Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65810 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
KLANITA
2014-05-15 05:13:23
 
Sziasztok!

Hát ma reggelre leesett a hőm!! :-(
Akkor ennyi?

kedina
2014-05-14 19:18:20
 
FBAndi
Nincs itt gond, az 1 tizedes "hőesés" meg nem számít hőesésnek.
Ennyiből nehéz bármit is mondani. Köv hónapban tényleg okosabb leszel! :) De reméljük már nem lesz rá szükséged! :))
FBAndi
2014-05-14 15:54:47
 
Igen, persze, megmutatom. De ebben a ciklusban kezdtem csak el vezetni a hőgörbét, azaz, a ciklus közepén, az ovukor. Igazság szerint a rendszer tényleg jó helyre rakta be "kék" napot, mert előtte és aznap volt pecsételő vérzésem, tehát gyanítom, hogy a peteérés is :). Hogy az előző szakaszban hogy alakult a hőmérsékletem, azt sajnos nem tudom. De a következő ciklusban kiderül (vagy nem, ha optimista maradok). Ami zavart, hogy ugyanakkora minden nap, a tegnapit leszámítva. De lehe, hogy higanyos hőmérőt kellene használni.

Es akkor lássuk csak, hogyan is tudok görbét csatolni. :)
Moha13
2014-05-14 15:38:04
 
jniki
Mi újság?
kedina
2014-05-14 15:28:43
 
FBAndi
Nem mutatod meg a görbédet? Úgy könnyebb lenne róla véleményt formálni egyébkén. Néha összevissza írok dolgokat, mert már más jár a fejemben..
FBAndi
2014-05-14 15:06:26
 
Akkor jó! :) Na majd meglátjuk akkor, mi lesz vele :). Igazából kb 3. nap után megmértem napközben is, mert azt hittem elromlott a hőmérő... :D De akkor meg 37 volt, szóval azért gondoltam, hogy megkérdezem a véleményeteket. Köszi :)
kedina
2014-05-14 14:39:22
 
FBAndi
Nézd Andi. Igazából tök mindegy! :D De komolyan. Emelkedjn fent és nagyjából maradjon is ott. Hogy ez kinél mit jelent, az tök egyénfüggő.
Nekem ennyire nem szokott ugrál pl...
Adrienn830
2014-05-14 11:31:15
 
Sziasztok! Na végre azt hittem ma is lentebb megy, ideje már felfelé mennie :)
FBAndi
2014-05-14 10:38:58
 
Sziasztok Lányok!

Azt szeretném kérdezni, hogy szerintetek az normális, hogy ovu után nekem nonstop 36,6 a reggeli hőm? Mármint, még egy tized fokot sem csökken vagy nől. Egyedül tegnap esett le 36,5 de előtte is meg ma is stabil 36,6. Nézegettem itt a görbéiteket, meg más görbéket is, és mindenkinek ugrál, csak nekem nem :D.

Egyébként szorítok mindenkinek, akinek szépen tart felé ;)

Szép napot kívánok!
KLANITA
2014-05-14 07:40:34
 
Hát Edina a görbédhez nem tudok mit hozzá szólni.
Moha a tied ígéretes eddig, de még sokat kell várni. :-)
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!