Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65810 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
nikinokedli
2014-04-01 09:42:08
 
Lányok, tud valaki tudományos magyarázatot adni arra, hogy az ovutesztet miért jobb délután csinálni, mint reggel?
eninemes
2014-04-01 09:05:08
 
Sziasztok, nem voltam még vizsgálaton és gondoltam megvárom az 1 évet, azt mondják a nagyok, hogy az még belefér :)

Amit tudok biztosra, hogy magas a tesztoszteron szintem, ezt kezeltem is, viszont kiderült, hogy örökletes, tehát mindegy volt. Ugyan ez van az unokatestvéremnek is, neki már van 2 kislánya. Na de nem adom fel még, egyelőre nyugodt vagyok és figyelek, hallgatózom :)

Mindenkinek szorítok, mert olyan nagy dolog mikor az ember szeretné és nem jön, de kitartást!!!
csillka
2014-04-01 08:45:22
 
Sziasztok!
Köszönöm lányok, kedvesek vagytok!
Igen, tudom, hogy csak pozitívan kell gondolkodni, és igyekszem is, de az én tapasztalatommal kicsit félek.
Remélem most elindult egy sorozat,tudjátok olyan hullámokban szoktak jönni a babák. :)
Moha13
2014-04-01 07:41:39
 
Plum
Ja, kérdeztél...
Nincs semmi egyéb tünetem, csak ez a furi hő és minden szagot, illatot nagyon érzek. Ennyi. A tesztet az 5. ciklusnapon lőttem el, amikor már pár napja 36,8 volt a hőm.
Moha13
2014-04-01 07:37:37
 
csillka
Gratulálok!!! :):):)
Végre egy pozitív hír így tavasszal...:)

Plum
Sajnálom...:(:(

maximail
Már alig várom a beszámolódat, hogy mi volt...mikor is mentek?

Én tegnap azt mondtam, ha mára még lejjebb megy, akkor elégedett leszek. Ha vissza fölmegy, akkor tesztelek...
Most erre mit szóljak? :X
plumeria14
2014-04-01 07:35:37
 
maximail,
mikor mész a MM-be?
luciffer73
2014-04-01 07:28:48
 
Sziasztok!
Szóval...csillka ne beszélj, vagyis ne írj hülyeségeket!!!! Miért utálnánk téged??? Valóban eleget vártál rá, de ha még öt perc alatt sikerült volna, akkor se utálnánk érte. Valóban örülünk és már maga a tény, hogy két év után mégis sikerült, valóban reménnyel teli szerintem mindenkinek! :) Vigyázz magatokra, de ne legyél parás kismama, mert ez később megbosszúlja magát.
Plum....sajnos nincs lehetőségem gőzt kiereszteni. Napi 10 órát melózok, utána tipli haza és az otthoni teendők...plusz és ez a legsürgetőbb az életemben, hogy én már idén 41 éves leszek....ha te úgy érzed, hogy a 37 éveddel sürgetősre kell hogy vegyed a tempót, akkor én mit szóljak?....inkább hallgatok :/
...igen, tényleg furi tüneteket produkálunk mohával...egy mellfájást nem lehet bebeszélni...ugyan mára mintha kicsit alábbhagyott volna, de azért még mindig érzem a mirigyeimet
maximail
2014-03-31 21:30:04
 
Plumeria!

Értem. Én egyenlőre azt sem tudom, hogy endokrinológusra van-e szükségem, ezért szeretnék egy olyan helyet, ahol átfogóan vizsgálnak minket.

Ha bemásolod a linket a böngészőbe, akkor megnyitja. :-)
plumeria14
2014-03-31 20:32:26
 
maximail,
az ok az volt, hogy szerintem Prof. Dr. Balázs Csaba jelenleg a legnagyobb szaktekintély az endokrinológia területén :)
Sajnos nem tudtam megnézni a linket, mert érdekesen jelent itt meg.

nikinokedli,
nem kell éhgyomorra menned.

No comment!
Adry03
2014-03-31 20:02:42
 
Sziasztok !

Én ma a minimálisra csökkentem a hozzászólásomat, mert ehhez a görbéhez nem sok mindent tudok hozzáfűzni. Ez van (szokás szerint).
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!