Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65810 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
Hencsi7
2014-03-25 21:36:13
 
Szia paramami! lehet, hogy rossz időszakban csináltad a tesztet... én se mindig találom el...ezen ne idegeskedj.... 3-4 havi hőmérő után próbálj meg egy átlag nézni, és ebben az időszakban tesztelj...nekem is volt az elején, hogy elhasználtam vagy 5 tesztet mire pozitív lett, de már van, hogy elsőre eltalálom! :) na meg az is lehet, hogy abban a hónapban tényleg nem volt ovud! hmmm.. szóval ne add fel, csak így tovább!
Hencsi7
2014-03-25 21:27:45
 
Sziasztok lányok! Nagyon furcsa hónap ez...minden második nap máshol mutatja az ovumat... :S pedig még ovu tesztet is csináltam, de úgy tűnik a rendszer ezt teljesen figyelne kívül hagyja! hm

Moha, köszi a biztatást! Mindenképp el megyek dokihoz...barátnőm javasolt egy jó biológus doktornőt, Ő is hozzá jár, kérek egy időpontot. Aztán majd meglátjuk... Az én párom valamiért ódzkodik ettől a vizsgálattól... azt mondja hogy nem...de én mégis úgy érzem. Talán fél, ha nála van a hiba csorba esik a férfihiúságán?! vagy mi lehet.. valakinek hasonló tapasztalat?

Köszi, jó éjt mindenkinek!
paramami
2014-03-25 21:12:42
 
Mindent úgy csinálok ahogy leírtad, igyekeztem körbejárni a témát én magam is. Nehéz nem gondolni a rózsaszín elefántra...:)
luciffer73
2014-03-25 20:42:39
 
Az én tapasztalatom az, hogy kezdetben, tehát 2-3 esetleg 4 hónapig mérd...szigorúan ugyanabban az időben, lehetőleg nyelv alatt, de azért mellett mindig csináld meg az ovu tesztet is, amit kb a 10 ciklus naptól napi egy alkalommal, egészen az egyértelmű pozitívig csinálj. Ebből a kettőből, mármint hő és ovu teszt simán megtanulod a saját ovus idődet, a jeleket, még a hőt is. Később szerintem hőt már nem érdemes mérni, mert az csak kiidegeli az embert, főleg, ha nem jön össze a baba.
Ovu tesztet szintén mindig egy időben csináld meg. Tehát válassz egy olyan délutáni, vagy kora esti időpontot, amikor tutira minden nap meg tudod nézni, hogy mi újság. Azért ilyenkor azt is érdemes ám nézni, hogy mikor, melyik ciklus napon jelenik meg a halvány második csík...
Én mondjuk úgy döntöttem, hogy már az ovu tesztet sem csinálom. Elegem lett a gépies, előre programozott szexből. És ha valamiért akkor pont nem tudtunk együtt lenni, akkor meg végtelenül dühös voltam magamra, vagy a páromra, vagy a helyzetre...és el is keseredtem. Ebből lett nagyon elegem. Most csak úgy vagyunk. És hozzáteszem, sokkal sűrűbben, mint anno, mikor mértem, teszteltem, meg az anyám kínja se tudja...
Mára elbúcsúzom, mert lassan lefejelem a laptopot a fáradtságtól :(
...próbálj nyugodt maradni, akármi lesz...én igazából ezt kívánom, vagyis ezt is! :)
paramami
2014-03-25 20:26:41
 
sajnos én is így gondolom, de nagyon bízom ebben kb. másfél hónapja méregettem, elég nehezen alakul a dolog :(
luciffer73
2014-03-25 20:14:55
 
paramami...én azt mondom, hogy inkább az ovu tesztnek higgy. A hő sajnos elég becsapós...legalábbis nekem ez a tapasztalatom. Ha nem alszod ki magad, ha előtt nap tiszta ideg voltál, ha bújkál benned valami, már egészen mást mutat, mint amit várnál...
paramami
2014-03-25 20:11:48
 
Sziasztok!
Még új vagyok a fórumon. Szeretnék babát a párommal , csatoltam a grafikonom. Nem vagyok még túl jó ebben a hőmérősdiben, szerintetek ez az esés lehetett a peteérés jele (rendszertelen a ciklusom). Csinálok ovutesztet, de az abszolút negatív...:(
luciffer73
2014-03-25 20:03:43
 
Sziasztok!
Először is Moha...nagyon gratulálok! :DDDDDD
...és mivel öreganyámnak szólítottatok, ezért mindenkinek kijár egy extra fincsi lángos! :) Ami azt illeti én ma mégsem azt ettem, hanem a tegnap estéről megmaradt gyrost. És isteni volt.
...a lelkiállapotom ma isteni...még a bőgés sem jött rám. :)
Az egyik kolléganőm megjegyezte, hogy már napok óta figyel, és hogy megvagyok szépülve...persze elkapott a röhögés és kérdeztem tőle, hogy biztos engem látott-e, vagy esetleg hátulról kaptam-e a fényt, vagy ne adj isten a szeme romlott meg visszafordíthatatlanul! :DDDDD
...dagadok...mindenhol....a gatyámat már nem tudom begombolva hagyni, ha ülök...és időnként még állva sem...pénteken kellene megjönnie...nagyon kíváncsi leszek...
Az újakat üdvözlöm...remélem hamar elhúzzátok innen csíkot és lehetőleg mindjárt duplát húzzatok :DDDD
A "régieknek" detto ezt kívánom...ma, most olyan keblemre ölelős hangulatban vagyok :)))))
Moha...felejtsd el legalább egy hónapra azt a nyamvadék hőmérőt...én már hónapok óta olyan békés vagyok, mint Buddha. Mostanra már "csak" a munkahelyi stressz és hajtás maradt, azon kívül semmi...nem úgy mint rég, mikor kattogtam. Már elég rég méred, eléggé ismered a tested...hagyd a búsba...ezt mondjuk minden kedves anyucinak ajánlom, aki úgy érzi, hogy elfüstöl az agya a sok infótól
KatkaManó
2014-03-25 19:48:22
 
Moha,
az inzulinod tökéletes :) jobb nem is lehetne.
Nekem IR-em van. Értékeim ezek voltak:
0 perces 17,5
60perces 115
120perces 78

Most 9 az éhgyomorim de még mindig nem tökéletes pedig gyógyszert is szedek és diétázom is.


Szóval az a lényeg hogy az éhgyomori 10 alatt legyen de 3 körül a legjobb.
A 60perces nem jó ha több 60 nál és a 120 perces ne legyen több 45 nél.

Szóval a tiéddel semmi baj nincsen :)
kedina
2014-03-25 19:40:58
 
Csillka
Tudom, tisztában vagyok vele. És mindig ugyan ott is mérem.
Csak valamiért azt gondoltam a szájban közelebb van az alaphőhöz, mint hónaljban. Babáknál 0,5 fokot le kell számolni a végbélben mértből...Kb ilyenre gondoltam, de sehol nem találok pontos leírást.Azt hittem az lesz a magasabb, nem a hónalj.:D Igazából mindegy. Mindenesetre nem szokott ilyen magas lenni a hőm ilyenkor hónaljban....Jajj, csak el ne kezdjek reménykedni, mert akkorát csattanok megint arcra, mint a huzat.

MBeatrix
Egyébként pont beágyazódáskor kezdtél pecsételni. Ne éld bele magad, de drukkolok! :) Mindenesetre akár megjön, akár nem, menj szerintem orvoshoz.Írj majd nekünk hogy alakul az éltetek.
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!