Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65810 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
Moha13
2014-05-13 07:36:22
 
Kmonique
Grat és köszi a fújást, használt...:D
kedina
2014-05-13 07:24:52
 
Jé átrakta az ovumat szinte jó helyre. :) Ez már valami.:D
kedina
2014-05-13 07:23:14
 
kmonique
Örülök, hogy eddig minden rendben. :)

KLANITA
ígéretes görbe!

Az enyém bezzeg...:( Nem értem. Pedig pontosan tudom az uh miatt h volt peteérésem...ejjj
kmonique
2014-05-13 06:01:19
 
Sziasztok lányok,
Nagyon szorítok mindenkinek és fújom Nektek azokat a hőket fel és fel....borzasztó a várakozás, de megéri :)

Jól vagyok, az éhségérzet és a szédülés jelentkezett már a nemvárt után pár nappal, és a hasfájás, mintha meg akarna jönni érzés....így mielőtt teszteltem, már 90%-ig biztos voltam benne. Hihetetlen, de tényleg meg lehet érezni a terhességet.
Még nem voltam orvosnál, majd 22-én megyek, mert szabadságon van a héten. Nagyon várjuk már. Arra már 6 hetes lehetek kb.
Most a melleim fájnak nagyon, alig bírok hozzáérni is.

Szép napot mindenkinek.
KLANITA
2014-05-13 05:36:44
 
Sziasztok!

Itt a reggeli mérésem eredménye! Biztató :-)

Hajrá csajok!

Szép napot nektek!
monika80
2014-05-12 21:58:20
 
Fantasyc

Igen jól láttad, Április 22-ém 25-én és 30-án.
itt a görbém is így jobban látod.
De erős hányingerem van már 4 napja kb,és azt gondolom hogy több mint 1 hetes lehetne ez a terhesség mivel a rosszullét is van erössen
kedina
2014-05-12 21:50:30
 
Viktória4
De jó hír! :) Köszi! Most jobban vagyok! :))))))))

Fantasyc
Köszi!:)
Fantasyc
2014-05-12 21:47:34
 
Sziasztok!

Renicsek, Kedina, nagyon szorítok értetek, biztató jeleitek vannak és a görbék is nagyon szépek!!! :-)

Mónika, nem semmi, hogy milyen helyzetbe kerültél!!!
Igazából nem tudom, hogy jó, vagy rossz, nézőpont kérdése. Én 2,5 éve küzdök a babáért, neked meg ilyen kesze-kusza módon összejön. Sajnálom a botlásodat, de gondolom, hogy Te is. Mindenképpen tisztáznod kell ezt majd az érintettekkel, de ez úgy gondolom, hogy nehéz menet lesz. Ha jól láttam, akkor az egyik együttlétetek a mensi alatt volt? Azt olvastam, hogy akkor nincs védelem és akkor is teherbe lehet esni, akkor viszont nem olyan korai a teszt, vagy rosszul tudom???
Egy dolog biztos, egy gyermek mindig áldás és akárhogyan alakul az életed, ahol 2 gyerek elfér, van hely még egy harmadiknak. Remélem, hogy a párod melletted áll majd és minden rendeződik körülötted! Kitartás!!! Ha az élet úgy hozza, hogy tényleg babát vársz, akkor ne azon gondolkodj, hogy mikor is lehetett, hanem, hogy minél hamarabb rendezd az életed. Amúgy meg a találgatásokat el lehet kerülni, ha elmész dokihoz. Ha a teszt kimutatja, akkor lehet, hogy az orvos már tud valamit mondani.

Lányok, nektek meg kitartást, remélem, hogy mi is megtudhatjuk valamikor, hogy milyen érzés..... :-)
Viktória4
2014-05-12 21:37:09
 
Sziasztok!

Nem feltétlen igaz az IR-esekre a fájásgyengeség és császár vagy oxitocin és hasonlók!Itt vagyok jó példának!Én is IR-es vagyok és a kórházba menéstől számított 1 3/4 óra alatt,összesen pedig beleszámítva a felébredéstől amikor megrepedt a burok 5 óra alatt megszültem a kisfiamat. :-)

Jó éjt nektek!
kedina
2014-05-12 21:25:11
 
Dzsudzsa
Reflektálnék még az IR-re. Sajnos azt látom mindent gyógyszeresen, kis diétával akarnak megoldani. De tényleg az a tapasztalatom, hogy a kezelt IR-eseknek is fájásgyengeség miatt császárra kerül a sor. Nem egy embert ismerek. Sajnos. Azt gondolom muszáj természetesen segíteni a szervezetnek. Egy 37 éves ismerősöm a 2.lombikja előtt már nem mérlegel, mert minél előbb akarja a sikert, én viszont 28 vagyok. Én nagyon szeretnék simán szülni. Szóval én, amit lehet megteszek, támogatom a szervezetem természetes dolgokkal és bízom abban, hogy tud regenerálódni.
2 hónap múlva elmegyek kontrollra, úgy július közepén.

Czeizelnek nagyon jó írásai vannak.
http://napidoktor.hu/cikk/78.14612/Dr-Czeizel-Endre-csaladalapitas-3-pontban
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!