Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!

A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 52840 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
Tundie
2013-04-11 22:09:24

Kata1127!

Szerintem a görbédet próbáld máshol is bevinni, szerintem ez nagyon fura.
Adry03
2013-04-11 21:01:30

MRitu
Kellemes készülődést és sok boldogságot kívánok !!

Nyuszifül
Ne aggódj, biztos minden rendben van. Mindenképpen pihen amennyit csak tudsz.

Részemről én sormintát gyártok.
Moha13
2013-04-11 19:56:30

Ja, és fáj is a hasam...nem csak puffadt...:S
De nem ilyen gyomorrontásos vagy hasonló fájás, hanem ilyen megjövős...ami most teljesen kizárt, 12. ciklusnapon vagyok, és nekem max 1-2 nap eltéréssel pontos.
Moha13
2013-04-11 19:42:03

Most már tényleg nem értem, mi a szitu, mert az ovuteszt még mindig negatív, viszont tegnap óta tojásfehérjém van és most úgy fel van puffadva a hasam, hogy kellemetlen ülni is...:X
A grafikonom meg furcsa...
Moha13
2013-04-11 19:38:20

Ritus1979

Szerintem jól alakul a görbéd, még tényleg korai tesztelni, de már csak pár napot kell kibírnod :)
Sajnálom, ami történt, de valahogyan próbáld meg elengedni ezt a félelmedet, hogy megismétlődhet és próbálj pozitívan állni a dolgokhoz, ez most egy új lehetőség, egy teljesen új terhesség, indulj tiszta lappal...:):):)
Ebonique
2013-04-11 18:24:34

Kata, lehet rögtön menstruáció után is ovu, de szerintem neked majd még csakmost lesz.

Ritus szerintem elég bíztató a görbéd:) de még csak a 9. dpo-n vagy még korai lenne szerintem a teszt. Egyik ismerősöm is így járt és utána elég hamar sikerült egy újabb baba aki már 3 hónapos:) és makk egészséges:)
Ritus1979
2013-04-11 17:40:25

Sziasztok!

Nekem sajnos január 16-án abortuszom volt elhalt terhesség miatt(kb. 9 hetes lehettem). Azóta nem volt mensesem, csak gyógyszer (sárgatest hormon) által előidézett. Nagyon szeretnék már kisbabát. Szerintetek a görbém mit mutat vajon? Már annyira szeretnék tesztelni, csak szerintem még korai. Ráadásul azon is aggódok, nehogy az előző kudarc megismétlődjön.
kata1127
2013-04-11 15:50:01

Sziasztok! Szerintetek ezen görbe miért alakult így? Rögtön menstruáció után termékeny időszak?
MRitu
2013-04-11 15:10:53

Katkamanó, én is hasonlókat néztem, meg mi úgy szoktuk, ahol ott vagyunk bemegyünk a Tourinformba és adnak sok jó tippet, ráadásul semmibe se kerül :))
Majd várom a jó tippeket ha találtok jó helyeket :D
KatkaManó
2013-04-11 14:43:04

MRitu,
de tervezünk bár még én se jártam Sopronba :)
Nagyon szeretném megnézni a Fertő tavat, állítólag ott lehet jókat biciklizni meg szerveznek kenutúrákat is :)
Meg átmegyünk Kőszegre mindenképpen.

Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.

Lájkolj minket!