Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65810 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
Hencsi7
2014-03-26 20:11:25
 
Jniki82! írtad, hogy vitaminokat szedtetek...De pontosan miket? Nálunk a párom szed multivitamint ehhez én még adok neki C vitamint és E vitamint, meg MacaVibe étrend kiegészítőt...ezt egy barátnőm ajánlotta. nem tudom, hogy használ-e de napi 10-14 órát dolgozik... hétvégén is dolgozik, szóval kell a szervezetnek amúgy is, de ha van valami spéci tippetek, hallgatom!
És te is szedtél vitamint?
Csajok Ti mit szedtek?
Hencsi7
2014-03-26 20:01:26
 
Sziasztok Lányok! köszi a hozzászólásokat a párommal kapcsolatban. Már beszéltünk többször róla, hogy ha nem jön össze, akkor majd el kell menni vizsgálatokra. Amíg ez csak a jövő zenéjének számított addig nem volt gond, "persze kicsim, elmegyünk" ...nah aztán nemrég felhoztam, hogy itt az idő, meg pont mélyponton is voltam a dologgal kapcsolatba, akkor meg már jött Ő is a hülye dumával, hogy hova kapkodok, meg hogy azért nem jön össze mert Én ennyire rá vagyok görcsölve, és hogy Ő még csak most kapcsolt magasabb fokozatra, úgyhogy most tuti össze jön...de ha nem, akkor júniusban mehet a vizsgálat... hogy miért pont akkor...azt nem tudom, de inkább nem firtattam a dolgot ...mert már így is potyogtak a könnyeim.... szóval, ha június elsején nincs baba a szívem alatt, akkor én úgy...de úgy kérem neki az időpontot, hogy csak a tények landolnak előtte...nincs mese! Az idő lejárt...az enyém meg rohamosan ketyeg! :(
Én lennék a legboldogabb, ha nem lenne szükség ezekre a vizsgálatokra... még reménykedem....azt mindig szabad! :)

Moha köszi az ovu test tippet...az tényleg nagyon olcsó... én eddig a Rossmaossat vettem 5 db asszem 2.000.- forint... néha van akcióban 1.500.- de az ritka!

ja, és persze a mai görbém...
kedina
2014-03-26 19:17:37
 
Moha, olvastad, az utolsó hozzászólásom?
Moha13
2014-03-26 18:52:00
 
Könyv ment! :)
Zsuzsi28
2014-03-26 17:39:31
 
Moha13

elfelejtettem a lenyeget: zsuzso_28@yahoo.com

Elore is koszonom!!!
Zsuzsi28
2014-03-26 17:31:33
 
kedina
mar egy ideje en is eszrevettem, hogy heti rendszeres(2-3x)futassal szepen beallt a ciklusom 29-30naposra. Ez alol ugye kivetel a mult honap, amit meg mindig nem ertek...

Moha
At tudnad kuldeni azt a pdf-s konyvet nekem is?





kedina
2014-03-26 17:05:34
 
Na csajok.
Nem is tudom hol kezdjem.
Ugye sztori eleje: nézettem cukorterhelést, amiben a rossz érték a 120-as 68 volt.
Erre közölte a dokinénim, hogy INOFOLIC, aztán 3 hónap múlva meglátjuk.
Ma elcsattantam a barátnőmhöz, aki köztudott IR-es.
Az ő eredményei: 0'inzulin 10 (már ez is szar), 120-as 54.
Na itt kibuktam! Miután ezt elkezdték neki kezelni sikerült az 5.lombik.... Most a második bébire készülnek és a diéta mozgás rendbe rakta (heti 4szer 40 perc) gyógyszert sem szed, de hogy mi a francért nem mondja ezt senki!!!!!!!!!!!!!!Miért ül mindenki a babérjain ölbe tett kézzel?
Én meg ülök, hogy minden ok, közben meg a nagy szart. Már bocsánat. Mens Mentisben volt ő is egyébként,ők rakták helyre. A Kaáliban nem mondtak erre neki semmit....
Tele a hócipőm. Mért az én hónapjaimmal tököl mindenki!?
Nem tudom, talán MOHÁT nyugtattam a múlkor: Most nem nyugtatlak! Diéta, mozgás ezerrel!!!!! Remegek az idegtől...
luciffer73
2014-03-26 15:31:48
 
Kira...a gyogyótól nem gombásodsz be...viszont mivel kiöli a hüvelyből a jó flórát, ezért esetenként össze lehet szedni minden féle szart :( Ez persze nem kötelező, de előfordulhat, tehát a tanácsot fogadd meg, vagy nézz utána a neten, hogy mivel lehet visszaállítani a ph-t meg a többit ami kell oda a luksiba :)))
Moha! Megkaptam, köszönöm szépen...már bele is olvasgattam, de majd holnap kinyomizom és írott formában, vagyis nyomtatott formában...egyébként neked, hogy tetszett? Használt, vagy nem?
Kira84
2014-03-26 14:43:54
 
paramami.Szia nem dehogy nem veszem tolakodásnak,sőt örülök neki hogy megosztottad ezt velem.Mert az az igazság hogy én is félek attól hogy valami gombás fertőzést csinál a gyógyszer mert elvileg lehet ilyen mellékhatása neki.Remélem én megúszom.
jniki82
2014-03-26 14:22:14
 
Hencsi7!

Nálunk a párom sperma képe egy katasztrófa volt!Mellbe vágó egy hír mindkét fél számára és láttam is a páromon, hogy nagyon megviselte, de legalább tudjuk!Kiderűlt, hogy volt valamilyen baci a szervezetében arra kapott antibiotikumot ill. acc 200 és önszorgalomból ezerrel vutamin!Most várjuk a csodát!Próbálkozunk minden hónapban tovább aztán, ha lejár a 3 hónap és nem jött még a baba akkor megint nézetünk egy sperma képet!
Szóval beszélj csak a pároddal, hogy túllehet élni!
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!