Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65810 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
Dmonalizi
2014-04-01 14:48:06
 
Kezdődik az emelkedés.:)
kedina
2014-04-01 14:47:37
 
Plum
:((((( Óóó... Sajnálom.

Luciffer
TORCH vizsgálatok
Más néven: TORCH panel
Hivatalos név: Toxoplasma, Rubeola, Cytomegalovírus, Herpes vírus kimutatása
Ezt elvileg vizsgálni kell, sőt van, hogy kismamáknál is nézik. Sajnos előfordulhat, hogy régóta lappangó rubeola, vagy toxoplazma miatt nem jön a baba. De ez is csak egy vizsgálat a sok közül. Én ezért döntöttem a Mens Mentis mellett ott mindent néznek. Júniusban megyek szerintem, addig tornázom, odafigyelek. Meg reménykedem...

Moha
Nem tudok mit hozzáfűzni, Ez csak 1 tized esés, az szinte semmi. Ez érdekes lesz! :)

maximail
Nekem van ismerős, aki az MM-be jár és áradozik róluk. Írj majd beszámolót mindenképp!!!
luciffer73
2014-04-01 13:33:44
 
Úgy valóban nem könnyű, ha itthon sincs?! :))))
Mi 2012. novembere óta próbálkozunk...én viszont most jutottam el oda, hogy elegem van a sorozatos pofára esésből...még ez a hónap van, aztán befejeztem...ennyi. :/
Nagyon kiváncsi vagyok a végeredményedre...ha túl leszel már rajta, mindenképp írd meg!
Brigi23
2014-04-01 13:30:15
 
A TORCH magzatkárosító kórokozókat szűri!

Hát nem tudom...kiderül remélem, mi is az utolsónál már 3 évet vártunk.illetve addig nem sikerült :(A helyzetünk sem egyszerű mert a párom 4 éve nem él itt Magyarországon!Tehát esélyünk sem volt arra hogy éppen megfelelő időben próbálkozzunk!

Nektek sem könnyű mióta próbálkoztok ti a pároddal?
luciffer73
2014-04-01 12:12:17
 
Ez a TORCH vizsgálat micsoda? Talán nem is hallottam még róla?!
luciffer73
2014-04-01 12:10:53
 
Hát igen...de a pajzsmirigyed termeli azokat a hormonokat, ami segít, hogy ovulálj, hogy megtapadjon, hogy ki tudd hordani...
Gondolom majd úgyis kiderül, hogy mi a bibi...
Sajnos mi többiek inkább azzal küzdünk, hogy egyáltalán nem sikerül már maga a teherbe esés...nekem pl. minden hónapban van tüszőrepedésem, de nem sikerül mégsem...vagy ha igen, akkor pár naposan elhal...ez van.
Mikor mész dokihoz?
Brigi23
2014-04-01 11:46:28
 
Szia Luciffer!

Igen végül is az a baj, hogy nem tudom kihordani ami párosul azzal hogy rettentő nehezen esek teherbe..ez attól lehet az orvosom állítása szerint hogy lényegében nincs peteérésem csak 3-vagy 4 havonta!
Soha semmi problémát nem találtak nálam, minden eredményem tökéletes!Most a pajzsmirigyre gondolnak..
luciffer73
2014-04-01 11:25:39
 
Szia Brigi!
Csatlakozz nyugodtan...a babák elvesztését nagyon sajnálom, de gratula az egészséges gyerekekhez.
Ha jól vettem ki a sztoridból, neked nem az a gondod, hogy nem tudsz teherbe esni, hanem az, hogy nem tudod kihordani őket valami miatt.
Lehet, hogy valami hormonális probléma áll a háttérben...bár én nem vagyok doki, de nekem ez a tippem így elsőre...
Brigi23
2014-04-01 10:27:27
 
Sziasztok !

Szeretnék csatlakozni hozzátok ,új hőmérősként :)
4 Baba elvesztésén vagyok túl az utolsó február 20án volt! Van két kisfiam de nagyon szeretnénk 3-ik babát! Mindig jól indul a terhesség de valami közbeszól.
Az utolsó előtti 2011-ben volt, azóta próbálkoztunk a végén már úgy hogy lehet meddő lettem..és januárban pozi tesztem lett aminek sajnos a 11-ik hétig tudtunk örülni!
Mostanra érzem hogy lelkem is meg-meg nyugszik TORCH vizsgálatom lesz és pajzsmirigy..közben elkezdtem hőmérőzni!
Röviden ennyit rólam :)
Szép napot nektek
eninemes
2014-04-01 10:23:32
 
Az LH hormon, amire érzékeny az ovulációs teszt, reggel és a napfolyamán termelődik a szervezetben. Ezért ajánlott délután vagy este végezni. De ha biztosra akarsz menni, tesztelhetsz reggel és este is :)

Az a lényeg, hogy nagyjából ugyan abban az órában, és ahhoz h eltaláld a napot, azelőtt fogj neki 1-2 nappal, amikor úgy gondolod, hogy bekövetkezik. Én 5 db tesztet végeztem folyamatosan, a 6dik nap lett pozitiv, a 7dik napon már negativ.
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!