014-01-17 15:58:07
 
Sziasztok!

Nekem is megvan az aviva könyv pdf formátumbsn, hs kell vkinek írjon nyugodtan elküldöm!
kukac
2014-01-17 15:02:53
 
Gianna: Elég nehéz a könyv alapján csinálni a feladatokat, de az egésznek az alapja az intim torna. Vannak youtube-on intim torna videók, abból meg tudod tanulni a "dolgozó zóna" befeszítést. Igazából a gyakorlatok lényege az, hogy hol befeszíted, hol kiengeded a dolgozó zónát. Az elején többet kell erre koncentrálni, de meg lehet szokni...Ha érdekel nekem megvan az alap 18 gyakorlat pdf-ben, amit az oktatáson kaptam.
Antika
2014-01-17 14:33:08
 
Sziasztok!
Nekem meg van a könyv, ha gondoljátok, megpróbálom a toldacuccot.hu-n elküldeni. A párom nagyon ért az ilyesmihez megkérem, hogy küldje el.

Moha a tesztoszteronod neked is alacsony, nekem is az.
Te nem vagy fáradékony? Nem érzed, hogy gyenge lennél fizikailag? Hullik a hajad?
Nekem ezek a tüneteim attól vannak :(
Én is kiírom ma este az eredményemet, ha érdekel :)
Adrienn830
2014-01-17 14:29:16
 
Tegnap felavattuk a Pre-Seed termékenységi gélt, nagyon bízom benne hogy feljut 1 a célig, írok majd hogy sikerült e ez a hónap v nem, szorítok mindenkiért sikerüljön mindenki álma főleg akiknek még nincs gyerekük nekünk sincsen még. Én jelenleg így állok
krisztibaba85
2014-01-17 13:52:00
 
Gianna,én pár hónapja valahonnan letudtam tölteni két kötetes könyvát ennek az aviva tornának,átnyálaztam aztán (hülye voltam)le is töröltem,mondván oké elolvasgtaom,de ha nem tudom helyesen kivitelezni az meg nem jó,szóval megpróbálom ujra elővadászni,de ajánlom neked is hogy gooogle-ba irdd be,de én is keresem jó?
Edi81
2014-01-17 13:33:54
 
Sziasztok!

Moha:
Nekem is magas a Tsh- 3,8. A nőgyógyászom azt mondta jó. Most januárban mentem endokrinológushoz, privát, aki mondta nekem ezt a 2-es értéket hogy oda le kell vinni.Ma voltam újra vérvételen (Tsh, stb többi hormon) és a 21.napon lesz egy vérvétel -progeszteron. Én így valamikor február közepén megyek vissza hozzá..Hát egy éve próbálkozunk..
gianna
2014-01-17 12:55:38
 
Capri
megprobalom valahogy levadaszni az Aviva-t igy vagy ugy,aztan ha nem megy vegso esetben hozzad fordulok.Koszi elore is!
gianna
2014-01-17 12:48:31
 
Moha
Koszi lanyok a segitseget,termeszetesen nem azert vagyok itt,hogy patyolgassatok,hanem hogy oszinten mondjuk ki ami van es amit gondolunk:)
Moha13
2014-01-17 12:33:22
 
Köszi Capri!

Próbálok nézgelődni a neten, és azt látom, hogy tényleg 2 alatt kéne lennie...
Nézem ezt a táblázatot is, itt leírja ezt a FT3 FT4-es kapcsolatot, de gondolom itt az számítana magas TSH-szintnek, ha magasabb lenne a megadott felső értéknél.
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!