Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65810 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
Adry03
2014-02-24 22:16:04
 
Sziasztok !

kbettina

Sajnálom, de talán majd a következő hónapban sikerül.


Részemről betette az ovut. Ha tényleg akkor volt nagy a valószínűsége, hogy nem találtuk el. Most így jött ki. Ez van.
kedina
2014-02-24 20:27:53
 
kbettina

De jó, gratulálok!
Hát azért nem a legtutibb a sok gyógyszer, de persze van az a mennyiség, ami belefér, ha nagyon muszáj.
De azt gondolom a legtöbbször vannak alternatív megoldások.
Átérzem ezt a migrénes témát, egy kedves ismerősöm végig szenvedett a várandósága alatt, amikor pedig megszült, sutty, mintha mi sem történt volna, eltűnt.
Nekem régebben a frontokkal volt gond, dolgozni sem bírtam, de mióta életmódot váltottam nyoma sincsen. Ennek másfél éve!
Remélem neked most már elmúlik! Szerintem klassz lehet 3 fiú. :D Jó babavárást!
kbettina
2014-02-24 20:13:22
 
sziasztok!
Capri!Örülök hogy minden ok!
Csendben figyellek titeket,látom sok az új :)
Remélem hamar baba áldás várható.:)
16 hetes vok,szerdán afp-re megyek. Jövöhéten újra doki,a havi vizsgálat.4 hete fiura tippelt,majd most remélem pontosít. Ha tényleg 3 fiam lesz,akkor felköthetem a gatyóm:)
Nálam maradt a fáradtság,alig élek. A mostani terhességem megnövelte a migrének számát,van hogy 2 napig is ágyban fekszem. Algopirin,és kávé,vizes borogatás....szörnyű.
Bár utoljára két napjavolt migrén,akkor egy algopirin+ nospa( mert a 2.trimeszterben már szabad), utána egy kávé és 1 óra mulva elmult.
Mielőtt valaki fenn akadna a gyogyszer kávé témán,szólok hogy teljesen ártalmatlan ha betartod a szabályokat.:)
Algopirint szabad módjával,nospát a második trimeszterben szintén lehet,és a kávéról se kell teljesen lemondani.:)
Nemrég ismét olvastam itt hogy vki nem mert gyogyszert bevenni,mertmivan ha közben már babás.AZ ELSŐ 6 HÉTBEN SEMMI NEM MEGY ÁT A BABÁHOZ!!és utána sem kell kinozni magatok.megfázás nem árt,de a tartós láz igen.
Puszi nektek!!:)
napsugar24
2014-02-24 19:45:50
 
Capri!
Köszönöm érdeklődésed, jól vagyok. Minden nap elolvasom a fórumot, de inkább csak csendes társként vagyok jelen. Nálunk megkezdődött az inszem, a 3. Holnap megyek uh-ra és minden kiderül. Egy kicsit el vagyok keseredve, mert ha nem sikerül, akkor műtét-laparoszkópia. A vérvétel eredményei most is nagyon jók lettek.
Nagyon örülök neki, hogy írtál és hogy jól vagytok-vigyázz nagyon magatokra-pihenj sokat.
Azzal tudok mindenkit biztatni, amit a doktor bácsi mondott-kisütött a nap és csak úgy jönnek majd a kismamik és a babák-remélem mi is hamarosan ezt a tábort erősíthetjük majd.
capri
2014-02-24 18:32:02
 
Luciffer, én minden nap megiszok egy csésze almás-gyömbéres gyümölcsteát. :-) És két-háromszor, amikor kicsit émelyegtem, ettem egy kis falat kandírozott gyömbért (elég sz*r az íze amúgy...), nem tudom, az segített-e, de elmúlt. :-)
plumeria14
2014-02-24 17:42:03
 
Moha13,
ezt neked küldöm :) Tegnap volt a Naplóban: http://tv2.hu/musoraink/naplo/144832_ikreket_ado_csodaforras.html
luciffer73
2014-02-24 15:17:14
 
Szia Capri!
Nagyon örülök, hogy jelentkeztél és hogy jól vagy!!!!
Akinek hányingere van, ajánlom a gyömbért...csak módjával, de azért használjátok, mert hatásos a hányás ellen!
A többiek is írhatnának már tényleg!
Archangel85
2014-02-24 15:16:27
 
Köszi capri az érdeklődést, rég jártam erre. Nem volt jó a laptop, így telefonról néztem. De alig tudok irni ott.
Hát én még nagyon az elején vagyok, szóval semmi érdekes. :)
Neked nagyon nagyon örülök!!
capri
2014-02-24 14:36:11
 
Sziasztok Lányok!
Sajnálom, hogy többen is új ciklust kezdtetek. :-( Remélem, a következő jó egy évre az utolsót!
Kiara, nagyon édes a babókád! Írjál majd a mostani uh után is. Illetve ha kiszámolják, mennyi idős, megírod, mikor lehetett ovud (az uh-khoz képest)? Nagyon kíváncsi vagyok! :-)
Nálam semmi új nincs, pénteken megyek újra orvoshoz, akkor elvileg 9+1 leszek, már nagyon várom... :-) Nem nagyon csinálok semmit, pihenek sokat. Egyszer kellett szaladnom a vécére, de aztán nem jött Vuk, amúgy csak néha rossz a közérzetem kicsit (mint most is).
Napsugar, Archangel, ha jól láttam, Ti már nem írtatok egy ideje. Mizújs veletek?
Moha13
2014-02-24 08:58:43
 
krisztibaba
Sajnálom, hogy Neked is megjött...:(
Rászántad már magad a hormonnézésre?
Köszönöm a szurkolást és én is nagyon szorítok Neked...régen itt tobzódunk már, megérdemeljük, hogy végre...:)

luciffer
Örülök, hogy jobban vagy. :)
Igen, azt mondtam, hogy nem mérek. De mégis mérek. Szerretem látni, hol tartok. De lehet, hogy majd megint eldöntöm hogy nem...:D

plumeria
Nem láttam ezt a műsort...:(
És ebben a faluban mi van tele ezekkel az anyagokkal? A föld, amiben termelnek? Mesélj, mert ez nagyon érdekel engem...mindig is akartam ikreket. :D
Egyébként én végül nem szeléntablettát vettem, hanem paradiót nyomatunk a férjemmel, napi 2-4 szemet. Ebben állítólag rengeteg szelén van, egy héjas szemben akár 100 mg is, a héjatlanokban kicsit kevesebb. Ennél bio-bb szelént nem tudok elképzelni, és nincs mellé az a sok mindenféle csomósodásgátló meg színezék, stb. Szóval nagyon ajánlom mindenkinek. :)
Ja, Lidl-ben találtam nagyon jó áron paradiót, 899 Ft 1 csomoag, ami 200 gr-os és megszámoltam, kb. 70 db van egy csomagban. Ez két heti adag kettőnknek. :)
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!