Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65810 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
KLANITA
2014-05-14 07:36:57
 
Sziasztok!

Szerintem is korai és mivel szombaton elutazok anyukámmal kirándulni így nem csinálom meg.
De lehet vasárnap már megpróbálnám, mert akkor otthon vagyunk a párrommal és a kisfiammal.


kedina
2014-05-14 07:26:26
 
na még egyszer...:D
kedina
2014-05-14 07:25:48
 
Klanita
hát lehet korai lesz.

Én így. Nagyon furi görbe...
Moha13
2014-05-14 06:52:08
 
KLANITA
Szerintem a péntek korai. :)

Nekem mára befűtöttek...
KLANITA
2014-05-14 06:02:41
 
Jó reggelt mindenkinek!

Igy állok ma reggel!
Az egyik kalkulátor szerint már pénteken tesztelhetek! Szerintetek??
Moha13
2014-05-13 22:21:12
 
Mi ez az angolosítás a görbe alatt a napoknál? :O
kedina
2014-05-13 22:13:18
 
Hehe, ezek a görbék! :D
Én is csak azért tudom,h merre hány méter mert voltam UH-on. Különben pislognék mint hal a szatyorban...:D

Csajok az IR és a PCO édes testvérek. Nekem van egy nagyon jó könyvem itthon: Gyógyító táplálkozás a címe. Isteni! Szinte rám ordított hogy vegyem le a polcról.. Azt a fajta diétát fogom tartani. Majd holnap leírok pár dolgot, ha érdekel titeket, most hulla vagyok.
Na csók csajok! Magasabb hőt holnapra mindenkinek, hó végére pedig gólyahozta sok kétcsíkot! :)
Dzsudzsa
2014-05-13 21:27:42
 
Fantasyc!
Én pénteken voltam uh-on. Akkor volt 19 mm-es a tüsző, ami a doki szerint a hétvégén megreped. Valószínű tegnap éjjel repedt meg. Amúgy én is befonnám a szemöldökömet. Nincs az a nyomozókutya aki most elmegy a görbémen.
Remélem holnapra feljebb kúszik a hő !!!!!
maximail
2014-05-13 21:19:55
 
Adry84!

A PCOS alapítvány általában ellenzi ennek a betegségnek a műtéti kezelését, ez szerintük már nagyon elavult.

Nézelődj ezen a facebook linken!
https://www.facebook.com/groups/460354567359807/?fref=ts
Fantasyc
2014-05-13 21:14:37
 
Moha
Nyilván nem fogom a fejét venni az eladónak, de szerintem fontos, hogy inkább azt tanácsolják, hogy nézzenek utána. Én sem mondom rá a munkám során valamire a tutit, ha nem vagyok biztos benne. De ígérem kíméletes leszek. A teát azért megtartom, de addig nem kezdem el inni, amíg a dokit nem kérdezem meg róla.
Renicsek
Ez a többszintes "EKG" görbe nagyon biztató, örülnék, ha pozitív teszttel lepnél meg minket!!! :-)

Ez az időjárás szépen bekever a görbémbe. Azon gondolkodok, hogy létezik-e, hogy a megfázás miatt tolódik az ovum?
Az egyik nap lázas voltam, azt most beírtam és lehet, hogy ez miatt emelkedett még 2 napig a reggeli hőm? Ezek szerint csak most lesz ovum? Talán ezzel magyarázható ez a hőmérséklet esés.
Sok fura görbe keletkezik ebben a hónapban.
Dzsudzsa, a tiéden sem tudnék kiigazodni. Épp ezért olyan bizonytalan ez a hőmérőzés. :-(
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!