Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65810 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
gumikakk
2014-03-28 07:51:23
 
Koszi Moho13 a gyors valaszt!
A lutealis fazisom valtozo, hol rovidebb, hol hosszabb es azt vettem eszre, amiota probalkozunk a babaval! 8 honapja probalkozunk!
plumeria14
2014-03-28 07:51:10
 
Moha,
én már nem elégszem meg ezzel, két csíkot szeretnék már látni :)

nikonokedli,
nekem általában 2 napig szokott pozitív lenni az ovuteszt (persze az egyik napon egyértelműen pozitív csak, de a másik napon is majdnem ugyanolyan erős) és az első negatív napon emelkedik meg a hőm.
Moha13
2014-03-28 07:41:41
 
Plum
Igazán szimpatikus görbe...:)
Moha13
2014-03-28 07:38:34
 
emikez
Görbe szerint volt ovud és fenn van a hőd, tehát reménykedhetsz. Mindig lehet reménykedni. De fölösleges ilyenkor ezen agyalni, mert úgysem tudod meg, mi zajlik odabenn...ilyenkor csak a türelmes várakozás van. Kitartás.

nikinokedli
Nálam az ovutesztes pluszhoz képest általában 3. napon emelkedik meg a hő, tehát a 2. napon van az ovum. De szerintem ez is mindenkinél és minden ciklusban más. Szerintem ha pozitív a teszt, akkor már jó együtt lenni és onnantól legalább 2 napot minden nap. Egy Deanna-terv nevű teherbeesési praktika is azt mondja. első pozitív napon és utána még 3 napot.

ÉN ma a biztonság kedvéért (meg a furcsa nemvártam és a mai hőm miatt) csináltam egy tesztet, ami ennél negatívabb nem is lehetne. erről ennyit.
Moha13
2014-03-28 07:32:31
 
Jó reggelt!

gumikakk
Az előző görbédből nekem az jön le, hogy esetleg valami progeszteronhiány lehet, mert nagyon rövidke volt a luteális fázis.Ez általában 12-14 napos, de minimum 10 naposnak lennie kéne, hogy a megtermékenyült petesejt be tudjon ágyazódni. Legalábbis, mindenütt ezt írják. Ovuláció után szépen megemelkedik a hőd, de a luteális közepe táján hanyatlani kezd. Ez az utóbbi görbén már kicsit hosszabb luteális, de szerintem mindenképp érdemes lenne elmenni dokihoz és kérni egy hormonsort, ami ciklus 3. és 21. napi vérvételből áll, ebből nagyon sok minden látszani fog. párodnak pedig egy spermavizsgálat javasolt. Ha ez a kettő rendben van, akkor máris picit nyugodtabban próbálkoztok majd. Viszont ha valami nem ok, lehet rajta segíteni. Mióta próbálkoztok egyébként?

plumeria14
2014-03-28 07:32:16
 
emikez,
még túl korai lenne bármit is mondani, de drukkolok neked!

Nekem már csak néhány nap van hátra és lehet, hogy a hétvégén ki is hagyom a mérést...
gumikakk
2014-03-28 07:23:51
 
csatolok meg egy gorbet!
gumikakk
2014-03-28 07:21:29
 
Sziasztok!
Segitsegetekre lenne szuksegem, letudnatok olvasni nekem a hogorbemet! Mar nagyon szeretnenk mi is egy babat, de nem jon ossze, nem tudom mi lehet a problema :(

https://tervezettbaba.hu/grafikon/6
https://tervezettbaba.hu/grafikon/7
https://tervezettbaba.hu/grafikon
nikinokedli
2014-03-28 07:11:23
 
Sziasztok. Még sosem használtal LH tesztet. Kinek hány órával előbb mutatja a peteérést? Vannak erre vonatkozó tapasztalatotok? Aki rendszeresen használja, mindig ugyanannyival peteérés előtt lesz pozitív? Előre is köszi.
emikez
2014-03-28 07:04:54
 
sziasztok tudnátok segiteni a görbémel kapcsolatba reménykedhetek hogy sikerül a babo tegnap otta érzákeny a mell bimbom a cicik mintha meg lenének egy kicsit dagadva hát nem tudom még van 5,6 napom a menzi ig köszönöm
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!