Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65810 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
plumeria14
2014-01-18 15:34:04
 
Adrienn830,
nem az a lényeg, hogy ugyanannyi óra alvás után mérd, hanem ugyanabban az időben, de persze legyen meg a minimum 6 óra alvás.
Popeyené
2014-01-18 14:59:54
 
Sziasztok!
Szerintetek mitől lehet hogy a szokottnál jóval erősebb a havi vérzésem??A változás csak annyi hogy több vitamint és méhpempős mézet eszek/szedek.Ez miatt lehet?
És ez most jó hogy több van vagy nem??
Köszi mindenkinek
Adrienn830
2014-01-18 13:25:24
 
Köszi az észrevételt Plumeria14 elírtam igen, mindig 6 óra utáni alvás után mérem mai 36,7 csatolom a helyes grafikont :)
Mai görbém ilyen, együttlétek, január: 12.-én, 14.én, 16.-án, 18.-án, jelenleg jobb oldalon szurkálást érzek aprókat. Párom spermaszáma jó: 40 M/ml és jó lenne ha sikerülne 1.-nek célba érnie
plumeria14
2014-01-18 13:16:38
 
Adrienn830,
tényleg 37,5 fölé ugrott a hőd? Biztos jól mérted? Ugyanakkor mérted? Nem vagy beteg? Nekem ez egy kicsit soknak tűnik... A szurkálás az ovura utal(hat).
Adrienn830
2014-01-18 13:06:57
 
Sziasztok, Mai görbém ilyen, együttlétek, január: 12.-én, 14.én, 16.-án, 18.-án, jelenleg jobb oldalon szurkálást érzek aprókat. Párom spermaszáma jó: 40 M/ml és jó lenne ha sikerülne 1.-nek célba érnie
Adrienn830
2014-01-18 13:04:01
 
Sziasztok, Mai görbém ilyen, együttlétek, január: 12.-én, 14.én, 16.-án, 18.-án, jelenleg jobb oldalon szurkálást érzek aprókat
csillka
2014-01-18 11:28:02
 
Plumeria
nem tudom mi az de már nagyon kíváncsi vagyok hogy alakul.
Érdekes amit írtál a menstruáció alatti hőmérséklet és a pajzsmirigyműködés kapcsán. Nekem 36,3 és 36,4 szokott lenni. Hm?! :)

Volt már valakinek ovulációs vérzése? Meddig tartott és milyen volt?
Nekem még soha. Egyszer volt beágyazódási, de az csak egyszer jelent meg a papíron, és annyi. Most meg minden alkalommal van a papíron, és inkább olyan véres nyáknak mondanám (bocsánat az őszinteségért)
Ez az eddigi legfurább ciklusom, mi lesz ennek a vége?! :(
plumeria14
2014-01-18 10:38:49
 
capri,
ez a görbe nagyon szép...drukkolok neked!

Szilvia1980,
a görbéd alapján a 19. napon lehetett az ovud.

Csillka,
én is ovulációs pecséelésre gondolok, a mensi nagyon abszurd lenne a görbédet elnézve.

Antika,
azt olvastam, hogy a mensi 2-3-4. napján mért hőböl lehet következtetni a pajzsmirigy működésére. Normál esetben az alaphő ezeken a napokon 36,4 és 36,8 között van. Ha a hő alacsonyabb vagy magasabb, akkor az pajzsmirigy problémára utal.

napsugar24,
ezek az értékek nagyon jók...Megkérdezhetem, hogy miért nézték olyan gyakran a TSH-dat? Szedsz pajzsmirigy gyógyszert?

Nekem ma esett a hőm, úgyhogy szerintem holnap vagy legkésőbb hétfőn lesz az ovum...az uh is ezt támasztja alá, mert tegnap egy 17 mm-es domináns tüszőm volt, ami naponta 2 mm-t nő és általában 20-22 mm-esen reped meg. Jó lett volna, ha hétfőn megint el tudnék menni dokihoz, hogy megnézzen ultrahanggal, de hétfőn új munkahelyen kezdek, úgyhogy ez szinte lehetetlen, amit nagyon sajnálok, mert ezt jó let volna lecsekkolni.
napsugar24
2014-01-18 10:03:58
 
Sziasztok!
Szokásomhoz híven egy kicsit eltüntem- jobban mondva nem írtam, de minden nap olvastalak benneteket.
Vannak itt nagyon szép görbék, akiknek továbbra is megy a drukk.
Capri- köszönöm szépen az érdeklődésedet jól vagyok-szerdán megjött aminek kell-és kb egy napig tartott-tegnap voltam a 3. napi vérvételemen, és azt mondta a doki nincs meg a ciszta és jó az eredmény-és elkezdtük a 2. stimut-bogyó és szuri. Csütörtökön kell mennem uh-ra és minden kiderül. Sajnos a férjem beteg-bízom benne, hogy azért jók lesznek a katonái.
Leírnám a mostani eredményeimet-s várom a hozzászólást.
sTSH: 1,030
E2: 67,53
FSH: 7,61
LH: 7,19
PRL: 15,4
Azt mondta a dokim jó.
Elmesélném gyorsan, a tegnapi Tsh értékekkel kapcsolatban. Nekem elég gyakran nézik-első alkalommal FT4-meg minden ilyet néztek. Vagy 5 alkalommal is a TSH-m 1,5 körül volt mindig. Először sikerült így a baba-és most az első inszemnél a TSH 1,9 volt és így is. Szóval nem feltétlenül az 1,5-érték a jó (legalábbis nálam)és remélem a mostani 1 körüli is jó lesz.A másik, hogy eddig úgy volt, hogy megvolt a 3. napi vérvétel és annak az eredménye kb 2 hét volt-és majd a másik ciklusnál sikerült kiértékelni-és esetleg gyógyszer. Most reggel leveszik a vért-és délre megvan az eredmény-és annak függvényében kapom a gyógyszert-így biztos hogy abban a ciklusban az az értékem.
Elnézést a hosszú levélért.
krisztibaba85
2014-01-18 09:50:34
 
Gizgazzz,hát jól megnevettettél:-)
Elképzeltem hogy,egyszer ülsz a gép elött csuriba az ujjaid,csukott szemmel izgulsz Capriért,és értem,aztán következő pillanatban meg fordulsz egyet,az ég felé meredsz és széttárt karokkal fohászkodsz a mindenható felé"Én istenem csak az ovumat ad meg nekem":-)))))
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!