Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65810 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
krisztibaba85
2014-02-23 07:52:55
 
Jó reggelt:-)

Kedina köszi a drukkot,de maholnap megjön,ugyhogy én már a köv. ciklusra koncentrálok....:-)

Castellucchio,jó olvasni hogy jobban vagy:-)Hajrá:-)

Hát nálam ilyen se volt még hogy lépcsőzetesen csökkenjen a hőm,és az a legidegesítőbb hogy így is hosszúra nyúlt a ciklusom e hónapban még laca-facázik is :-///

Szép napot!
csillka
2014-02-22 20:46:52
 
kedina

Köszönöm ismerem, és az antalvalit is. Csak nem élek Magyarországon. Nem tudom külföldre szállítanak-e.

Amit én most használok:
-reggel csalán és dió tea(felváltva)
-napközben menta és szurokfű tea, erdei szederlevél tea, és palástfű tea.
Kihagytam a tej/tejterméket, húst, lisztet, cukrot(eddig sem használtam)
Gondban vagyok a hüvelyesekkel, néhol szabad, néhol nem?!
Viszont nem hagytam ki a zabot, rizset, és kukoricát sem.
Folyamatban van a progeszteron krém beszerzése.

Nem tudom valóban van-e endóm, de most elkezdtem barnázni, a ciklus 21. napján. Pont egy éve volt még ilyen, akkor is látott a doki egy cisztát, majd következő hónapban már nem volt ott. Remélem most is eltűnik, és pár hónap diéta után kezdhetek Avivázni :((
kedina
2014-02-22 19:14:11
 
plumeri, moha, londonviki, krisztibaba
és akinek kell
nagyon megy a drukk!!

Csillka
bionom.hu
Itt nézd meg az EZERJÓFŰ cseppeket.

Egyébként pajzsmirigyproblémákra a diólevél tinktúrát ajánlják.
castellucchio
2014-02-22 16:28:35
 
Londonviki megy a hajrá! Drukkolok nagyon!!!

maximail neked jó pihit és felszabadultságot! Aztán meg a pihi után mindent bele!

Én végre jól vagyok ma még kicsit taknyosan de jól.A hőm meg szépen visszaállt ahova kell,csak maradjon is végig így!

Szép,romantikus hétvégét mindenkinek!

Ciao csajok!
castellucchio
2014-02-22 16:24:46
 
Sziasztok csajok!

Ani ez izgalmas időszak,csapjatok bele a pároddal!

Plumeria jól néz ki a görbéd,csak maradjon is így!
maximail
2014-02-22 12:07:07
 
Ennek a ciklusnak az elején volt egy méhszájseb fagyasztásom, amiért ebben a hónapban tilos volt az együttlét. Én ennyire felszabadult már két éve nem voltam! Most tudom biztosra, hogy tuti nem vagyok terhes, és nem érdekel, hogy egy nappal előbb, vagy később jön-e meg, mert meg fog jönni, az tuti. Nem figyelem a tüneteket, és semmit. Azt hittem, hogy nehezen fogom viselni, hogy "hiába való" ez a ciklus, de nem, SŐŐŐT! :-)
Moha13
2014-02-22 10:18:13
 
Köszi Plumeria...:)
Én is nagyon szorítok Neked!
Pont az imént olvastam egy bejegyzést, hogy pajzsmirigy alulműködéses első gyógyszeres hónapban összejött a baba...két hete szedte a gyógyszert, amikor pozit tesztelt. :)
Nagyon remélem, hogy Nálad is nagyon gyorsan eredménye lesz, és utána nálam is...:):):)
plumeria14
2014-02-22 09:49:37
 
LondonViki94,
agyon szép a görbéd...szerintem a szokásos luteálisodhoz adj hozzá 2-3 napot és akkor tesztelj...ha kibírod :)

Ani0630,
nekem túl magasnak tűnik a hőd a ciklus elején...a mostani esés ovu előtti esésnek tűnik. Hányadik napon szokott lenni az ovud? Tesztet szoktál csinálni?

Moha13,
szorítok neked, hogy emelkedjen vagy maradjon...Kitartás csajszika! Tudom, idegőrlő ez a várakozás, főleg a nemvárt körüli napok készítik ki az embert...Örülök a pozitív hozzáállásodnak!

Nálam a mai nap sem hozott változást...
Moha13
2014-02-22 09:13:18
 
krisztibaba
...én már nem is tervezgettek ilyeneket, hogy mikor tesztelek.
Már úgy megszoktam, hogy mindig megjön...vagy időben, vagy 1-2 nap késéssel...szóval most is erre számítok.
De nagyon bízom az endomókusban, akihez márc. 18-án megyek. Megoldjuk a magas TSH-mat és utána már tervezgetem majd a tesztelést is. :)
krisztibaba85
2014-02-22 09:08:21
 
Moha,mikor tesztelsz??????:-)))))))))))
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!